Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm sen epey karışmışsın :/ dedim ya düşünme ha olmadı terapiste git hatta olmadı eşinle gidin belki iyi gelir ha ne dersin? bazen başkasının bakışı insana iyi gelebiliyor. Uzman olması da rahatlatır insanı. Topikten uzaklaşma canısı bebiş çalışmalarını şimdilik bırakmış olabilirsin ama bizim muhabbetimiz sadece o değil demi ama :)
bakalım canımi dediğin gibi karışığım. buraya bakıyorum arada ama yazacak enerjim yok inan ki..
mahir'in ayak gerçekten bomba ama ya insanın yiyesi geliyor, maşallah =)
Kuzum umarım bu hissettiğin duygular geçicidir. O eskilere gitme bende de oluyor. Özlüyorum bile o zamanları.
Her seyin hayırlısı diyelim.

Bir sonraki kontrole 3 hafta var canım. Bir seyler hissediyor gibiyim ama bebiş mi degil mi onu çözemiyorum :KK66:

:) Acele etme diye dedik kuzum. Yazmayinca merak ettim. Iyi misin ?
Davsanim da biraz kafa dinliyor galiba.
Bizde çok sükür iyiyim kuzum bir yaramazlik yok.

artık hissediyorsundur hareketleri kuzumm zamanı gelmiştir, tadını çıkar :KK66:
ben düşüncelerde boğuluyorum biraz canım, uzak kaldığımı tahmin etmişsin. kafamı toparlamaya ihtiyacım var..

Canım inşaallah senin ve eşin için en güzeli en hayırlısı neyse o olur... hepimizin bazı dönemlerinde olabiliyor böyle bunalımlar... bende bi ara acaba biz boşanacak mıyız iyi bi çift değil miyiz de Rabbim bize bebek vermiyor diyodum böyle gelgitleri yaşıyoruz maalesef ... inşaallah sadece gelgittir bunlar kuzum gerçekten böyle zamanlarda karar vermek yapacağın en büyük hata olur... Rabbim sizin için hayırlıysa muhabbetinizi artırsın inşaallah ❤️
her şeyin hayırlısı gülün, çok güzel söyledin. inşallah geçicidir, bakalım.
senin iyi olmana da çok sevindim balım =)

Sopalari gordukten sona kactm ben :) davsani bende merk ediyrm ;(
Sen napiysn kuzumm nasil gidiyo
sopalardan kaçma kuzum iyi oluyor bazen insanı kendine getiriyor =) yarın büyük gün desene. şimdiden kötüye yorma biraz kafanı başka şeylerle meşgul etmeye çalış bitaneciğimm

Est .kuzuummm
İyisindir ins
Bol bol felak nas oku
Adacayı falan yak bacım evde.
Nazarlandınız galiba.:-)nazar:
İyiyim sükür.
Bulantılar biraz yere seriyor ama buna sükür:dua:
ay dimi adaçayı derler he, dur ben bir araştırayım kuzum =)
bulantılar işin tuzu biberi, azıcık sabret geçecektir bitaneciğim

bakalım canımi dediğin gibi karışığım. buraya bakıyorum arada ama yazacak enerjim yok inan ki..
Ne zaman yazmak istersen yaz canısı . İnşallah hemen toparlanir süper dönüş yaparsın bize canım ❤ seviliyorsun

ben düşüncelerde boğuluyorum biraz canım, uzak kaldığımı tahmin etmişsin. kafamı toparlamaya ihtiyacım var..

sopalardan kaçma kuzum iyi oluyor bazen insanı kendine getiriyor =) yarın büyük gün desene. şimdiden kötüye yorma biraz kafanı başka şeylerle meşgul etmeye çalış bitaneciğimm

Sende iyi ol inşaallah canım benim :)

Cabuk toparlan ama özlüyorum❤ :KK66:

Arkadaşlar 10 gün evvel rahim filmi çekildim ve bugün regl oldum,daha normal bata 9 günüm vardi.normalmi bu durum varmı böyle bir durumla karşılaşan daha once.cok panik yaptım biz daha bu ayı değerlendirelim iyice derken reglmoldum

canımın içi.. valla inşallah hayırlısı olur, çok soğudum eşimden sebebini bilmiyorum şu an bebek falan da düşünmüyorum hiç açıkçası, yani aklıma gelmiyor. önceden adet zamanını takip ederdim, gün sayardım. hevesim kaçmış gibi. ilişki zaten bir var bir yok. acaba hayır da mı olmuyor bebek diye bile düşündüm. evde de sürekli bir şeyler kırılıp dökülüyor, ya benim kolum kanadım tutmuyor , ya da gerçekten nazara geldik.
sen de boşuna şimdiden üzme kendini be kuzum. bak herkes yazmış, birazcık daha sabır. kaçında test yaptır demişti dr.un 18 i miydi, öyle kalmış aklımda.

önerilerin için teşekkür ederim bitanem. başka deneyimleri okumak ferahlatıcı oluyor gerçekten. bakalım hayırlısı inşallah.. senin bir dahaki kontrolün ne zaman? tekmeleri hissetmeye başladın mı, yoksa daha var mı?? =)

maşallah size kuşum :KK66:

ay ben senin o dillerini yerim, bir de profil fotonu hihihi :)) dur bakalım kuzum, beni bir ümitsizlik kapladı ama hayırlısı. ya burada yazmak istemeyeceğim denli karışığım aslında. aşk bu mu, ben aşıkken böyle miydim falan diye düşünüp taa eskilere gidiyor kafam. yani çok utanç verici daha da anlatmayayım :KK43:

en çok senin yorumun dokundu bana canım. anlamışsın beni, onu hissettim yani..
inşallah ikimiz için de hayırlısı olacak şekilde sonuçlanır..
sen nasılsın iki cadıyla baş etmek nasıl =)

hakkınızda hayırlısı olsun canım. iyi ki yazdın, ben de hatırladım seni.
seymaka seymaka mız da bir ses etse fena mı olurdu.. her şeyin zamanı vardır, hiçbir şey için geç değil, öyle düşün.
gelişmeleri paylaş bizimle de :KK66:

İnsallah❤ daha iyidir umarım hersey..
2 cadı ahhh ahh zor kosturmacali ama o kadar tatlilar ki.Allahin emanetleri onlar❤:)
Bi birine bi digerine :) hepimiz alisiyoruz iste :)

Ah canım neler yapıyoruz neler bizim 3. Cu damlamiza geçeceğiz çünkü diğerleri ise yaramadı zaman lazım galiba ama bazen umidimi kaybediyorum annem hafta sonu geliyor o gidince çok üzülüyorum eşim çok yardımcı bazen uyumuyor ben uyuyayım diye ama sorun benim zihnimde bide ben yay burcuyum fazla özgür ruhluyum alışamadım bu sorumluluğa eve tıkalı kalmaya gittim yere sigamamaya gececek geçecek diyorum sürekli gün sayıyorum

Öncelikle rahatlamalısın❤
Hayatin bundan sonra boyle ve sadece sen sakinlestirebilir ya da zorlastirabilirsin...
Secim hakki tamamen sende

Kimseye kulak asma fikir veren cok olur ama ah desen senden çok isleri cikar :)

Bebisine kiraz cekirdegi kullanabilirsin ayaklarina.Sicak daha cok rahatlatir.
Ozellikle ayaklarini dizlerini kivirip oturuyormus gb tutup kendine sıkıca anne karni gb tutup yuruyus sallantisinda ilerlemek cok rahatlatir.Hatta basindaysan boyle rahat uyur.
Kanguru cok isinize yarayabilir ki aslinda ne kadar özgür oldugunuda görürsün :))))

Vucudunu sicak tutmak konusunda bende cok onemli oldugunu dusunuyorum.Terlesende coraplar cikmasin mesela :) ustunu incelt kendinin :)

Bide emerken bagirsaklarda harekete gecer.Duzeniniz nasil bilmiyorum ama emme surelerini cok acmamaya calis.

Ekstra kullanilacak icecek vb konusunda hic fikrim yok sadece masaj oneririm hic yapamazsan I love you masaji mesela.
Yediklerinde cok onemli tabii.
Sana nelerin gaz yaptigini biliyorsundur.
Mesela baskasina gaz yapmayan bisy sana cok yapabilir.Örnegin bana incir cok fazla yapar.Oyle suyunu kaynatayim iceyim fln diye dusunmem bile :))))
Gözlem,bebegin sinyalleri,ve sakinlik hep kolaylastiracak seyler isini.
Ve tabii sabır.
Dogduktan sonra gelisiyor ve malesef oluyor.Insallah gececek❤

Cnmmmmm kuzummmmmm burda olmasini istediklerimdensin gitme buralardan..kafani topla bekliyrz duacinimm kuzum Rabbim aile huzurunuzu kacirmasinn seviliyorsun

Kuzummmm ne desem bilemedim. Canımızı sıkmıyoruz ama. Aslında kan versen net sonucu ögrensek iyi olmaz mi ?
Yavrm pozitif ciksaydi verseydim diyodumm yaa ne bilim korku da var aslinda ama korkununda biseye faydasi yk kuzu cikardi demi olsa idrarda yani kesin degil cikmasi evet ama silik milik olurdu sanki yaa

Yavrm pozitif ciksaydi verseydim diyodumm yaa ne bilim korku da var aslinda ama korkununda biseye faydasi yk kuzu cikardi demi olsa idrarda yani kesin degil cikmasi evet ama silik milik olurdu sanki yaa
Kuzum var mi yok mu diye dusunmekte cok yorucu oluyor. Kan versen kendinde rahatlarsin.

Kızlar morfokijden sperm testin den bişey anlayan varmı ataym

X