Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
❤❤❤
Tatil ilac gibi gelmistir cok iyi yaptiniz canim. Degerlendirmeye de devam :KK66: Cokta dinleme kendini. Gün aşırı iliski onermisti ilk doktorum bana. Tutturmuştuk hatta.
Bende bugun yarin regl olurum canim. Bel agrisi bitirdi beni.
Esin ne zaman testi tekrarlayacak?
Gecmis olsun canim ya adet daha cok bekletmeden gelsin insallah. Dedigin gibi tatil iyi geldi, kafa dagitmis olduk. Esim test sonucundaki sorunlari gormezden geliyor uzerine konusmak istemiyor :KK43: ben de dr.lar yardimci teknikler onerseler de su an maddi manevi cok hazir degilim gibi hissediyorum. Yani dogal olacaksa olsun kafasindayim. Bu ay tutturamazsak bir yoklayacagim istersen git testi tekrarlat diye ama cok da uzerine gitmiyim diyorum. 1 seneyi dolduralim gibi bir beklentimiz var daha 3-4 ayimiz var hayirlisi ya.. Siz tedaviniz icin heyecanli misiniz Cok olumlu seyler hissediyorum sizinle ilgili. Bir de olumsuz sonuclansa da hamile kalman bile iyiye isaret canim. Her sey guzel olsun. Bu sefer kayinvalidenle de resmi olmani oneririm. Bir sey soyler eder, moralin bozulmasin bu donemde.

Aradılar canım 6 yumurtadan 5 i döllenmiş
Canim bu guzel haber. Insallah genetik de iyi sonuclanir ve tutunur minisin.

Canisiii hic sorma elimden düştü çakılli yere yeniydi bide :)
Yumoslarin calismasina sevindim kuzum. Açıkçası ben hep esini ikna et diyordum sende ptoblem olduğunu dusunmedigim icin. Morfoloji cok büyük sıkıntı degil kabak cekirdegi muz keci boynuzu özünü yedir. Seymam aklima geldi esinin arkasindaydi besleyim diye kuzum :/ napti acaba . demem o ki canını sıkma. Esin gitmem diyordu ya ona minik bi ders olmuş ikinci testi iyi cikacak insallah:)
Ay cakilli diyor bi de yerim seni :) esler bizi anlamiyor valla burada birbirimize destek oluyoruz, dunyalara bedel. Bebise isim dusundunuz mu kuzum?? Esimle ilgili de cok haklisin. Ben sonuc olarak az cok duzenli adet goren biriyim. Tiroidim de iyi bu ara sukur. Morfolojiden ziyade sayiya takilmistim ben de. Ama aslicigima yazdigim gibi bir sorun yokmus gibi davranmayi tercih ediyor. Beslenme konusunda seymakam kadar olamiyorum ama polen icin yonlendirmeye calisiyorum. Bir de sigarayi tamamen biraksa daha iyi olacak :KK43: 2. Kez test yaptirinca anlicaz durumu. Su asamada dr. Da net bir sey demedigi icin pek sorun yokmus gibi rahat takiliyor.. Sizde esinde varikosel vardi degil mi? Ilac mi almisti ameliyat mi olmustu? Aslinda dr.umun dedigine gore cok uc ornekler haric erkegin durumu iyiyse 1 sene icinde tutarmis.. Burada kizlar hep biz kendimizde sorun ariyoruz ama bir muddet sonra esleri de kontrol ettirmek lazim.. Amma da yazdim yahu :)

Gecmis olsun canim ya adet daha cok bekletmeden gelsin insallah. Dedigin gibi tatil iyi geldi, kafa dagitmis olduk. Esim test sonucundaki sorunlari gormezden geliyor uzerine konusmak istemiyor :KK43: ben de dr.lar yardimci teknikler onerseler de su an maddi manevi cok hazir degilim gibi hissediyorum. Yani dogal olacaksa olsun kafasindayim. Bu ay tutturamazsak bir yoklayacagim istersen git testi tekrarlat diye ama cok da uzerine gitmiyim diyorum. 1 seneyi dolduralim gibi bir beklentimiz var daha 3-4 ayimiz var hayirlisi ya.. Siz tedaviniz icin heyecanli misiniz Cok olumlu seyler hissediyorum sizinle ilgili. Bir de olumsuz sonuclansa da hamile kalman bile iyiye isaret canim. Her sey guzel olsun. Bu sefer kayinvalidenle de resmi olmani oneririm. Bir sey soyler eder, moralin bozulmasin bu donemde.

Canim bu guzel haber. Insallah genetik de iyi sonuclanir ve tutunur minisin.

Ay cakilli diyor bi de yerim seni :) esler bizi anlamiyor valla burada birbirimize destek oluyoruz, dunyalara bedel. Bebise isim dusundunuz mu kuzum?? Esimle ilgili de cok haklisin. Ben sonuc olarak az cok duzenli adet goren biriyim. Tiroidim de iyi bu ara sukur. Morfolojiden ziyade sayiya takilmistim ben de. Ama aslicigima yazdigim gibi bir sorun yokmus gibi davranmayi tercih ediyor. Beslenme konusunda seymakam kadar olamiyorum ama polen icin yonlendirmeye calisiyorum. Bir de sigarayi tamamen biraksa daha iyi olacak :KK43: 2. Kez test yaptirinca anlicaz durumu. Su asamada dr. Da net bir sey demedigi icin pek sorun yokmus gibi rahat takiliyor.. Sizde esinde varikosel vardi degil mi? Ilac mi almisti ameliyat mi olmustu? Aslinda dr.umun dedigine gore cok uc ornekler haric erkegin durumu iyiyse 1 sene icinde tutarmis.. Burada kizlar hep biz kendimizde sorun ariyoruz ama bir muddet sonra esleri de kontrol ettirmek lazim.. Amma da yazdim yahu :)
Canim eşler biraz vurdum duymaz gibi davlaniyorlar ama bence içlerinde firtinalar kopuyor. Emin ol o da senden gizli durumla ilgili arastirma yapiyordur.
Israrcı olmaman guzel bir seçim. Zorla olacak isler degil bunlar. Bir sure daha akışına birakmak iyi tabi ama çokta zaman kaybetmeyin canim.
Tedavi icin gercekten maddi manevi hazir olmak lazim. Ben şu an cok gerginim. Tekrar ayni seyleri yasamaktan korkuyorum. Hamile kalmayi istiyor muyum diye kendime sorar oldum.
Kayinvalidemi de unutmamissin :KK66: mümkün olsa da hiç gormesem.

Canim eşler biraz vurdum duymaz gibi davlaniyorlar ama bence içlerinde firtinalar kopuyor. Emin ol o da senden gizli durumla ilgili arastirma yapiyordur.
Israrcı olmaman guzel bir seçim. Zorla olacak isler degil bunlar. Bir sure daha akışına birakmak iyi tabi ama çokta zaman kaybetmeyin canim.
Tedavi icin gercekten maddi manevi hazir olmak lazim. Ben şu an cok gerginim. Tekrar ayni seyleri yasamaktan korkuyorum. Hamile kalmayi istiyor muyum diye kendime sorar oldum.
Kayinvalidemi de unutmamissin :KK66: mümkün olsa da hiç gormesem.
Evet esler de erkeklik gururu yapip uzerine konusmuyorlar ama bu devirde herkes de her seyin farkinda. Ben birkac ay daha kendimize zaman taniyalim diyorum soyle doya doya tatilimizi yapalim vs. bu arada kucuk minnos kendiliginden gelirse ne ala :) kv. Unutamadim valla canim. Gerekirse esinle de konus surec hakkinda bilgi vermeyin. En azindan isler rayina oturana kadar. Gergin olman da dogal tatlim sonucta heyecan duyulasi bir konu. Yalnizca, yasamini cok etkileyecek boyutta gerilmemen onemli :) her sey guzel olsunnn, evrene guzel enerjiler yollayalim. Icimiz daralinca deriin nefesler alalim oohh

Canimm guzel sozlerin nasil iyi geldi anlatamam :) tatilden donduk dinlenme modundayiz bir yandan da uzayan akintilari gormeye basladim bata 16 gun var tahmini. Dedigin gibi esimin sonucu netlesince bir yol haritasi cizeriz. Sen adet oldun mu? Yaz donemine gelince ister istemez dusunuyor insan doktorunu vs. her seyde bir hayir vardir, insallah sureciniz baslar ve cok guzel ilerler. Aklimdasin kuzum.

Tatlim gecmis olsun. Diger arkadaslar da demis baslarda oluyor, umarim gecicidir. Mucizeni dusun mutlu ol canim :)

Iste sahalarda gormek Istedigimiz hareketler :)) insallah dedigin gibidir canim habersiz birakma
@sezson kiz teli nasil hasat ettin sen oyle :) yorma kendini dugunler de bitmis madem tadini cikar. 20 hafta olmus hey masallah :) benim de durumlari okumussundur belki beybi denemecelere devam bakalim. Bu ara incir yediydim sanki yumurtlamami duzenledi gibi geldi U Umithepvar yavrimu senin bata kac
Kaldi? Esle problemler de tamamen duzeldi artik saniyorum :) ben yumtik donemimdeyim :oops:
Kuzum bat ha bugun ha yarin :) geliyrm diyr gumbur gumbur biliysn esimle fena bozuktuk zatn bu sonucu bekliydm hatta gelsinde bi an once calismalara baslayalim modundaym :) duzeldik bin sukur..bu hafta tup bebek merkeziyle gorusmeye gidicez bakalim bi de onlar degerlendirsin bizi hakkimizda hayirlisi..

Yumtik donemi demek sporun bol oldugu donem demek bizim icin salliyosun desene ortaligi :)) bu ay guzwl haberi aliriz insallah kuzum senden ck istediklerimden birisin emin ol seviyrm seni :*

Evet esler de erkeklik gururu yapip uzerine konusmuyorlar ama bu devirde herkes de her seyin farkinda. Ben birkac ay daha kendimize zaman taniyalim diyorum soyle doya doya tatilimizi yapalim vs. bu arada kucuk minnos kendiliginden gelirse ne ala :) kv. Unutamadim valla canim. Gerekirse esinle de konus surec hakkinda bilgi vermeyin. En azindan isler rayina oturana kadar. Gergin olman da dogal tatlim sonucta heyecan duyulasi bir konu. Yalnizca, yasamini cok etkileyecek boyutta gerilmemen onemli :) her sey guzel olsunnn, evrene guzel enerjiler yollayalim. Icimiz daralinca deriin nefesler alalim oohh
Kuzum enerjin süper❤
Iyi dusunelim hep haklisin :KK66:
'Sen erkeksin' diye yetistirilirlerse olacagi bu canim. Huuu erkek anneleri siz boyle yapmayin :KK66:
Siz tatilinizi yapin canım. Çok iyi gelecektir eminim.
Bebisler de gelecek elbet ❤

Merhaba, bende Eşi Fatma Reşide Önalana gidiyorum, memnunmusunuz ve ücreti ne kadar acaba
Merhaba ☺️ Eşiyle ilgili bir bileğim yok Göğşen beyi de giden bir arkadaşım tavsiye etmişti . Daha ilk muayenelerimiz bile bizi çok memnun etti . Psikolojik olarak yıpranmış bir şekilde gittik konuşmaları ve tavrıyla bizi çok rahatlattı. Muayne ederken Canımı hiç acıtmadı . Fiyatları da uygun sanırım

Önce eşimle tartïştık aramız bozuldu biraz. Üstüne eşim babasıyla tartıştı. Dükkan iş meseleleri yüzünden. Sorumluluk bildik malına dükkanına sahip çıktık suçlu olduk..Hem iş hem ev arıyoruz şimdi. Bu kadar streste ne olacak bilmiyorum.
Böyle şeylerde ıllaha bir pürüz çıkar zaten. Ne ortaklık iyi ne de ailenle çalışmak. Zamanla yumuşayıp düzelir her şey canım. Senin eşinle aran olsun yeter ki. Üzmeyin destek olun birbirinize. Her şey yoluna girer Allahın izniyle

Kızlar merhaba şu an o kadar kötüyüm ki.. dün eşimle resmen birbirimize girdik.konu da yeğenleri var iki tane.eşimin kız kardeşinin çocukları.eşimin kız kardeşi çalışıyor ve bize daha bir ev hediyesi bile almadı.eşimi yıllarca ailecek sömürmüşler zaten.bu yeğenleri yine eşimden saçma sapan şeyler hediyeler istemişler. Eşim de tamam demiş her zamanki gibi.mesajlaşmalarını okudum.sipariş veriyorlar resmen.babası da aynı durur durur bişey yapmak için eşimi beklerler hep.düğünde de belki inanmazsınız ama bir kürdan bile almadılar bize hiçbir destekleri olmadı.benim ailemin o kadar desteği oldu.bir de tek oğlan.herneyse dün işte o yeğenlerinin attığı mesajları gördüm ve kızdım anneleri çalışıyor o alsın dedim.niye senden istiyorlar dedim ve bunu dememle ne oldu biliyormusunuz üzerime yürüdü kollarımı sıktı ve küfür etti.sonra ben de onun kafasına birşeyler fırlattım ben de bir sürü laf saydım.baya kötü tartıştık ilk kez..ve hamile bir insana küfür edip kollarını sıkması yani şu an bunu yazarken bile ağlıyorum..sonra gelmiş şirinlik yapıyo barışmaya çalışıyo falan ama ben barışmadım. O kadar zoruma gittiki yaptığı.sırf o yeğenlerine kardeşine yani vampirlere laf söyledim diye..yollarca elini yemişler evlendiğimizde beş kuruşu yoktu.kendi memur ve 6-7 bin tl para alan bi görevde çalışıyor.düşünün babası bir çöp bile almadı ama asla laf söyletmez.ama bana ve şu an onun çocuğunu taşıyan bana bu şekilde küfür edip vurmadı ama sinirlenip kollarımı sıktı..ben şu an ne yapacağımı bilmiyorum..sonradan çok barışmaya çalıştı ama ben kesinlikle barışmadım.simdi mesaj da atmış üzmeyelim birbirimizi ben seni seviyorum falan diye.ama ben hamileyken bana bunu yapması çok zoruma gitti.ben şimdi kalsam gurursuz olucam gitsem ne olacak bilmiyorum çok çaresizim

Kızlar merhaba şu an o kadar kötüyüm ki.. dün eşimle resmen birbirimize girdik.konu da yeğenleri var iki tane.eşimin kız kardeşinin çocukları.eşimin kız kardeşi çalışıyor ve bize daha bir ev hediyesi bile almadı.eşimi yıllarca ailecek sömürmüşler zaten.bu yeğenleri yine eşimden saçma sapan şeyler hediyeler istemişler. Eşim de tamam demiş her zamanki gibi.mesajlaşmalarını okudum.sipariş veriyorlar resmen.babası da aynı durur durur bişey yapmak için eşimi beklerler hep.düğünde de belki inanmazsınız ama bir kürdan bile almadılar bize hiçbir destekleri olmadı.benim ailemin o kadar desteği oldu.bir de tek oğlan.herneyse dün işte o yeğenlerinin attığı mesajları gördüm ve kızdım anneleri çalışıyor o alsın dedim.niye senden istiyorlar dedim ve bunu dememle ne oldu biliyormusunuz üzerime yürüdü kollarımı sıktı ve küfür etti.sonra ben de onun kafasına birşeyler fırlattım ben de bir sürü laf saydım.baya kötü tartıştık ilk kez..ve hamile bir insana küfür edip kollarını sıkması yani şu an bunu yazarken bile ağlıyorum..sonra gelmiş şirinlik yapıyo barışmaya çalışıyo falan ama ben barışmadım. O kadar zoruma gittiki yaptığı.sırf o yeğenlerine kardeşine yani vampirlere laf söyledim diye..yollarca elini yemişler evlendiğimizde beş kuruşu yoktu.kendi memur ve 6-7 bin tl para alan bi görevde çalışıyor.düşünün babası bir çöp bile almadı ama asla laf söyletmez.ama bana ve şu an onun çocuğunu taşıyan bana bu şekilde küfür edip vurmadı ama sinirlenip kollarımı sıktı..ben şu an ne yapacağımı bilmiyorum..sonradan çok barışmaya çalıştı ama ben kesinlikle barışmadım.simdi mesaj da atmış üzmeyelim birbirimizi ben seni seviyorum falan diye.ama ben hamileyken bana bunu yapması çok zoruma gitti.ben şimdi kalsam gurursuz olucam gitsem ne olacak bilmiyorum çok çaresizim
Canim cok üzuldüm keske hiç yaşanmasaydi boyle bir sey.

Kendi tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki erkekler kendi ailelerine asla laf söyletmez. Kötü yonlerini kabul etmezler. Sen soylediginle kalirsin hatta kotu sen olursun. Benim kayinvalidem emekli ve maaşi cok iyi olmasina ragmen surekli eşime bir seyler aldirma derdinde. Biz tedavi icin baya masraf yaptik hatta borca girdik. Simdi bir o kadar daha para gidecek. Ama o buzdolabi aldirma cabalarinda.

kayinvalidem biz evlenirken evinde eski ne varsa ceyiz diye koydu Kokmuş yorgan, üstünde yanık izleri olan battaniye (en az 40 yillik).. vs. Hatta 35 sene once kendisine alinmis geceligini bile koyacakmis. Sonradan ogrendim.
Ben de bir gun cikardim bunlari yatagin ustune koydum. Esim gelince gordu ve kokusundan rahatsiz oldugu icin atmami istedi. Ama ben esime annen bunlari nasil verir atiyorum deseydim attirmazdı kiymetli olurdu.
Demek istedigim sende bu durumu görmesini sağla.

Kalma gitme durumu hakkinda bir sey diyemiyorum canim. Çok hassas bir konu. Umarim tekrarlanmaz bir daha. Eşinde pişman olmuş belli.
Uzun uzun konuşun bence. Orta yol bulacaksiniz eminim.

X