Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üçünü de çok seviyorum ama Zeynep ailevi nedenlerden dolayı olmaz, Sevgi arkadaşımın kızının ismi, Leyla bana da çok tatlı geliyor alayım listeye ❤
leyle leyl den gelir gece yani.... isim ahengi evet çok güzel ama bi düşün derim

oğlanın adı ne canım ?

sevde -- ilkay --- ilke --- günce

Oğlan Levent :) liste de şöyle:
Berrin, Damla, Demet, Didem, Dilara, Ebru, Emel, Gamze, İlayda, İpek, İrem, Melisa, Meltem, Nazlı, Narin, Neşe, Nisan, Sema, Türkan
Kafa 1 milyon :))))
levent e demet en uygun :))) irem olmasın..iyi değil arkadaşım..

Oğlan Levent :) liste de şöyle:
Berrin, Damla, Demet, Didem, Dilara, Ebru, Emel, Gamze, İlayda, İpek, İrem, Melisa, Meltem, Nazlı, Narin, Neşe, Nisan, Sema, Türkan
Kafa 1 milyon :))))
Oyumu gamze ve damladan yana kullaniyorumm ❤

banada öyle geliyor da... rüyamda gördüm kızdı aynı eşim e benziyorda...o günlerde kendisinede baya kıldım hala kılım..rüyada bile diyorum ki poof aynısı ya bu kadar mı benzer ..diye
Babasina tipa tip benzeyen kizlar var cok komik ve tatli oluyor :) ruyana da girmisseeeee :)))) saglikli olsun insallahhh ❤ kime benzeyecek meselesinden bende muzdaribim. Eşim hostur bende idare eder diyelim:) simdiden baslandi kime benzeyecek cita yuksek tarifler turkan soraydan dogma kadir inanirdan olma mubarek . ruyamda gordum bizle alakasi yok ben sok.

babamızda minyon bende kilo olmasına rağmen minyonumdur... yüz şekli olarak benziyoruz ikimizinde oval... ama aynısıydı ya gıcık olmuştum..ama birşey dikkatimi çekti..çok daha derin bakıyorum bakarken belkide ondan mıdır ? ama ayrıca takığım kendisine o ayrı :))))

ay ne çok ama demişim :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…