Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Net göremedim ki hayalet çizgi :dondurma: Birde bayadır geneymişim gibi hissediyorum hiç belirtim olmadığı halde .. Olduysa oldu olmadıysa Rabbim sağlıkla hayırlı vakitte versin bekliyorum napim :eek: Kan versem de düşük çıkacak değer muhtemelen :KK49: Reglim de yarın ay ne bileyim bekliyorum nasıl bekliyorum bilmiyorum :halay:
Aynen öyle canım sağlıklı şekilde kavuşursun inşallah ama ben dayanamazdım heralde hayalet mayalet her türlü acile koşardım :)) şuan 2 gün var test günüme zor tutuyorum kendimi acile gitmemek için çünkü negatif çıkarsa yerlerde olucam biliyorum

Aynen öyle canım sağlıklı şekilde kavuşursun inşallah ama ben dayanamazdım heralde hayalet mayalet her türlü acile koşardım :)) şuan 2 gün var test günüme zor tutuyorum kendimi acile gitmemek için çünkü negatif çıkarsa yerlerde olucam biliyorum
Hayırlısı diyip bekledim beklemeye de devam ediyorum yok değilse stres olurum olacağı vardıysa da olmaz zaten . Ben yumurtlamadan bu yana içten içe pozitifim . Var bence :anneadayı::KK200:

Özel bir doktor araştırmadım açıkcası . Batmanda Medical Parka gidiyordum . Burada da en erken etimesgut hava hastanesinde boşluk varmış oradan aldım . Zaten geçici süre burdayım . Ama daha önceki hastane çalışma deneyimlerimden Özel Eryaman Hastanesinde da Oscar hoca var çok başarılı . Yakınsanız tavsiyemdir .
Etimed hastanesi ahmet cingi ona git diycektim canım ben ankarada oturuyodum şimdi bursaya taşındım etimed de banu uçarda çok iyi

Etimed hastanesi ahmet cingi ona git diycektim canım ben ankarada oturuyodum şimdi bursaya taşındım etimed de banu uçarda çok iyi
Banu hoca mı :KK12::KK12: Tecrübeyle sabit bizim yıldızımız barışmadı onunla :KK11: . Bi savsak hastane Etimed . Olumlu birşeyler olursa Mardin e dönücem zaten doktoruma gitmeyi planlıyorum . Ahmet Cingi yi bilmiyorum ama aklımda olsun . :KK51:

X