Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:)
Yardımcı olamayınca üzülüyorum ..
tecrubeli konularım kürtaj , ovulasyon :) , ilişki günleri , iilk 8 haftalık gebelik süreci :)
Gerçekten mi :)) ya bende bat bitiminden iki gün sonra yumurtalama akıntısı gibi bişey geldi ama çok az yapışkan acaba yumurtlama mı oldu? Bu kadar erken olması normal mi adet döngümde 31 benim

• Beğen
Reactions: H E
Canım kış aylarında düşmesi normal şimdi hemen dvit3 amp alıyorsun kırıp içiyorsun sonra idame doz olarak normal dvit3 al günde 15 damla şeklinde devam et 1 ay sonra kontrol kanı ver
Tamam canım teşekkür ederim ekran görüntüsünü aldım haftaya doktoru gidicem eğer ilaç vermezse alır kullanırım ben

• Beğen
Reactions: H E
Allah razı olsun canım darısı başınıza inşallaaahhhhh

Bende hiçbir belirti yok . Demin wc ye gittim . Uzayan bir akıntı geldi . Dün birliktelik oldu o da olabılır ama blmiyorum ..

Göğüslerde şimdilik bişey yok ...
Goguslerim benm kimyasaldan sonra nedense her ay oluyor ondan once hic agri olmuyordu... Gunduz aksama kadar yoktu akintim simdi var demin baktim çamaşirim baya islanmis beyaz sulu karışık gibi

Bilmiyodum canım bunu iyi o zaman folik asit kullanmadım hiç kullansam mı ?
Bildiğim kadarı ile folik asite de hamilelikten önce başlanmasını öneriyor doktorlar, bana da folik asit de içeren bir multivitamin vermişti, ona devam ediyorum. İstersen sen de başla ama doğal yoldan almak istersen de muz, ıspanak, turunçgiller, avokado gibi besinlerde var olduğunu yazmıştı burada arkadaşlar.

Kizlar kizlar ates tablom :KK70: adet ya yarin ya birgun bklm nolacak ben sabah değilde aksam hep ayni saatte yaptım hamilr degilsem bi daha ki ay da sabahlari denicem :) sizce nasil dereceler

Eklentiler

• Screenshot_20190111-193810.png
    Screenshot_20190111-193810.png
    199,6 KB · Görüntüleme: 28
X