Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizimkide çok hevesliii söylesek parkta sokakta herkese söyler 🙈 gerçi kv lere söyledikten sonra asıl maraton başlayacak bizim. Oğlana öğretirler hep kardeş olsun o annenlerle kalsın sen bizle kal, biz sana bakarız falan daha olamdan geçen sene söylemişlerdi yanımda pskolojisi bozulur sakım bir daha demeyin demiştim. Çocuğu bizden soğutmaya çalışmayı çok seviyorlar yalnız bıraksam onalrla bambaşka bir çocuk olur yani o yüzden bırakamıyorum 🙄 ya cahillik çok zor kendi ailem yakın olsa belki onalr da mı yapardı bilmiyorum ama çok sıkıcı, sen gel artık bizde kal biz sana bakarız falan .. maalesef sürekli doğuma kadar ve doüumdan sonra uğraşıp duracağım böyle şeylerle asla oğlumdan ayrılmam ben ayrı yatmam. Sürekli tartışır dururuz. O odasında rahat rahat yatar yada babasıyla yatak odasında yatarlar bir kaç ay uyku düzeni oturana kadar. Oğlum 2.3.ayında oturmuştu uyku düzeni zaten. Kimse karışmasa ne kadar güzel geçer bu gebelikler lohusalıklar ..
Annemler şehir dışına taşıncak esini düşünüyor daha kendi başına gidip gelemez tabisi.. baya takıntı yapmış durumda ben de götür o zamann dedim artık.. aa olurmu annesinden ayıramam çocuğumu diyo😆

aaa dikkat et kuzum o zaman bende çarşamba gideceğim doktora 14 haftalık oluyoruz bakalım cinsiyet vericekmi hemde bi nasılız öğreneyim☺
İyidir annesi hali keyfi yerindedir kuzunun 😍 bizimki 16.haftadan önce söylemem dedi devlet hastanesindeki doktordan tahmin aldım ben 🤭 buarada doktorun haberi var değil mi kuzum yola çıkacağından kaç saat gideceğinden falan 🤔

Uzun yola izin vermiyorlar da Allah korusun tabi Allah vermesin kaza vs bişey olur hastane uzak kalır diye. Ben oğlumda 2 3 saatlik en fazla 4 saatlik yola izin veriyordu dr
Kuzum bana dediği mecbur kalırsan en fazla 45 dakika araç içinde kalabilirsin dhaa uzunsa mutlaka yarım saatlik yürüme aralığın olacak o da nerden baksan 3 saatlik yol için 5-6 saat gitmek demek.

Kaka bizde de tam oturmadı canım, baktım geldi yapacak gibi hemen hadi gidelim suyla da oynarız sonra falan diye oyalıyorum yapıyor. Çiş de en büyük sıkıntım oğlana sürekli 15 dk da bir hadi çiş geldimi hadi gidelim hadi yapalım mı dedim. O gün koltuklar halılar heryer çiş oldu tek bir kıyafet kalmadı çok sinir olmuştum. Akşam oğlan hırçınlaştı annee yeter artık ne çiş çiş diyosun bıktım dedi 🙈 ben dedim çocuğun psikolojis bozuldu benimle inatlaştı ertesi gün de. 3.gün ablam dedi bırak herşeyi kaldır halı falan herşey. Koltukara örtü ser sadece atlet külotla gezsin çorapta giydir ıslansın rahatsız olana kadar çıkarma dedi ve asla sorma çişin geldimi dye dedi, ben o gün dedim ki sen artık büyüdün çişi buraya yapacağız. Geldiği zaman bana haber ver. 2 kez altına yaptı 3.kez koştu hemen anne çiş diye 😀 bi dah ada maşallah kaçırmadı hiç
Masallah cnm çok iyi alışmış valla hep boyle devam eder ins
Bir hafta oldu arada kaciriyo yinede kanada tutuyo genelde korkuyo

Kuzum bana dediği mecbur kalırsan en fazla 45 dakika araç içinde kalabilirsin dhaa uzunsa mutlaka yarım saatlik yürüme aralığın olacak o da nerden baksan 3 saatlik yol için 5-6 saat gitmek demek.
İğne mi kullanıyordun canım aspirinde bana dr 3 4 saate izin veriyor da, iğne de belki vermiyorlardır doğrudur canım

İğne mi kullanıyordun canım aspirinde bana dr 3 4 saate izin veriyor da, iğne de belki vermiyorlardır doğrudur canım
Ben hem iğne kullanıyorum hem ecoprin pro kuzum bizim doktor da biraz temkinli olalım diyor geçmiş kötü olunca işte en uzak doktora gidip geliyorum 🙄

Ben hem iğne kullanıyorum hem ecoprin pro kuzum bizim doktor da biraz temkinli olalım diyor geçmiş kötü olunca işte en uzak doktora gidip geliyorum 🙄
Büyük ihtimal biz de pek bir yere kıpırdayamayacağız bu sene canım, iğneye geçtik biz de Oksapar, bir de enfeksiyondan dolayı doktor hep temkinli

Büyük ihtimal biz de pek bir yere kıpırdayamayacağız bu sene canım, iğneye geçtik biz de Oksapar, bir de enfeksiyondan dolayı doktor hep temkinli
Haklılar kuzum ya bazen hiç sıkıntısı olmayan da bile yolculukta ağrı sancı oluyormuş 🙄 Sen 7.haftada tahlil yaptırdın diye hatırlıyorum ne ara iğneyle geçtiniz ki kuzum 🤔
Buarada bende oksapar 4000 vuruyorum

X