Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sezson sezson canım tahlil sonuçları çıktı..doktor herşey güzel dedi...temiz yani çok şükür...bebişin kalp atışını duydum yine çok şükür herşey yolunda :KK200:
Cok sevindim masallahhh❤ surecin sıkıntısız gececek hayirlisi ile etiket yapmanada ayrıca tesekkurler tlf bozuk bazi durumlari kaciriyorum:)

Kuzumm sende mi bndensin o illetten nasi kurtulucaz bilmiyrm vala yaa..gunde kac tane iciyosun mesela..dr bndn istedigi testlerin yaninda neredeyse ayni onuda gormek istedi..kilo.konudunda sizde kilo verin dedi esime..sigarayi vala azaltarak birakma yoluna gideyim diyrm cnm birden olmazki yaa
Canım msjı yeni gördüm k.bakma gözümden kaçmış maalesef bende sendenim günde 5 en fazla oluyo aslında çok içmiyorum ama bırakma düşüncesi bile sıkıntıya sokuyo beni maalesef bırakınca birden bırakılmalı diye düşünüyorum ben ya

Canım msjı yeni gördüm k.bakma gözümden kaçmış maalesef bende sendenim günde 5 en fazla oluyo aslında çok içmiyorum ama bırakma düşüncesi bile sıkıntıya sokuyo beni maalesef bırakınca birden bırakılmalı diye düşünüyorum ben ya
Gunde 7 iciyrdm dun 4 ictm o bile zorladi :KK43:( bugunu nasi atlayicaz bakalm..sunu dusundum ne kdr az sigara icersen bebegin sana o kdr yakin belki sanada yardimci olur buu

Benimde ilk adet belirtim bağırsaklarım çalışmaya başladı bakalım ne zaman gelecek kırmızılar :halay:

X