2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Aynen canım ben kilo aldım vallahi bu hormon ilaçlarından, psikoloji de sürekli değişiyor..göbek yaptım östrojen yağda depolanıyormuş ya ondan sanırım ama hiç önemli değil artık pozitif bakıyorum ben hayata..benim elimde olan birşey değil, biz elimizden geleni yapıyoruz zaten..herşey Allah'ın takdiri..inşallah Rabbim hayırlısını nasip etsin herkese..
Amin canım bende bol bol dua ediyorum çok şükür namazlarımı kılıyorum neden dememeye çalışıyorum Allah sabrımızı ölçüyor belki bilemeyiz..Bu sabrın bu çektiklerimizin mükafatını alırız belkide bu bizim kaderimiz ama sonuna kadar elimizden geleni yapalım çok istiyorum bende tahmin edemezsin..Ama kimin ne olacağı belli olmaz sabır

Son düzenleme:
Herkese merhaba :KK54:
Hayırlısı ile biz de eşimle tüp bebek tedavisi için Pazartesi günü ilk görüşmeye gittik. 1 bucuk yıl once dogal yoldan hamile kaldım ancak 11.haftada kürtaj oldum gelişim durmuştu. Yumurta sayımın yaşıma göre az olduğunu söyledi doktorum. Eşime ve bana tahliller verdi. Sonuçları aldıktan sonra tekrar gideceğiz. Doktoru kanda kromozom analizini isteyen arkadaslar, İstanbul'da hangi hastanede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?
Merhaba canım hoşgeldin inş ilk denemende pozitifi alırsın. Yanlız tadavi öncesi kromozom analizi yapılacak olması çok iyi olmuş. Daha önceden kendiliğinden gebelik elde etmende senin için extra avantaj bu hamile kalma potansiyelini gösteriyor. Yumurta sayın yaşına göre az derken amh kaç? Hormon sonuçlarında çok önemli Usg de görülen af sayısı çok çok daha önemli.

Selam arkadaşlar ben transfer gunu beklemedeyim 9 tane dondurulmus 5.gun embriyom var yarın son kontrolum olacak süreç nasıl şimdi beni bilgilendirimisiniz

Hayırlısı olsun canım benimde yarın transferim var o yüzden nasıl geçecek süreç bilmiyorum ama inşallah sımsıkı tutunurlar bize Allahım isteyen herkese nasip etsin tez zamanda :dua:

Merhaba canım hoşgeldin inş ilk denemende pozitifi alırsın. Yanlız tadavi öncesi kromozom analizi yapılacak olması çok iyi olmuş. Daha önceden kendiliğinden gebelik elde etmende senin için extra avantaj bu hamile kalma potansiyelini gösteriyor. Yumurta sayın yaşına göre az derken amh kaç? Hormon sonuçlarında çok önemli Usg de görülen af sayısı çok çok daha önemli.
Çok teşekkür ederim, inşallah emeklerimiz ve umutlarımız boşa çıkmaz. Biz aslında aşılama düşünüyorduk ama doktor yumurta sayın az deyince boşa zaman kaybederiz diye düşündüm. Ultrasonda yumurta sayım 6 tane göründü, benin yasima gore 13 tane falan olmasi lazımmış. Amh için kan verdim sonuç daha çıkmadı. Bu arada yaşım 31.

Selam arkadaşlar ben transfer gunu beklemedeyim 9 tane dondurulmus 5.gun embriyom var yarın son kontrolum olacak süreç nasıl şimdi beni bilgilendirimisiniz
OOO süper canım maşallah senin yernde olsam keyfime bakardım 9 tane 5.gün embriyosu daha ne olsun:halay: Rahmin en uygun olduğu zamanda transferin olur progestan (iğne ya da fitil) veya crinone jel verir dr un. Herşey yolunda gider umarım. Birde 2 tane embriyo koyarsa dr un şans daha da yüksek büyük ihtimal buraya hamilelik haberini yazarsın sende:KK5:

Çok teşekkür ederim, inşallah emeklerimiz ve umutlarımız boşa çıkmaz. Biz aslında aşılama düşünüyorduk ama doktor yumurta sayın az deyince boşa zaman kaybederiz diye düşündüm. Ultrasonda yumurta sayım 6 tane göründü, benin yasima gore 13 tane falan olmasi lazımmış. Amh için kan verdim sonuç daha çıkmadı. Bu arada yaşım 31.
İyide 6 tane yumurta da az değil ayrıca af sayısı her adet döneminde değişkenlik gösterir yaşına göre çokta kötü değil. amh sonucunda çıksın zaten net belli olur gerçi amh ve af sayısı doğru orantılı ama yinede bir sonraki adetinde af sayısı farklı olabilir

İyide 6 tane yumurta da az değil ayrıca af sayısı her adet döneminde değişkenlik gösterir yaşına göre çokta kötü değil. amh sonucunda çıksın zaten net belli olur gerçi amh ve af sayısı doğru orantılı ama yinede bir sonraki adetinde af sayısı farklı olabilir
İnşaallah çoğalır :dua: bu ay adet olmadım, doktor her ihtimale karşı Bhcg istedi sonuç negatif olunca adet söktürücü ilaç yazdı onu kullanıyorum şuan. Tahlillerimizin hepsi çıkınca yeniden gideceğiz görüşmeye. Heyecanlıyım, stresliyim ama umutluyum da... Hepimiz için hayırlısı olsun :KK68:

TEşekkür ederim aminn inşallah kalitelidir. 3 tane topladılar 2 tanesi iyi olgunluktaymış. Pazartesi eğer anlılığjnı yitirmezse transfer yapılacak. Sağlıkla tutunur inşallah
Canım ınsallah yıtırmezde tutar benımde yarın transferım allah kerkesın kucagını doldursun

İnşaallah çoğalır :dua: bu ay adet olmadım, doktor her ihtimale karşı Bhcg istedi sonuç negatif olunca adet söktürücü ilaç yazdı onu kullanıyorum şuan. Tahlillerimizin hepsi çıkınca yeniden gideceğiz görüşmeye. Heyecanlıyım, stresliyim ama umutluyum da... Hepimiz için hayırlısı olsun :KK68:
Organik Arı sütü polen ve bal kullanıyorum sana da tavsiye ederim bu süre içinde hazırlık yapabilirsin en azından yeme alışkanlıklarını değiştir yumurta kalitesini artıracak gıdalar almaya çalış balık yağı kapsülü,avakado,incir,balık vs umarım tedain sonucunda anne olursun Rabbim hepmizn yardımcısı olsun:dua:

X