Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç merak etme doğunca öyle oluyor ki sanki doğuştan annesin nasıl tutacağını bezini nasıl değiştireceğini öyle bi biliyorsun ki
Ben de uyanamazsamı çok yaşadımm uykuya çok düşkündüm davul çalsalar kalkamazdım☺
Sağlıkla gelsin de yine konuşuruz bunları kuzum😍
Herkes bunu diyor abla çok merak ediyorum🙂 Çok heyecanlıyım 3 ay kaldı yaaa

Canım bir doğsun sen onu öyle bir sarıp sarmalayacaksın ki eşine bile zırt pırt ay dur dikkat et aman şurasını koruyun dikkat edin sen herkesten daha iyi bileceksin bebeğinin neye ihtiyacı olduğunu 😍 bende korkardım doüuma kadar o kadar çok kitap okumutum ki doğumda hepsi kafamdan gitti 😁 eve gelince sanki yıllardır anneymişim gibi oldu yani en iyi ben bakarım tabiki dedim
Hepiniz çok güzel anne olmuşsunuz inşallah bende sizler gibi anne olabilirim🤲🏻🤲🏻

Bende yaa uykuya nasıl düşkündüm ve top patlasa kalkmazdım. Hala öylee oğlan doğduktan sonra ona endeksli gibi oldum ben sadece onun sesine kalkıyorum başka sese asla uyanmam 😍 hala öyle yani eşim der şu sesler oldu duymadın mı yok derim ama oğlana kalktın 1 saat sonra 🙈 telsizden gık sesi gelse kalkarım 😁😍
Bende aşırı uykuya düşkün biriyim🙈 Baş ucumda millet konuşur tv acıktır hiç uyanmam. Annem hep der sanki üzerine ölü toprağı serilmiş gibi uyuyorsun der. İnşallah bende bebeğin sesine endekslenirim🤲🏻🤲🏻

Bende aşırı uykuya düşkün biriyim🙈 Baş ucumda millet konuşur tv acıktır hiç uyanmam. Annem hep der sanki üzerine ölü toprağı serilmiş gibi uyuyorsun der. İnşallah bende bebeğin sesine endekslenirim🤲🏻🤲🏻
Hiç korkma canım sende çok iyi bir anne olucaksın 😍 gık dese uyanıcaksın görürsün

Ağrılarım azaldı ama şişlik hala devam ediyor😔 Test yaptırdım sekerim 95, Tansiyonum 10/ 6 proteinim falan herşey cok iyi saglık sorunundan dolayı olmuyor belki sıcaktan oluyor abla yaa
sıcaktan o zaman kuzuu sen yine de suyu ihmal etme baktıırdığın iyi olmuş.

Abla ben zaten hamilelikten öncede çok su içiyorum şimdilerde zaten elimden hiç düşmüyor bardak ama gerçekten Mersin yanıyor yaaa sıcağı ayrı nemi ayrı bunaltıyor insanı🙈🙈
valla bizde 6sını 7sine bağlayan gece çıkacağız gamzeli anlatır artık bana inşallahh çok etkilemez daha yeni ya benimki :)
allah kolaylık versiin kuzu duşa gir bari serin olsun:)

Aynen duaların üzerimizde cok büyük etkisi var iyi veya kötü. Söylediğimiz sözlerin bile. Bende her an bu korkuyla yaşıyorum olacagi varsa olur diyorum. Bu ay senden bekliyorum demiştim ne temiz kalpliymisim , sirada dvtb dvtb var inșallah önümüzdeki aya 🙏
Allah razı olsun canım inşallah :dua: :dua: :dua:

amiiin inşallahh sırada dvtb dvtb varr :dua:

olmaz olur mu sağlıkla kucağına all, inşallah sağlıklıdır. çok önemli gerçekten... her an korkuyla değil de iyi düşünerek beklemek lazım canım..

zaten paylaşırkenn dualarınıza teşekkür ettim canım aslında tek tek etiketlemek isterdim ama zabahın köründe uğraşamadım :)
canım benim çok sağol dualarınızı eksik etmeyin yeter Allah razı olsun :dua: :dua: :dua:

valla bizde 6sını 7sine bağlayan gece çıkacağız gamzeli anlatır artık bana inşallahh çok etkilemez daha yeni ya benimki :)
allah kolaylık versiin kuzu duşa gir bari serin olsun:)
Tatil beldeleri fazla bunaltmıyor abla yaa size de iyi tatiller çok güzel geçer inşallah🤲🏻 İnsan duşta bile terler mi abla vallahi duşta bile insan terliyor😂

X