Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geçmiş olsun canıım ya.. bir dahaki aya inşallahh ben de 3 gün sonra bu cümlelerimi duyacam yoksaaa ayy gözün aydını mııı azzz sonnnraaa :)

Ayyy inşallah vardır yaa

Ben bu ay çörekotubaltarçını uygulıcam
Midem bulanıyı yerken ama direk yutucam
Bde çörekotunu çektirmeden yaptım ama bişey olur mu

Ayyy inşallah vardır yaa

Ben bu ay çörekotubaltarçını uygulıcam
Midem bulanıyı yerken ama direk yutucam
Bde çörekotunu çektirmeden yaptım ama bişey olur mu
çektirmesi daha iyi olur sanırım canım daha rahat yersin çektiremiyosanda çiğne çörekotlarını. yum.gelince bırakıyorsun ama dikkat et kullanırken de.

amiiin inşalllah

Kızlar sabah 10 da gittim sonucm hala çıkmamıştı doktor 11 30 gibi gel dedi
Ama ben sonucu gördüm gitmeyi düşünmüyorum
Sizce ?
Zaten pembe akıntım da başladı

hayırlısı olsun kuzum. ümit verdiysem özür dilerim. Rabbim hayrlısı ile en kısa zamanda nasip etsin

Kızlar ben çok çabuk acıkıyorum ya işte çok zor oluyor napıcam her dk yiyeck birşey bulamıyorum herşeyi de zaten yiyemiyorum napıcam ben midem hem bulanıyo hem kazınıyor. Leblemi badem ceviz yiyorum ama kesmiyor.
Aynı ben, mide bulantısı hariç. Çözüm bulursan bana da söyle kuzum, perişan oldum artık ya

Aynı ben, mide bulantısı hariç. Çözüm bulursan bana da söyle kuzum, perişan oldum artık ya

evde olsam sandviç felan hazırlarımda işte çok zor burayada alıp gelemiyorum sabah hazırlamakta çok zor oluyor zatn kalkamıyorum erken moralim çok bozuldu :KK43:

Eliifm Eliifm son adetin olsun inşallah temmuzda bebişin gelsin kanda vermişken cok sinir bozucu bi durum dimi :KK43:
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi sabahtan beri yazamadım. kuzum çok üzüldüm 0 çıkmış 0 sa o testlerde o gölge nasıl çıkıyor anlamak mümkün değilll neyse adet gelmediği sürece poziitif düşünelim gelirsede önümüzdeki aylara kısmet :dua::dua:

evde olsam sandviç felan hazırlarımda işte çok zor burayada alıp gelemiyorum sabah hazırlamakta çok zor oluyor zatn kalkamıyorum erken moralim çok bozuldu :KK43:
Benim iş yerimin etrafında da yemek yiyecek tek bir yer yok düşün, bi tane pastane var öğlenleri oraya gidiyorum. Evde olsam mutfaktan çıkmam vallahi ama böyle çok zor gerçekten

Eliifm Eliifm son adetin olsun inşallah temmuzda bebişin gelsin kanda vermişken cok sinir bozucu bi durum dimi :KK43:
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi sabahtan beri yazamadım. kuzum çok üzüldüm 0 çıkmış 0 sa o testlerde o gölge nasıl çıkıyor anlamak mümkün değilll neyse adet gelmediği sürece poziitif düşünelim gelirsede önümüzdeki aylara kısmet :dua::dua:
Ya ben cuma verecem dedim hep tutamadım bugün gittim verdim ya cook pişmanım Canik sıkkın acaba artık yapmasam mi diyorum 😔😣

Benim iş yerimin etrafında da yemek yiyecek tek bir yer yok düşün, bi tane pastane var öğlenleri oraya gidiyorum. Evde olsam mutfaktan çıkmam vallahi ama böyle çok zor gerçekten

dışardan yemek çok rahatsız ediyor zaten mide asiti yapıyor. Evde olsak salata sandwic idare ederz.

X