Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben hic anlamiyorum o sigorta isinden falan o ney? Sabrediceksin o zaman canim Allah hepmizin yuzunu guldursun ya ben ilk 2 ay kadar takmiyorum artik bu ay rahatim sali gunu yumurtalara bakicak artik olursa olur havasindayim daha 5.aydan boyleysem dusun insallah takmam :-)
Hamilelik süresini tahliller muayene doğum hiç birinde ödeme yapmıyorsun sen sigortanı yaptırıyorsun sirket odeme yapio hastaneye benimde 2. Ay denemem bu subat ayinda bebeğim i kaybetmstm hayırlısı olr hepimiz için

Kizlar sabah test yaptim tabiki negatif :KK43: banyoda birakmistim testi esimde bakmis ama aramzda konusmadik simdi diyo sabah ben orda belli belirsiz golge gibi bisey gormustum. Neyse dort saat sonra ben bi baktim bariz bir cizgi var hemde pembemsi. Aylardir yapiyorum ayni testi daha once ne kadar beklerse beklesin cizgi falan cikmamasti.. gecen ay kimsayal oldu bugun yumurtlamanin 10. gunu dua istiyorum kizlar.. yarin sabah tekrar yapcam insallah vardir:dua:

Allah razı olsun kızlar sagolun. Rabbim sizlerede nasip etsin. Hamile kalana kadar dert kalınca ayrı dert insan hep tetikte
Amin cnm aynen öyle biz ne yaparsak yapalım olanın önüne geçemeyiz hayırlısı olsun stres yapma beybisi üzme çikolata ye mutluluk gitsin ona erken ama olsu :)

Kizlar sabah test yaptim tabiki negatif :KK43: banyoda birakmistim testi esimde bakmis ama aramzda konusmadik simdi diyo sabah ben orda belli belirsiz golge gibi bisey gormustum. Neyse dort saat sonra ben bi baktim bariz bir cizgi var hemde pembemsi. Aylardir yapiyorum ayni testi daha once ne kadar beklerse beklesin cizgi falan cikmamasti.. gecen ay kimsayal oldu bugun yumurtlamanin 10. gunu dua istiyorum kizlar.. yarin sabah tekrar yapcam insallah vardir:dua:
Inş vardır cnm ben o testlerde yanılma görmedim çok net bi şekilde negatif cikiyo yanılmaz yani geçtimi günün

Inş vardır cnm ben o testlerde yanılma görmedim çok net bi şekilde negatif cikiyo yanılmaz yani geçtimi günün
Canim ben bu zamana kadar sonradan cok cift cizgi gordum ilk 10 dakika da yoksa yok insallah biz yaniliriz pozitif cikar insallah hamissindir sadece bu secenegi aklindan cikarma diye dedim

canım ben adete 6 gün kala falan öğrendim testim çok çok silik cıkmıstı. tek belirtim bel agrısıydı. maalesef 2 aylıkken düşük yaptm
Canim bende subatta kurtaj oldum 3.5 aylikti bebegimin kalbi durdu doktor 8 ay sure vermisti o da doldu bu ayda olmazsa onumuzdeki aya rahim filmi cektircem

Yok idrar testi yaniltir en az 14.gun kan testi deniyor. Saglik ocagi varsa kan tahlili yaptir canim yoksa yanilirsin
Önce testte cift cizgiyi gormek istiyorum canim. Sonra gidip kan vericem. En azindan umudum kirilmamis olur. Sonucu evde kendim ögrenir kan tahlili ile kesinlestirirm diye düşundm hep. Beklicem bakalim 1-2 gün hem hornonlarda artış olur insaallah bebişim benimledir

X