Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kola felan içtim ama gene de bı yapım dedim galiba catlamis

Eklentiler

• 15464601115381310141391.jpg
    15464601115381310141391.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba benim bat 23 ocak, bende ovulasyon testi yapıyorum ancak ilk deneyisim sanki çok bilinçsizce yapıyormuşum gibime geliyor regl üzerinden 4 gün geçti her sabah deniyorum böyle mi olmalı ? Sabah 7 buçuk 8 gibi ilk wc gidiyorum sonra 11 de gidince yapıyorum testi . Yanlışsa yardımcı olur musunuz

Merhaba benim bat 23 ocak, bende ovulasyon testi yapıyorum ancak ilk deneyisim sanki çok bilinçsizce yapıyormuşum gibime geliyor regl üzerinden 4 gün geçti her sabah deniyorum böyle mi olmalı ? Sabah 7 buçuk 8 gibi ilk wc gidiyorum sonra 11 de gidince yapıyorum testi . Yanlışsa yardımcı olur musunuz
Merhaba canım hoşgeldin adetlerin düzenliyse güzel bir zamanda başlamışsın testi yapmaya eğer 11 e kadar sıvı almıyorsanda testi tam doğru yapmışsın canım testlerini bizlede paylaşırsan hergün burda değerlendiririz :KK66:

Kızlar aranızda bilgisi olan yardımcı olablrmi ben yumurtlamadan sonra da inofolic combi içmeye devam edyrum kesmedim bi zararı olur mu acaba bazılarında yumurtlama olduktan sonra bıraktıklarını okudum

X