Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ee kuzum el işi işte ne yaparsan yaranamıyorsun da 🙄 paranın da değeri kalmamış hiç adım atsan para gidiyor valla alışveriş olayını abartmamak istiyorum fiyatları görünce 🙄.
Neyse yine şükür edilecek haldeyiz kuzum Allah bundan aşağıya düşürmesin :dua:
Şükürler olsun bu halimize kuzum, Allah aratmasın.

Bebek alışverişi çok pahalı ya şok oldum şöyle bir baktım da, Allah hepimizin yardımcısı olsun :dua:

Hamilelik sürecinde binmeye devam ettiniz mi peki motora? Kaza olmadığı sürece bir sıkıntı olmuyormuş diye duydum ama
Hala biniyorum, doktorum da bir kısıtlama getirmedi düşme yeter dedi. Evet kaza olmadığı sürece bir sıkıntı olmuyor, kaza riski de her yerde risktir ama zaten

çektirmesi daha iyi olur sanırım canım daha rahat yersin çektiremiyosanda çiğne çörekotlarını. yum.gelince bırakıyorsun ama dikkat et kullanırken de.

amiiin inşalllah

Canım evde vardı hep erteliyodum geçen ay normal çörekotuyla yaptım
Çörekotlarını çiğneyince midem kötü oluyor
çektirmesi daha iyi olur sanırım canım daha rahat yersin çektiremiyosanda çiğne çörekotlarını. yum.gelince bırakıyorsun ama dikkat et kullanırken de.

amiiin inşalllah

Tamam canım inşallah yarın adetimin 2.günü yarın başlayayım inşallah ama çörek otlarını çğneyince baya kötü oluyorum suyla direk yutabiliyorum anca 🙄😪

hayırlısı olsun kuzum. ümit verdiysem özür dilerim. Rabbim hayrlısı ile en kısa zamanda nasip etsin

Canım estağfirullah olur mu öyle şey
Siz bana destek oldınuz
Hepinize çok teşekkür ederim
Bi zamanı var buna inanıyorım
Hayırlı sağlıklı bir şekilde Rabbim nasip etsin isteyen herkesee ❤❤

@Eliifm son adetin olsun inşallah temmuzda bebişin gelsin kanda vermişken cok sinir bozucu bi durum dimi :KK43:
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi sabahtan beri yazamadım. kuzum çok üzüldüm 0 çıkmış 0 sa o testlerde o gölge nasıl çıkıyor anlamak mümkün değilll neyse adet gelmediği sürece poziitif düşünelim gelirsede önümüzdeki aylara kısmet :dua::dua:

Canım bende testlerde bariz çizgi gördüğüm için umıtlandım aslında yoksa kanda vermezdim 😏

Kız bide inat yapar gibi daha sonucu görmeden adetim geldi
Nasıl bi psikolojim var anlamadım 😁

Çörek otu bal tarçın yapıcam başka tavsiyeniz
Varmı ?

Cnm bende umitlendirdim sanki hadi test hadi kan derken
Cidden bekliyodum bende inanki
Ve ilk kez böyle bi değer gordum
Üzülme lütfen olurmu
Senide kirdiysam ksrma bakma lutfen😓

Tatlımm olur mu öyle şey
Siz benim stresimi aldınız
Bu süreç inasanı yalnız başına kötü etkiliyor
Hepinize teşekkür ederimm
Testlerden ümitlendik hepimiz ama bu ah bu bebetime hayallerime ağaç dikti 😄😄
Bununla ilgili başlık açacam herkeste böyle olmaz ama dikkatli olsun anne adaylarıı 😬

Tek maas bizimde asgari ucretten biraz fazla. Kiralar burda eski evler bile 1000 in aşağısında Yok. Bizim oturduğumuz ev çok iyi çok hoş 800 e denk getirip tutmuştuk ama aşırı soğuk öyle böyle değil. Kışın titriyoruz resmen ona rağmen 400 500 lira dogalgaz ödüyoruz. Zor gerçekten bizde ev bulduk tanıdıktan sayılır onun için indirimli şükür :) ara kat 3+1 site içinde 700e. Nasipse 15 20 güne tasncaz. Orda ne kadar kiraniz?
Hatrlyorum kuzum 9 değerin de hala aklımda:)) da ovuyu yapip yapmasını bilmiyordm :)) neyse hayırlısı ya :)

Ay tatlım hayırlı olsun sizin hangi muhit ? 3+1 700 tl mi doğru mu anladım
Bizimde şimdiki kiramız 800 ama baktığım 3+1 ler 1 500 den aşağı değil :KK43:

ay ne güzeeel hemen temizlenir evin :KK200:

Evet temizliği kolay oluyor ama büyük eve göre bence daha çabuk dağılıyor 😆

Yani küçük olduğu için sürekli dağınık hissi

En kötüsü de çamaşır problemim
Balkon da yok ekstra bi oda da
Bide alerjim var üstüne biran önce taşınmak istiyorum bakalım 🙄

X