Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa gerçektenmi :) inşallah benimde olur ovulassyon testiyle takip ettiniz o zaman ?

Aaa gerçektenmi :) inşallah benimde olur ovulassyon testiyle takip ettiniz o zaman ?
Benimde aynısı oldu normalde 31 günde bir regli olduğum için yumurtlama geç olması lazım öyle biliyordum.Bende ovulasyon testinde 11. Gün en koyu oldu muhtemelen bir iki sonra yumurtlama oldu sizin testinizde baktım bayağı koyu bu bir kaç günü değerlendirin muhakkak

Evet ben de ovulasyon testiyle takip ettim . Testlerimi örnek olması için attım . Genel birliktelik düzenimiz gün aşırı . Pick yaptığı zamanda günlük ilişki oldu . İncir kürüyle destekledim 5-6 gün kadar .. İnşallah hayırlı sonuçlar gelir size de

Eklentiler

• BDDB8983-B370-4F07-BA64-13A101D4670D.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 40
G
Kızlar merhaba ben hala regl olmadım sevineyim mı üzüleyim mı bilemiyorum ama tüm belirtiler var göğüs hassasiyeti, arada özellikle geceleri gelen sancı ama kendileri teşrif etmediler umarım da etmezler
Günün gecti mi canım ?

kızlar sorum olacak ben ovulasyon testiyle 12.günümde çift çizgiyi gördüm 13. gün yine çizgi vardı ama daha azdı 14. günü çok hafifdi. bugünde 15. günüm yini kop koyu çizgi gördüm böyle olması normal mı yni dün yumurtlamış olsam bugün böyle koyu çıkması normal mı ??

2 yumurtan oluşuyor olabilir diye düşündüm emin olmamakla birlikte ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…