Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
biumutsa biumutsa bebişin gelmiş hoşgelmişş maşallah kuzum size
İyi olmanıza çok sevindim . Darısı bekleyen isteyen herkese olsun. Sürecinde bizi bırakmayıp devam ettin Allah güzel gönlüne göre verdi. Bundan sonrası da çok güzel olur inşallah bebeğinizle :)

kızlar benim bat yarın.Ama testim negatif.2 gündür söyle bisy farkkettim.Test yapmak için kaba idrar alıyrz ya,afedersiniz beyaz tortular gördüm.Bilen var mı?Enfeksiyon falan mı?Böbrek kumu diyende var nette,enfeksiyon diyende:KK43:
Benim de aynen öyleydi beyaz tortulu ve enfeksiyon çıktı canım ben hamileyim bu arada inşalalh hamilelik belirtisidir senin de :anneadayı:

Herkese merhaba ☺️
Ben oğluma kavuştum çok şükür Rabbime. 10 günlük olduk bile:) Vaktinden biraz erken kavuşmak istedi annesine:) şu an yanımda mışıl mışıl uyuyor♥️
Uzuuun uzun yazmak istiyorum ama ne zaman şuraya girsem tıkanıp kalıyorum inanılmaz duygulanıyorum.
Vajinismus forumundan buraya geçtiğimde öyle mutluydum ki aşama kaydettim engelim kalmadı diye.Ama öyle olmadı 10 ay bekledikten sonra müjdemi aldım Rabbimden. Şimdi ise yavruma kavuşmamı paylaşıyorum sizlerle.Sonsuz şükürler olsun.
Allahım hepinize yaşatsın muradınıza erdirsin.
Sabır ve dua ile beklemekten asla vazgeçmeyin,ümitsizliğe kapılmayın.
Mucizesini bekleyen herkes tek tek güzel haberlerini yazsın buraya inşallah..:KK200:

Gozun aydin canim Maşallah sağlıkla analı babalı büyütsün Rabbim.

Kızlaar hayırlı bayramlarr
Doktoruma danısıp geciktirici kullanmaya basladım.Aksam yola cıkcaz kısmetse tatile.Bana Biz pcoda hamilelik icin kullanıyoruz primout hapı dedi:)Yumurtayı büyütüp catlatıp,primouta baslatıyormus.Yumurta atamasın diye kendini dısarı:)Daha neler ögrencez bakalım:))
Hepinizi öpüyorum,iyi bayramlar güzel anneler ve adayları:KK200:

X