Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim gunaydin. Cuma günü randevu vardi. Her şey yolundaymış 133 gr. Ve de kız olduğunu öğrendik. Oğlandan sonra kız olması ıyi oldu. Adıda hazır canım. Seher olacak inş. Seninde erkek olmasına çok sevindim. Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Annemde olduğum zaman internet olmuyo giremiyorum. Evde girebiliyorum.
Ay masallahhhh cnm saglikla al kizini kucagina insallah

Canım benim gunaydin. Cuma günü randevu vardi. Her şey yolundaymış 133 gr. Ve de kız olduğunu öğrendik. Oğlandan sonra kız olması ıyi oldu. Adıda hazır canım. Seher olacak inş. Seninde erkek olmasına çok sevindim. Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Annemde olduğum zaman internet olmuyo giremiyorum. Evde girebiliyorum.
Maşallah kuzuya adıyla yaşasın sağlıkla gelsin inşallah :) bende bugün gittim kontrole kan uyuşmazlığı iğnesi vurdular . Bebeğin gelişimi de iyi gidiyor şükür . Babamız çok sabırsız napacaz bilmiyorum ha bire kaç hafta kaldı yeter diyor. :) darısı tüm bekleyenlere inşallah .

0CD62511-7B60-4EA9-9887-46980F901E3C.jpeg Kızlar smear testi çıkmış anlayan varsa yorumlayabilir mi ?

Sabah yataktan kalkıyorum başlıyor çarpıntı. Kahvaltıdan sonra biraz dinlenince geçiyor. Hastaneye gitmek çok zor geliyor sabahları başım dönüyor falan. Vitamine başladım bakalım inşallah azalır biraz
Geçmiş olsun canım yorma kendini.

Kızlar bugün doktora gittim. Doktor bebişin 2800 kilo olduğunu söyledi ve ayın 17sine gün verdi.

Kısmetse 27 sinde yatisim olacak. Doğum öncesi kan tahlili istedi bakalım şu an gün sayma moduna girdim:KK36:
Masallah canım zaman nasılda geçiyor :) son hazırlıklarında bitmiştir. Allah Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Doğumda aklına gelirse annem hasta dua eder misin . Annemin adı ayşe. İçimden geldi istemek nedense kusura bakma :)

Adetim ayın 5 ine halen ikinci çizgi hafif çıkıyo ne
Gebelik testi yapmayada korkuyorum

Eklentiler

• EDCB45AF-69E9-402E-8431-FA32C3AC2E3C.jpeg
    EDCB45AF-69E9-402E-8431-FA32C3AC2E3C.jpeg
    128,2 KB · Görüntüleme: 50
Masallah canım zaman nasılda geçiyor :) son hazırlıklarında bitmiştir. Allah Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Doğumda aklına gelirse annem hasta dua eder misin . Annemin adı ayşe. İçimden geldi istemek nedense kusura bakma :)

Rabbim annene en kısa zamanda şifa versin inşallah o zamanda hepinize tek tek dua ederim ayın 27 si yazmışım yanlışlıkla ama 17si kısmetse dogum.

Rabbim annene en kısa zamanda şifa versin inşallah o zamanda hepinize tek tek dua ederim ayın 27 si yazmışım yanlışlıkla ama 17si kısmetse dogum.
Sağol canımm bütün hastalara şifa versin. Tek sancıda kurtulursun inşallah

Kızlar bugün doktora gittim. Doktor bebişin 2800 kilo olduğunu söyledi ve ayın 17sine gün verdi.

Kısmetse 27 sinde yatisim olacak. Doğum öncesi kan tahlili istedi bakalım şu an gün sayma moduna girdim:KK36:
MaşaAllah dilerm sağsalim kucagına alırsn kuzm bana dua edermsn ne olr Benm durmumda olanlarda tabi senin duan kabuldür şimdi doğm önündesin :KK43:

MaşaAllah dilerm sağsalim kucagına alırsn kuzm bana dua edermsn ne olr Benm durmumda olanlarda tabi senin duan kabuldür şimdi doğm önündesin :KK43:

Olur canım tabi ederim Allah hepinize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah:dua::dua:

X