Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yerleşme esnasında olabiliyor böyle ağrılar. Bebektendir inşallah. Ama her ihtimale karşı sağlık ocağına gidip idrar tahlili verin, enfeksiyon falan olmasın
Aslında enfeksiyondan da şüpheleniyorum çünkü idrarim koyu hafif yanmam oluyor akintim var fakat koku ve kasıntı yok anlayamadım

Yok kuzum gönderilmezsin. Uygulama adlarını herkes yaziyor. Hatta Haziran anneleri grubundan bazi arkadaslarla instagram hesaplarimizi aldik :KK66:

Haber veririm tabi. Senin bebiş kocaman olmuştur. Insanin mıncıklayası gelir:emir_bebek::nazar:
Aa süpermiş geçen yıl inanılmaz bir sıkı yönetim vardı burada ondan mütevellit kesin hesabım kapatılır diye düşündüm.İnstagram falan yasaktı.Bende buradan bir arkadaşla mail yoluyla instagram hesaplarımızı aldık gizli gizli bide:))
Bebiş 1 hafta sonra 4 aylık olacak inşallah teyzesi☺️Memeden inmiyor emziriyorum şu anda.Agucuklar,gülüşmeler tam sevmelik yemelik zamanları:) hayırlısı ile sanada nasip olacak inşallah♥️

Aa süpermiş geçen yıl inanılmaz bir sıkı yönetim vardı burada ondan mütevellit kesin hesabım kapatılır diye düşündüm.İnstagram falan yasaktı.Bende buradan bir arkadaşla mail yoluyla instagram hesaplarımızı aldık gizli gizli bide:))
Bebiş 1 hafta sonra 4 aylık olacak inşallah teyzesi☺️Memeden inmiyor emziriyorum şu anda.Agucuklar,gülüşmeler tam sevmelik yemelik zamanları:) hayırlısı ile sanada nasip olacak inşallah♥️
Süt kuzusu ❤ Emsin yarasın inşallah. Darısı tüm isteyenlere.

Gebelik nedeniyle de koyu olabilir idrar ancak yanma varsa enfeksiyon da olabilir. İlla ki kaşıntı ve koku olması gerekmiyor
Aynen canım haklısın nolur nolmaz doktor kontrolüne gitmeliyim bi kaç gün daha beklemek istiyorum adetim gelmezse test yapıcam ona göre de bir yol çizerim artık

kızlar merhaba birşey sorucam ben gebelik testı yaptım fakat 2 saat sonra bı baktım sılık cızgı cıkmıs ılk baktıgımda hemen negatıf dıye cope atmıstım. kan testım de 0.98 çıktı dun tekrar evde test yaptım 2. çizgi silik çıktı ama sonra kayboldu bu neyaaa :KK43: kafayı yıcem tecrubesı olanlar varsa bana yazabılır mi :dua: regl ye daha 3 gün var ?

kızlar merhaba birşey sorucam ben gebelik testı yaptım fakat 2 saat sonra bı baktım sılık cızgı cıkmıs ılk baktıgımda hemen negatıf dıye cope atmıstım. kan testım de 0.98 çıktı dun tekrar evde test yaptım 2. çizgi silik çıktı ama sonra kayboldu bu neyaaa :KK43: kafayı yıcem tecrubesı olanlar varsa bana yazabılır mi :dua: regl ye daha 3 gün var ?
Adetten önce çok silik çıkar ama testi tekrarlamalisin bence çünkü eğer hamileysen her gün biraz daha belirginleşir bide farklı bir marka testle dene bence

2. cizgı sılık cıktı sonra kayboldu ona ssırdım ben asıl bugun tekrar test yapıcam 3 senelık evlıyım buda olmazsa tup bebek 2019 artık napalım :KK43:
Testler bazen hatalı olabiliyor canım dediğim gibi tekrarla testi hatta erken gebelik testi al daha mantıklı olur

Canım beta hcg once kanda sonra idrar testinde belli olur. Kan sonucun negatif cikmis. Bence tekrar tekrar test yapma. Idrar testleri yanıltabiliyor. Ayrica yaptigin testte gore 5 ya da 10 dakika icinde çıkan sonuç sayilir.
Adetin gecikirse idrar ya da kan testi yaptirabilirsin.
Gönlünden geçenin olmasini dilerim.

İyi geceler kizlar bişe sorcaktim adetimden 12 gün önce bel agrim başladi hasta olcakmiş gibi bel agrisi çektim daha bata 5 gün var böle olup hamile kalan varmi ??

X