Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Maşallah kuzum belirginleşmiş iyice ❤ allah inşallah sağlıkla kucağınada almayı nasip edecek hic merak etme ama seyi anlamadım simdi kesenin neresinde

Yo benim umudum var olmayacak diye korkum yok ben gözlerime çok güvenirim toplu aldığım testlerde son bitane gebelik testi kalmıştı onu çekmeceye koyarken bile kullanacağımı hisset mistim ve sundanda eminim sadece bitane test kullancam oda zamanın geçince yapicam hissediyorum çünkü ama ben takip etmek istemiyorum sonuçta hala vucudumda betahcg bile sifirlanmadi hala göğüslerim okdr ağrıyorki elleyemiyorum ama çözümümu buldum eşimide kirmicam az önce denedim hala sifirlanmadigi için iki çizgide var haliyle o yüzden ilk aydan nr zaman yumurtladım zaten anlaşılmaz onu gostercem eşime hevesinide kırmamış olacam macun konusun dada evet onun kullanması lazım haliyle ama zorlamicam o diyordu stm devam edicem diye kendi ne zaman yerse yesin kendim kullanmicam bişey

Can
ım kesinlikle haklısın
Zaten eşin de anlayışlı birine benziyor
Sen kendini hazır hissettiğinle güzelce konuşursunuz bence seni çok çok iyi anlayacaktır
En azından 1-2 ay ovulasyon yapmak istemediğini akışa bırakmak istediğini anlayacaktır bence
Sonrasında insan zaten daha farklı düşünmeye başlıyor zaman herşeyin ilacı
Herşey hallolur canım sen kendini hep ferah tut

Oyyy maşallah annesi hep böyle saglıkla devam etsin inş

Kızlar selam ,

Bugün kontrole gittim ve bebeğimizin kesesii gördük Çok şükür. Ancak doktor 2 tane kese var gibi 2. Den emin olamadım dedi. Heycan yaptım birazda korktum. Bi de siz bakın bakalım

Eklentiler

• 652F7CF7-55C5-4E3B-87B5-8B997FC68988.jpeg
    84,6 KB · Görüntüleme: 23

Aynen oyle hayırlısı ya bakalım herşey kısmet herşey insanlar için daha neler yaşayacağız kim bilir...

Kızlar selam ,

Bugün kontrole gittim ve bebeğimizin kesesii gördük☺ Çok şükür. Ancak doktor 2 tane kese var gibi 2. Den emin olamadım dedi. Heycan yaptım birazda korktum. Bi de siz bakın bakalım☺
1 Kese net görünüyor ama diğerini ben göremedim..
sen ikiz çok istiyorsun sanırım :)

Merhaba Canım, senin durumunu tam olarak bilemiyorum ben..
Ama umudunu kaybetme.. sanırım bebeğini kaybettin, ya da oluşamadan kayboldu vs tam bilemiyorum.. Ama ne olursa olsun umudunu kaybetme.. Veren Allahtır.

Ben 29 yaşındayım. Şubat ayından beri çok istiyorduk.. her ilişki sonrası sabahına gidip kan veriyordum deli gibi düşün .. her olmadığında hayata küsüyordum daha doktora gitmeden etmeden kendi kendime adımı çıkarmıştım kısırım ben galiba ya , çocuğum olmuyor tamam diye daha deneyeli olmuş 1-2 ay :)
İlk şubatta denedik.. sonra Mayısta hamile kaldım :) Çok şükür Ama çok istedim herhalde, ya da şirk koştum galiba bilemiyorum bunun adı ne ama.. Rabbim ikiz nasip etti, iyiki de etti. Mucize birşey herkese nasip olmaz heleki tek yumurta ikizi..
Ama şimdi yüreğim ağzımda. Keşke diyorum bu kadar istemeseydim.. Keşke bu kadar zorlamasaydım ya da ne bileyim herkesin oluyor benim neden olmuyor Allahım bir bana mı vermiyorsun diye demeseydim diyorum..
Riskli bir gebeliğim var. belki bebeklerimden birini kaybedeceğim belki ikisini hiç bilmiyorum o kadar muallakta ki belki de ikiside yaşayacak onuda bilmiyorum..
Rabbim hepimize sağlıklı gebelikler , sağlıklı sıhatli melekler versin..

1-2 ay kafanı dinle.. sonrasında da akışına bırak

Canım Rabbim tez zamanda acınızı unutturur insallah Bence de bir süre akışına bırak kendini toparlarsın. Eşinle de konuş acını içinde yasama ancak birlikte bu kötü dönemi atlatırsınız tek başına altından kalkmaya çalışma

Maşallah kuzuma Çok sükür saglıkla devam eder insallah Canım bir hafta ileride yada geride olması sorun degil. İçini rahat tut bebeğinle güzel vakit geçir tadını cıkart

Maşallah kuzuma Çok sükür saglıkla devam eder insallah Canım bir hafta ileride yada geride olması sorun degil. İçini rahat tut bebeğinle güzel vakit geçir tadını cıkart
Sağol kuzum benim sadece 1 gün geri cıktı ama aldrmıyom sonuçta milim milim ölçülen bişi hata olblr dr da bişi demedi zaten görmemiz gerktiği gibi gördük bebişi dedi

Sağol kuzum benim sadece 1 gün geri cıktı ama aldrmıyom sonuçta milim milim ölçülen bişi hata olblr dr da bişi demedi zaten görmemiz gerktiği gibi gördük bebişi dedi
Cok sükür canım bebeklerin büyümesi hep değişiyor zaten bazen ileride oluyorlar bazende geriden geliyor bu çok değişken birsey. Çok şükür demekki gayet iyimiş minnoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…