Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benimde geçmişte tsh yukseliği vardı 6 lara çıktı şüphelendim gebelikte baktırdım 4,3 falan çıktı hep, bir yerde 2 nin altı olmalı diye okumuştum ama burdaki doktorlar normal sınırlarda dedi Erbil hoca anti tg ve anti tpo istedi çok şükür onlar iyi çıktı
Anladım canım heryerde farklı söyleniyor anlamadım bende yapı meselesi galiba istanbula ne zaman gidiceksin İnşallah güzel haberler verirsin bize :KK37:

Bizim burdaki medical doğuma 6000 civarında alıyo kuzum .
Kürtajı bile 1500 tl ydi .
siz çok çok iyi fiyata muayene olmussunuz. 75₺ demiştin yanlış hatırlamıyosam. kaliteli hastane, kaliteli cihazları vardır eminim ama pahalı işte ya...

• Beğen
Reactions: H E
Anladım canım heryerde farklı söyleniyor anlamadım bende yapı meselesi galiba istanbula ne zaman gidiceksin İnşallah güzel haberler verirsin bize :KK37:
Şubat adetimin 7.-13. günü arası iki üç günlüğüne orda olacam canım. İnşallah hepimiz için bu yıl bebisli olur

Kızlar bakın geçen haftaki tahlillerim d vitamini eksik çıkmış sanırım buda gebeliğe engel?

Eklentiler

• Screenshot_20190111-163930_Gallery.jpg
    Screenshot_20190111-163930_Gallery.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 28
siz çok çok iyi fiyata muayene olmussunuz. 75₺ demiştin yanlış hatırlamıyosam. kaliteli hastane, kaliteli cihazları vardır eminim ama pahalı işte ya...
Eşim eski çalışan ve hala hastaneye cihaz satısı yaptıgı için %50 indirim alıyor canım ..
Normalde bende gidemem şahsen çok pahalı .
Bide soktorum beni sürekli çağırıyordu .
Gebeliğimi öğrendikten sonra her hafta gittim nerdeyse ..

Kızlar bakın geçen haftaki tahlillerim d vitamini eksik çıkmış sanırım buda gebeliğe engel?
Aynen canım d vitamini ve demir eksik sanırım, ama hiç takılma d vitamini hemen yükselmilti benim, doktor ampul vermişti, iki haftada bir kullandım 3 sefer. Demir için de takviye verir mutlaka.

Eşim eski çalışan ve hala hastaneye cihaz satısı yaptıgı için %50 indirim alıyor canım ..
Normalde bende gidemem şahsen çok pahalı .
Bide soktorum beni sürekli çağırıyordu .
Gebeliğimi öğrendikten sonra her hafta gittim nerdeyse ..
aynen öyle. ya benimde şansıma orda gitmek istediğim doktor daha geçen hafta geçti medikale. ondan önce başka hastanedeydi ve fiyatı daha uygundu. oraya giderim diyordum yani. şans işte. bakalım bu doktordan memnun kalacak mıyım

Aynen canım d vitamini ve demir eksik sanırım, ama hiç takılma d vitamini hemen yükselmilti benim, doktor ampul vermişti, iki haftada bir kullandım 3 sefer. Demir için de takviye verir mutlaka.
Haftaya gidicem canım doktora bende şaşırdım bu sonuca aslında hiç eksik çıkmamıştı ay ay fark ediyo galiba

aynen öyle. ya benimde şansıma orda gitmek istediğim doktor daha geçen hafta geçti medikale. ondan önce başka hastanedeydi ve fiyatı daha uygundu. oraya giderim diyordum yani. şans işte. bakalım bu doktordan memnun kalacak mıyım
İçine sinen doktora git canım .
Doktor çok öenmli ..
Seni bir anda alaşağı edebiliyor çünkü :KK43:
Buna hiç izin verme ..

İçine sinen doktora git canım .
Doktor çok öenmli ..
Seni bir anda alaşağı edebiliyor çünkü :KK43:
Buna hiç izin verme ..
kesinlikle, eşime kalsa ayda bir yarım saat gidicez ne farkeder diyor. ben seçiciyim diye. dedim öyle olur mu bana yaklaşımı, tutumu, tatmin etmesi, güleryüzü, pozitifliği hepsi önemli benim icin. şahsen kanımın uyuşmadığı bi doktora da gitmek istemem yani. bu gideceğim gece dahi olsa doğumlara geliyormus. bu hoşuma gitti doğrusu

X