2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Oy kuzum benim inşallah pozitif sonuçlanırda sende yazarsın buraya hamileyim diye. Bende dr fshr diye bir gen testi yaptırdı onun sonucu çıkınca başlıcam sanırım 1 ay var daha bekliyorum işte. Sende iyisindir umarım
Cok sukur cnm iyiym heyecanliyim baslayip pozitifleri gorsek ne guzel olur kuzum

3.gun embriyosu biliyosun zaten.yok sadece 7.gunden basladim oncesinde yapmadim. Sen ne yaptin? Dun banlanmistim o yuzden yazamadim acele etme canim cok erken daha insallah pozitif olacak sen icini ferah tut
Benim 5. Gün emriyosu

4.gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı

Şimdi 14 Şubat test günümu bekliyorum

Hayirlisi artık

4.gün negatif çıkınca çok üzüldüm

Aynen canım ben de neden neden diye ağlayıp sonra pişman oldum.. Allah istemezse ne bir dişi gebe kalabilir ne de.....diye geçiyor Kur'anda zaten.demek ki bu kez böylesi hayırlıymış. Yani "ol" diyecek olan Allah olduğuna göre bizimle alakalı birşey olmadığından kendini paralamak ikilik yaratıyor bir yerde çok düşünmemek lazım ama insanın içi yanıyor işte..Allah hepimize dayanacak güç ve ileri iman nasip etsin ki bu süreci kolay atlatabilelim..bu arada hayırlı cumalar dilerim herkese..
Sana da hayırlı cumalar Rabbim gönlünden geçenleri nasip etsin inşallah. Öyle güzel anlatmışsınki biz elimizden geleni yapıyoruz onca ilaç onca stres maddiyatı hiç dememe gerek yok ama nasibimizde varsa olur bu bizim suçumuz değil ama üzülmemekte elde değil onca hormon yiyoruz duygularımız alt üst oluyor..

Kizlar sut olarak ben sokak sutu alip kaynatip iciyorum siz nasil yapiyosunuz?
bende köy sutu alıyorum yogurdu falan kendim mayaliyorim,,sadec e kefiri marketlerden alıyoruz,,köy sütünden mayalayamiyorum
Ben onu yoğurt için alıyorum sadece içerken hazır sütlerden içiyorum hangisi daha faydalı ki acaba :KK64:
ben de köy sutu alıyorum yoğurdu kendim mayaliyorum,,hazır süt kullanmıyorum,,sadece kefiri hazır alıyorum,

bende köy sutu alıyorum yogurdu falan kendim mayaliyorim,,sadec e kefiri marketlerden alıyoruz,,köy sütünden mayalayamiyorum

ben de köy sutu alıyorum yoğurdu kendim mayaliyorum,,hazır süt kullanmıyorum,,sadece kefiri hazır alıyorum,

Anladım canım bende aynı hazır sütü sadece normal içiyorum kaynatıp acaba onu da mı hazır içmesemmi ki :KK64:

Anladım canım bende aynı hazır sütü sadece normal içiyorum kaynatıp acaba onu da mı hazır içmesemmi ki :KK64:
beni rahatsız ediyor hazır süt kabız yapıyor canım ben içmiyorum hiç muz da yemiyorum o da rahatsız ediyor şişiriyor kabız yapıyor bu aralar daha çok uzak duruorum,,sende bi test et istersen her bünye farklı

beni rahatsız ediyor hazır süt kabız yapıyor canım ben içmiyorum hiç muz da yemiyorum o da rahatsız ediyor şişiriyor kabız yapıyor bu aralar daha çok uzak duruorum,,sende bi test et istersen her bünye farklı

Doğru söylüyorsun canım aynen test etmekte fayda var belkide onlardan oluyordur deneyim bakıyım bir kaç gün içmeyim hazır sütü falan :super:

Sana da hayırlı cumalar Rabbim gönlünden geçenleri nasip etsin inşallah. Öyle güzel anlatmışsınki biz elimizden geleni yapıyoruz onca ilaç onca stres maddiyatı hiç dememe gerek yok ama nasibimizde varsa olur bu bizim suçumuz değil ama üzülmemekte elde değil onca hormon yiyoruz duygularımız alt üst oluyor..
Aynen canım ben kilo aldım vallahi bu hormon ilaçlarından, psikoloji de sürekli değişiyor..göbek yaptım östrojen yağda depolanıyormuş ya ondan sanırım ama hiç önemli değil artık pozitif bakıyorum ben hayata..benim elimde olan birşey değil, biz elimizden geleni yapıyoruz zaten..herşey Allah'ın takdiri..inşallah Rabbim hayırlısını nasip etsin herkese..

Herkese merhaba :KK54:
Hayırlısı ile biz de eşimle tüp bebek tedavisi için Pazartesi günü ilk görüşmeye gittik. 1 bucuk yıl once dogal yoldan hamile kaldım ancak 11.haftada kürtaj oldum gelişim durmuştu. Yumurta sayımın yaşıma göre az olduğunu söyledi doktorum. Eşime ve bana tahliller verdi. Sonuçları aldıktan sonra tekrar gideceğiz. Doktoru kanda kromozom analizini isteyen arkadaslar, İstanbul'da hangi hastanede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?

Merhabalar bugün 12:20 de yumurta toplama işlemim yapıldı. Pazartesi de transferim yapılacak Allah izin verirse. Allah hepimizin yardımcısı olsun hep güzel haberler verelim burdan inş.

Aminnn inşllah canım geçmiş olsun inşallah sana sımsıkı tutunurlar hepsi çok çok kaliteli olurlar Rabbim güzel sonuçlarla karşılaştırsın hepimizi inşallah :dua:

X