Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Allah aşkına bilgisi olan biri bana yardım etsin bu ödemler için ne yapılabilir? Ağrılardan uyuyamıyorum yürüyemiyorum
Dr un ne diyor canım bu duruma Allah korusun çok erken değil mi ödemler için, tansiyonun yüksek mi? Benim ablamda da olurdu son 1 2 ay. Çok dr a gitmişti. Kesinlkle tuz 1 damla bile yasaktı tuzsuz yerdi, 3 4 lt su içerdi, bol yürüyüş yapardı, hareketsiz kaldıkça da ödem artıyor.

Gunaydin kızlar dün adet olmam gerekiyordu halen olmadım. Adetten 3 gün önce test yapmstm negatif cıktı dün ovulasyon testi yaptım silik cıktı. Yani yok malesef ama keşke olsam da bi rahatlasam ara ara ağrılar oluyor sanırım hsg cektirdgm için gecikti bu ay

Dr un ne diyor canım bu duruma Allah korusun çok erken değil mi ödemler için, tansiyonun yüksek mi? Benim ablamda da olurdu son 1 2 ay. Çok dr a gitmişti. Kesinlkle tuz 1 damla bile yasaktı tuzsuz yerdi, 3 4 lt su içerdi, bol yürüyüş yapardı, hareketsiz kaldıkça da ödem artıyor.
Kuzum aradım gidip idrar testi yaptır dedi.Ve tansıyonuna baktırmamı söyledi. Daha cok erken ama baya şişti heryerim şiddetli ağrılarda var bende

Ardnlina Ardnlina kuzum çok geçmiş olsun erken aslında ödemler için ama tuzu kes, uzanırken ayaklarını yüksekte tut, bol su iç aklıma başka bi şey gelmiyor. Bende her akşam işten eve dönerken 20-25 dk yürüyorum dün eve bi geldim ayaklarım davul :KK43: Ödem midir acaba? Bende aşırı tuzlu yiyorum tutamıyorum kendimi turşu, turşu suyu derken

günaydın canlarımmmmmmmmmmmmmm

Eliifm Eliifm ben onun kolyeli değilde yüzüklü versiyonunu yaptım
annemlerle :KK70:
ileri geri erkek
sağa sola kız diyordu
kız çıktı ama bilmiyorum artıkın :KK70:
akşam rüyamda kız bebiş gördüm çok tatlıydııııı daha öğrenmeme en az 4 hafta var çatlıycam :KK70:

kan vercekmişsin inşallah pozitif çıkarrrrr :emir_bebek::emir_bebek:
Hayır canım nete bak kız için daire çizmesi lazim yüzük yada başka birşey farketmez😆😆

günaydın canlarımmmmmmmmmmmmmm

Eliifm Eliifm ben onun kolyeli değilde yüzüklü versiyonunu yaptım
annemlerle :KK70:
ileri geri erkek
sağa sola kız diyordu
kız çıktı ama bilmiyorum artıkın :KK70:
akşam rüyamda kız bebiş gördüm çok tatlıydııııı daha öğrenmeme en az 4 hafta var çatlıycam :KK70:

kan vercekmişsin inşallah pozitif çıkarrrrr :emir_bebek::emir_bebek:
Ben bu kolyeyi duydum ipe yuzuk geçirdim her gördüğüm kişinin elini açıp yaptım yaşlı genç heps tuttu 😂

Kuzum aradım gidip idrar testi yaptır dedi.Ve tansıyonuna baktırmamı söyledi. Daha cok erken ama baya şişti heryerim şiddetli ağrılarda var bende
canım geçmiş olsun su iç bol bol tuzu abartma nasıl yiyosun bilmiyorum ama.. tansiyonunda var mı problem bakıyo musun ona? benim de 2 3 puan oynar gebeliklerde.. inşallah Rabbim şifa versin.

Ardnlina Ardnlina kuzum çok geçmiş olsun erken aslında ödemler için ama tuzu kes, uzanırken ayaklarını yüksekte tut, bol su iç aklıma başka bi şey gelmiyor. Bende her akşam işten eve dönerken 20-25 dk yürüyorum dün eve bi geldim ayaklarım davul :KK43: Ödem midir acaba? Bende aşırı tuzlu yiyorum tutamıyorum kendimi turşu, turşu suyu derken
Canım valla neredeyse artık hiç tuz tüketmiyorum bol bol su içiyorum ama yok fayda etmiyor😫 Allah korusun insallah senin sadece yorgunluktan dolayı şişmiştir ödem olmasın🤲🏻 Elif valla ödem ve ağrı olunca gunler gecmek bilmiyor hamilelik işkenceye dönüşüyor😭

Canım hiç ihmal etme korktmak istemiyorum ama ablamsa sık sık idrar veriyordu işte bi kere idrarda protein kaçağı mı oluyor neydi hatırlamıyprum yani tansiyonu da hep yüksek çıkıyordu o şişmeye başladığı zaman son 1 2 ay normal gerçi ama senin 3 ay var daha. En azıından önlem alırsın canım. Dediğim gibi ama sabah akşam temiz havada yürüyüş, bol su iç. Tuzu da kes tamamen inşallah geçer canım hemen hava da sıcak ya ondan da olabilir ya

canım geçmiş olsun su iç bol bol tuzu abartma nasıl yiyosun bilmiyorum ama.. tansiyonunda var mı problem bakıyo musun ona? benim de 2 3 puan oynar gebeliklerde.. inşallah Rabbim şifa versin.
Cok sagol abla valla tansiyonu bilmiyorum cuma günü gidip baktıracam su içiyorum tuz tüketmiyorum ama anlamadım baya kötü oldum

Canım hiç ihmal etme korktmak istemiyorum ama ablamsa sık sık idrar veriyordu işte bi kere idrarda protein kaçağı mı oluyor neydi hatırlamıyprum yani tansiyonu da hep yüksek çıkıyordu o şişmeye başladığı zaman son 1 2 ay normal gerçi ama senin 3 ay var daha. En azıından önlem alırsın canım. Dediğim gibi ama sabah akşam temiz havada yürüyüş, bol su iç. Tuzu da kes tamamen inşallah geçer canım hemen hava da sıcak ya ondan da olabilir ya
Cuma test yaptıracam insallah bir sorun cıkmaz yaaa🤲🏻🤲🏻 Kuzum ben Mersin de yaşıyorum sıcak nem aşırı bar acaba o yüzden mi oluyor

Canım valla neredeyse artık hiç tuz tüketmiyorum bol bol su içiyorum ama yok fayda etmiyor😫 Allah korusun insallah senin sadece yorgunluktan dolayı şişmiştir ödem olmasın🤲🏻 Elif valla ödem ve ağrı olunca gunler gecmek bilmiyor hamilelik işkenceye dönüşüyor😭
Ya inşallah değildir, ağrısı ayrı şişliği ayrı. Kıyamam kuzum tansiyonun ne alemde yüksek mi seyrediyor acaba? Hiç tuz tüketme, mesela ben tuzsuz hiçbir şey yiyemem bildiğin yiyemem yani başıma gelirse yandım :KK43:

Ben oğlumda deli gibi tuzlu tüketirdim hiç 1 gram olmazdı ödem ama çok yürürdüm 4.ayda pilatese başlamıştım. Sabah akşam da yürüyüş yapardım. Sen dr la görüş de canım o ne derse onu yaparsın 🙏🏽

X