Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen :KK70:

Haklısın bu kız benı tanımıs :KK70:

Benım yumurta çatladı canım 1 gün sınra o gunde değerlendirdim . Artık değerlendirmemin bir anlamı yok :)
biz hala devam ediyoruz napalım bizim teste göre durum ne tatil mi etsek acaba

• Beğen
Reactions: H E
Aha benımde öyledı kırmıız çıktıgı gün ..
Hala kasıklarım agrıyo o ayrı:KK53:

Sen hamıle oldugunu mu dusunuyosun yıne :kızgın:
Yok valla ben artık şu adet gelse de çatlatma mi aşılama mi tüp bebek mi ne olacak o tedaviye başlasam diyorum birde ilk hamilelikte de aynı belirtiler olmuştu bende söktürücü kullanmama rağmen adet olamamıştım sonra öğrenmiştim ondan biraz şey ettim ama yok

biz hala devam ediyoruz napalım bizim teste göre durum ne tatil mi etsek acaba
Senın de çatlamış . Çatlayalı 1 gunude geçmiş .
Arkadaşlarımın engin bilgilerine göre yumurta çatladıktan sonra az bir süre yaşıyromus ..
Ben çatladıgı gunde degerlendrdım ondan önce de yanı suan mola :KK31:

Aplalar yorum yapın yahu dvtb dvtb sende katıl beğenip gitme
Merhaba, sizin daha önce tam koyulaşma olmamış sanırım, şu anda pozitif olmuş son 2 gündür, ilaç kullanıyorum demiştiniz herhalde, onun etkisi olabilir belki, değilse yumurtlama yeni gerçekleşiyor olabilir, eğer öyle ise ultrasonda yumurtanın büyüdüğü görülür diye düşünüyorum.

yok hiçbişey :) sadece çok su içiyorum ve haliyle sık sık wc. ve canım çok çikolata çekiyor:dondurma: normalde çikolataya hiç düşkün değilim ama inanılmaz çekiyor canım dün 2 tane yedim bu gidisle bi sürü kilo alcam ben:bicak:
Toxoplazma yaptirdinmi canim sen test

H E H E kuzum senin mide bulantıların geciktikten sonra ne zaman başlamıştı? benim halâ başlamadı, inşallah da başlamaz

Merhaba, sizin daha önce tam koyulaşma olmamış sanırım, şu anda pozitif olmuş son 2 gündür, ilaç kullanıyorum demiştiniz herhalde, onun etkisi olabilir belki, değilse yumurtlama yeni gerçekleşiyor olabilir, eğer öyle ise ultrasonda yumurtanın büyüdüğü görülür diye düşünüyorum.
Doktor da hiç birşey demedi ya şunu kullan üçüncü günü gel dedi sadece bide kilo ver dedi başka bişi yok bunaldım iyice

Ya kan testi. Iste eger pozitifse bebege zararliymis. Cig etten kediden yikanmamis sebzelerden vs geciyomus. Bende senelerdir kedi besliyorum o yuzden onceden yaptirmak istedim
hiçbir bilgim yok maalesef. işte ilk kontrolde doktorum hangi testleri isterse onları yaptırırım. o da 13 gün sonra :)

Senın de çatlamış . Çatlayalı 1 gunude geçmiş .
Arkadaşlarımın engin bilgilerine göre yumurta çatladıktan sonra az bir süre yaşıyromus ..
Ben çatladıgı gunde degerlendrdım ondan önce de yanı suan mola :KK31:
aynı gün yani 31 aralıkta çatlamış değerlendirdik ama silikleşinceye kadar devam edin diyolaaa :KK58:

• Beğen
Reactions: H E
aynı gün yani 31 aralıkta çatlamış değerlendirdik ama silikleşinceye kadar devam edin diyolaaa :KK58:
Silikleşti ya :KK70: :KK70:
Ben buraya attıgımdan sonra tekrar yaptım onu koymamışım o silikti baya ..

X