Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:63:
Umarım ikinizin de hissettiği doğrudur kızlar :KK200: Bazı kadınlar cidden hissettikleri ayda hamile olduklarını öğreniyorlar, sizin de olabilir. Ama benim öyle olabilir mi bilmiyorum çünkü ben yapı olarak garantici bi insanım hiçbişeyden emin olmadan sevinip üzülemiyorum o yüzden ben ancak sonucu gördüğümde hissedicem heralde nasip olursa :)))
Ben de aslında emin olmadığım durumlar için hep kötüsünü düşünür ve kendimi ona hazırlarım ki hayal kırıklığınolmasın diye .. Ama sanki bu başkaaa :anneadayı:

Senin bat ne zamandı kuzum? Ne kadardır deniyosunuz?

11kasım. Biz 3aydır deniyoruz canım. Ama ilk defa bu ay çok bilinçli bir şekilde davrandık belki de ondan bu hissiyat. Bi de yeni başladık ya ondan da biraz rahatım açıkcası

11kasım. Biz 3aydır deniyoruz canım. Ama ilk defa bu ay çok bilinçli bir şekilde davrandık belki de ondan bu hissiyat. Bi de yeni başladık ya ondan da biraz rahatım açıkcası

Anladım canım aslında bilinçli davranmayanların zart diye oluveriyor biz her haltı bilince olmuyo baksana :))
Şaka bir yana inşallah tez zamanda gelir bebişin canım hayırlısıyla :anne:

İnşaaaaallaaahhhh minik mücizeeeeeee geliyodur :KK200:
Çok amin ^^
CansuErhan52 CansuErhan52 ve CanEs CanEs kızlar biriniz nickini değiştirsin ayyy ne kadar benziyor hep karıştırıyorum sizi ahaha :)))
Bende değişmiyor diye biliyorum
Sorma ya benimde uykum kaçtı. İki katı heyecan yaşıyorum şuan hem kendim için hem senin için
Uyanık kaldıkça karnım acıkıyor heyecan dorukta ama bu defa sabahı beklicem :KK70:

Anladım canım aslında bilinçli davranmayanların zart diye oluveriyor biz her haltı bilince olmuyo baksana :))
Şaka bir yana inşallah tez zamanda gelir bebişin canım hayırlısıyla :anne:

Amin canım umarım hepimiz kavuşuruz bebişlermize. Yani evet onu da anlamış değilim. Bu ay da kırmızıları görürsem doktora gidicem artık. Eşimde kıyamam olmazsa evlat ediniriz sen üzme kendini diyor da. Diyorum bismillah daha 3aydır deniyoruz

Amin canım umarım hepimiz kavuşuruz bebişlermize. Yani evet onu da anlamış değilim. Bu ay da kırmızıları görürsem doktora gidicem artık. Eşimde kıyamam olmazsa evlat ediniriz sen üzme kendini diyor da. Diyorum bismillah daha 3aydır deniyoruz

Ayy iyi demişsin canım daha durun 3 ayda hemen en kötüyü düşünmeyin ne zor durumda olanların bile oluyor Allah korusun bi sağlık sorunu yoksa olucak elbet zamanı geldiğinde. Ama benden tavsiye eşinle birlikte gidin canım. O da bir ürolojiye görünsün, önce ben gideyim sonra eşim de gider mantığıyla zaman kaybeden çok var. Mesela benim eşimde varikosel varmış gitmesek bilmeyecektik.. Çünkü hiçbir rahatsızlığı ve belirtisi yoktu.. Çok şükü başlangıç seviyesinde olduğu için ve sperm tahlilleri iyi çıktığı için çocuğa engel bir durum yok dedi doktor. Gitmekte fayda var yani tabii ki

Ayy iyi demişsin canım daha durun 3 ayda hemen en kötüyü düşünmeyin ne zor durumda olanların bile oluyor Allah korusun bi sağlık sorunu yoksa olucak elbet zamanı geldiğinde. Ama benden tavsiye eşinle birlikte gidin canım. O da bir ürolojiye görünsün, önce ben gideyim sonra eşim de gider mantığıyla zaman kaybeden çok var. Mesela benim eşimde varikosel varmış gitmesek bilmeyecektik.. Çünkü hiçbir rahatsızlığı ve belirtisi yoktu.. Çok şükü başlangıç seviyesinde olduğu için ve sperm tahlilleri iyi çıktığı için çocuğa engel bir durum yok dedi doktor. Gitmekte fayda var yani tabii ki

Evet tabiki de Allahtan o konularda sıkıntı çıkartacak bir yapıya sahip değil. Bu işler zaten tek taraflı olmuyor ki ama inşallah hiç bunlara gerek kalmadan birkaç gün sonra size güzel haberi vermiş olurum:anneadayı:

Aa neden değişmiyor ki enteresanmış :/
Değişmez canım ben öyle biliyorum
Değişmiyor büyük ihtimalle . Yönetiye mesaj atsam belki yardımcı olur
yeni hesap almak lazım onada ben uğraşamam dursun şimdilik canm
Ya aslında bugün pazar oldu. Ama sen yine de bekle sabahı. Şafak atarsa tabi :KK70:
Sabah ilk idrarla doğru sonuç alınır falan dendi ya ondan bekliyorum elimde 3 tane erken test kaldı şimdi yapıp bitirmiyim :)

Evet tabiki de Allahtan o konularda sıkıntı çıkartacak bir yapıya sahip değil. Bu işler zaten tek taraflı olmuyor ki ama inşallah hiç bunlara gerek kalmadan birkaç gün sonra size güzel haberi vermiş olurum:anneadayı:

İnşallah canım artık birinizden biri patlatsın bombayı da grup şenlensin azıcık diymii :KK49: Benim daha çok var zaman geçmez bana :halay:

Değişmez canım ben öyle biliyorum

yeni hesap almak lazım onada ben uğraşamam dursun şimdilik canm

Sabah ilk idrarla doğru sonuç alınır falan dendi ya ondan bekliyorum elimde 3 tane erken test kaldı şimdi yapıp bitirmiyim :)

İdareli kullan testleri :KK53: ahaha sen duanı et güzelce uyu bence sabaha da inşallah bize güzel haberler ver :rapci:

X