Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh kuzum keske oyle olsa stres de cabasi iste..bkalm diger test sonjclarina gore bir yol izlicem dedi yazarm mutlaka kuzum senij fikirlerinde onemli bnm icin

Insallah ablamm yaa vericem dun gayt karar verdm buna insallah..sigara konusu beni gerdi sadece..7 tane fln iciyrm gunde suan bi taneyle ogleni yaptm..insallah devamini getirip birer ogun icmeyerek atlatabilirim bu donemi..yumurta rezervin ck iyi dedi onda sikinti yk ama en onemli iki olumsuz kilo ve sigara var dedi direk..bakalim sabir biraz fedakarlik insallah sonu guzel olsn da

Bizde eşimin kilo problemi benimsen sigara problemim var maalesef nasıl bırakmayı düşünüyosun sigarayı ?
Kuzumm sende mi bndensin o illetten nasi kurtulucaz bilmiyrm vala yaa..gunde kac tane iciyosun mesela..dr bndn istedigi testlerin yaninda neredeyse ayni onuda gormek istedi..kilo.konudunda sizde kilo verin dedi esime..sigarayi vala azaltarak birakma yoluna gideyim diyrm cnm birden olmazki yaa

A April wind Kuzummm ben çok umutluydum senden. Hayırlısı olsun bakalım. Bir gün gelecek minnak zaten. Doktora git bakalım niye gecikmiş merak ettim

Hakkında hayirlisi canim. Tez zamanda direkt pozitif dedi yazarsin insallah buraya ❤
Umarım canım iple çekiyorum o günleri
Aynen öyle canım hayırlısı tabiki hava değişiminden de olabilir sıkma sakın canını en güzel vakitte gelecektir İnşaAllah
Amin canım beklemeye geçtik bakalım yine hakkımızda hayırlısı
O bi yanndaki umit hc kaybolmasin emi olucak bi gun bizde hamileyimm dicezz buraada paylasicaz kuzum bnm
İnşallah yaa çok istiyorum ümitliyim şevkimi kırmıyorum hemen

A April wind Kuzummm ben çok umutluydum senden. Hayırlısı olsun bakalım. Bir gün gelecek minnak zaten. Doktora git bakalım niye gecikmiş merak ettim
Valla bende kendimden ümitliydim ama nasipBen yumurtlama ağrısı hissetmiştim ama belki de çatlamayıp kiste dönüştü . Kendi doktoruma da randevu tee 2 hafta sonrasına var Birkaç gün daha bekliyip randevu almadan gidip sıra beklemeye göze alcam sanırım yada hala gelmezse özele gitmek daha mantıklı Soğan kürü mü yapsam belki gelir?

Soğan kuru yarar işe. Hem kist varsa atar temizler rahimi :)

Ahh kuzum keske oyle olsa stres de cabasi iste..bkalm diger test sonjclarina gore bir yol izlicem dedi yazarm mutlaka kuzum senij fikirlerinde onemli bnm icin
Canim insallah testlerde iyi cikacak. Sen sigarayi yavaş yavaş birakirsin inaniyorum sana Doktorum bana da gunde 1 saat yuruyus önerdi. Su da çok iyi tabi. Beslenmeni de düzene soktun mu her sey tamamdir.
Tedaviye gerek kalmadan hamile kalirsin canim. Hiç stres yapma sen.
Kızlar 6 yumurtadan 5 i genetiğe gidiyo biri bi gün geriden geldiği için takipteler
Valla senden guzel haberler gelince cok mutlu oluyorum. Insallah sonuclarinda bekledigin gibi cikar. Bebislere kavusmaya az kaldi gibi
Ne zaman belli olacak?

Ilk belirti olarak adet gecikmesi yasadim. Sonrasinda kokuya karsi hassasiyetim ve gogus uclarimda kararma baslamisti.

Beta degerim 1226 cikti doktor 3 haftalik olabileceğini soyledi. Progesteronda önemliymiş 18 ng cikti doktora gidip gostermem gerekiyor. Telefonda sorun yok dedi ama yuzyuze gorusmek istiyorum. 3. Haftada 18 nirmal mi acaba ?

Hayirlisiyla sizede nasip olur

Insallah cnm bnnmmm..ben ve bekleyen herkes icim duamm Rabbm guldursun hepimizi insallah

Canım merak etme inşallah biraz beslenmeye dikkat edin olur.bizim de 10 aydır olmuyordu.beslenemeye dikkat ettik.eşime ve bana birsürü vitamin takviyesi verdi doktor ve bide hamile kaldığım ay ben de bi anda sigarayı bırakmıştım sebepsiz şekilde içimden bırakmak gelmişti.14 yıldır içiyordum.ve bu vitaminleri kullanıp bide sigarayı bıraktığım ha bide femara kullandım ilk kez o ay ve hamile kaldım.yani bariz bir problem yoksa küçük dokunuşlarla geliyor bebiş tabi önce rabbimin izniyle.inşallah kısa zamanda sağlıklı hayırlı bi evladın olur.ben şu sıralar hala bulantı çekiyorum ondan pek yazamıyorum

Kuzumm guzel dileklerin ve tecrubelerjni aktardigin icin ck tskr edermm.Allah razi olsn..sigara ve kilo konusunda kararli olmam lazm insallah gelicem ustesinden..sende sag salim al yavrunu kucagina cnm bnm..kiyamam ya insallah kisa surede biter tadini cikarmaya baslarsin hamileliginin onlarda cilveleri dicez iste..esinle durumlar nasil bu arada atlatabildinizmi sorunlarinizi

Çocukluk çağında vurulan aşı da 10 yıl koruyor diye düşün, yetişkinlik çağında yine tekrar etmek gerekiyor. Bebek için gebelikte iki doz olman şart, sonrasını kabul etmeyebilirsin

Selam hanimlar tup bebek oncesi rahim filmi cektirmek istiyorum.cuma gunu ozel bir hastanede anestezi almadan cekilecek. Cok mu aci agri olur? Ayılıp bayilanlar oluyormus Bu konudki tecrubelerinizi benimle paylasir misiniz
Ayılıp bayılanlar agrı esiği düsük olanlar bence.Okadr agrı sızı olmuyor,girmeden yarım saat önce agrı kesici al cnm.Cünkü regli agrısı gibi agrı oluyor cıkınca.Ben de anestezisiz cekildim.İns temiz cıkar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…