Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet eğitim almayı düşünüyorm çok işe yarıyormuş benim dr um fiyat olarak sezeryanla aynı alacak ücreti ama bazı yerler çok abartıyor . Fenomenlik peşinde dediğin gibi çoğu dr da malesef ticarete dönmüş insan sağlığı

Aynen oyle canim.Insallah gonlune gore olur.Bak 26 haftalik bilgilerinde senin ne yaziyor gebelik takviminde :)

Evet canım silik testi gördüğün zaman çatlamış oluyor önemli olan o çatlamayı tutturmak. Yani test yaptın en koyuyu gördün demek oluyor ki çatlamak üzere . Silik testi gördüğün zamanı değerlendirmen lazım . Önceden değerlendirme sebebimiz hazırda sprm bulundurmak amaçlı. 2- 3 güne kadar yaşayabilirmiş. Hadi rast gelsin inşallah :)

Canım ovilasyon testlerini son 4 gündür yapıyorum ovilasyon testi hiç yapmamıştım şimdiye kadar
AA öyle mi bende ilk baştan yaptıysan ona göre yorum yapacaktım. Şuan için adet gününü beklemekten başka çare yok :) adetlerin düzenli midir pko vs yok inşallah ? Hormon testlerini en son ne zaman yaptırdın yazdıysan görmedim kusura bakma canım

Yardimci olurmusunuz 1.5 yildir spiral kullaniyordum 3 aydir cikardim ama hamile kalamiyorum ovulasyon testide kullandim ama olmadi

Saol cnm Dua et ne olr senin bebişin hatrna Rabbim kabul eder inşaAllah bnde çatladığı zamn çifter yapaym :) ki tutssnnn :) hal kalrsa bizde

Merhaba kızlar bunlar bnım gecen hafta yumurtlama gününde yaptırdığım testler bilgisi olan var mı

Canım yok adetim düzensiz malesef soğan suyu içtim 1 hafta okadar
Klomenle iki defa hamile kaldım düşürdüm ama

Bn seni es gecebilirmiyim kiymetlimm :* bnde korkup yanasmiyordum ama artk yoruldum olacaksa olsn son care diyip sona sakliyordum ama olacakmi diye ona guvenmektende yoruldum en iisi bi giriseyim dedm su ise bakalim yavrm olmayacaksa oylede olmayacak hayirlsi bakalim

Saol cnm Dua et ne olr senin bebişin hatrna Rabbim kabul eder inşaAllah bnde çatladığı zamn çifter yapaym :) ki tutssnnn :) hal kalrsa bizde
Bazen diyorum ne tempoymuş ya yap yapma yok üst üste yap soğumaya başlamalarımız :) hem yorucu hem komikti gercekten . Rabbim emeklerinin karşılığını verecek inşallah canımm bebişin gelsin sağlıkla kucağına

Oyy yerim yüreğini Rabbim sesini duysnn inşaAllah vallahi artk insan bıkıyor ama işte erkeklerin işine geliyor :) :')

ne canım napmam gerekiyor

ben kür sandım ya sanırım sen birlikte ol diyorsun. Ya biz övulasyonda takip ediyoruz çatladığı günler yapıyoruz.şimdi çakşır otu aldım eşime içircem.ben de birseyler yapsammı napsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…