Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat yaklaştıkça bende belirtiler yok oluyor:KK43: o kasık batmalarından eser yok... zaten gögsümde hicbişey yok.. of

Teşekkür ederim kızlar bende umutluyum bu defa. Çok konustum ondandir . Hastaneye giremedigimde anladım hep bi işaret çıkıyor. Boşluğa düştüm suan napcam bilemiyorum herşeyin hayırlısı. Daha yükseleceğini sanmıyorum.

Teşekkür ederim kızlar bende umutluyum bu defa. Çok konustum ondandir . Hastaneye giremedigimde anladım hep bi işaret çıkıyor. Boşluğa düştüm suan napcam bilemiyorum herşeyin hayırlısı. Daha yükseleceğini sanmıyorum.

Canım elbette bu kadar umut edip o kagidi gormek bile sinir bozucu ama calismalar devam edecek ara vermeden bu bile sans :KK19:

Arı ürünlerini kullansan? Belki biraz takviye gerekiyordur. Organik arı sütü + bal + polen + propolis çok iyi sonuçlar veriyormuş. Mutlaka dene, hiç olmazsa bağışıklık sistemini güçlendirir

ne salaklık benımkı her ay aynı şeyi yapıyorum yine yapmicam dicem ama insan dayanamıyo. doktorum adet olursan 2. günü gel dedi olmazsan gecikmenin 2.günü gel dedi. sanırım haftaya p.tesi bana yol göründü 6 kasım oluyo heralde

Kızlar Merhaba, bir şey soracaktım yardımcı olursanız sevinirim. Doğurgan dönem diye adlandırılan 7 günlük bir süre var ya , bu doğurgan dönemin 2. günü ilişkiden gebe kalınır mı ?
Mesela 27 Ekm-28Ekim -29 Ekim -30Ekim -31 Ekim -01Kasım ( Yumurtlama Günü )-02 Kasım doğurganlık dönemi olarak görülüyor.
İlişki 28 Ekim'de oldu gebe kalır mıyım?

X