Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hangi hastaneye gitmeyi dusunuyosunuz buralardami
Ben gaziosmanpaşaya gidiyorum canım medicalpark , ya da akbatının karşısında ki medicalpark a giderim ..

Önceki doktorumdan çookk memnundum ama kötü şeyler yaşadık diye öekiniyorum . Bakalım o gün gelsin düşünüp karar vercem

ayy evet 9.15de randevum. eşim yarım gün izin alacak hem o yüzden hem de kan tahlilleri icin. yarın benden hangi tahlilleri ister canım sen bilirsin
Bana bi liste vermisti onda hamilelik baslangic tahlilleri yaziyodu keske bugun saglik ocaginda yapilanlari yaptirip yarin sonuclariyla gitseydin. Saglik ocaginda yapilmayan smear(30 yas ustu yapiliyor), toxoplazma ve kizamikla ilgili bir test disinda doktorun istedikleri saglik ocaginda yapiliyor.

ayy evet 9.15de randevum. eşim yarım gün izin alacak hem o yüzden hem de kan tahlilleri icin. yarın benden hangi tahlilleri ister canım sen bilirsin
Kuzu keşke sağlık ocagına gideydin ya ..
orda çogunu yapıyolar ..
toxo , rubella ve cmv ydı sanırım bi onlar yapılmıyo onlarında acelesı yok ilk kontrolden sonra yap diyor doktorun..

Ben gaziosmanpaşaya gidiyorum canım medicalpark , ya da akbatının karşısında ki medicalpark a giderim ..

Önceki doktorumdan çookk memnundum ama kötü şeyler yaşadık diye öekiniyorum . Bakalım o gün gelsin düşünüp karar vercem
Bizim burda medicana international var ama kimse memnun degil. Acibademde dogum yok. Kolon ve medilife devlet hastanesi kalitesinde. Reyap var esenyurt ona gitmistim ben hamilelik dusnuyorum diye doktoru sevdim aslinda. Bide sizin ordaki medicalparki ovduler bi iki doktor ismi var ggidersen banada bilgi verirmisin

bebeği görürse baya bi şey ister canım... ilkinde sadece beta ile progesteron bakıyorlar da bunda tam kan tahlili vitaminler toksolar vs.... inşallah güzel haberlerle canım kaç haftalık olucak sata göre?

Bizim burda medicana international var ama kimse memnun degil. Acibademde dogum yok. Kolon ve medilife devlet hastanesi kalitesinde. Reyap var esenyurt ona gitmistim ben hamilelik dusnuyorum diye doktoru sevdim aslinda. Bide sizin ordaki medicalparki ovduler bi iki doktor ismi var ggidersen banada bilgi verirmisin
Tamam canım akbatının ordakıne gidersem sana da bilgi veririm .
Medilife te turhan hoca var onuda öneriirm çok iyi bir hoca bir kaç kez ona da gittim

Bana bi liste vermisti onda hamilelik baslangic tahlilleri yaziyodu keske bugun saglik ocaginda yapilanlari yaptirip yarin sonuclariyla gitseydin. Saglik ocaginda yapilmayan smear(30 yas ustu yapiliyor), toxoplazma ve kizamikla ilgili bir test disinda doktorun istedikleri saglik ocaginda yapiliyor.
canım ben sağlık ocağında kayıt açtırmak istemiyorum. kücük bi yer herkes duyuyor ve ben gizlemek istiyorum bi süre. yani öyle ki hamile kayıtlarını orta yerde açık bırakıyorlar dedikodu kazanı gibi bi sağlık ocağı buraks :KK70: aslında bugün tam kan sayımını yaptıracaktım normal gibi hamilelikten bahsetmeden o sonucları doktora götürecektim ek bişey isterse hastanede yaptırırım dedim. ama cok kalabalıktı numune aracı geldi kalanlar yarın versin dediler veremeden çıktım. sence ne kadar tutar istediği tahliller?

X