2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kesinlikle öyle desteklerin için çok teşekkür ediyorum pes etmek yok bu yolda umut her zaman olacak inşallah Allahım herkese nasip etsin bu güzel duyguyu herkes tatsın anneliği inşallah dualarım sizinle her zaman yarın kan sonucunu da haber veririm dua edin ne olur bir mucize olsun yarınki vereceğim kanda. Olumsuz olsa da üzülmek yok tedaviye başlayacağım için sevinmeliyim inşallah hayırlısı olur hepimiz için :)
İnşallah hamileyim yazarsın buraya dua edicem.. Ama değilsende aynı olumlu duygularla tedavine başla lütfen pes etmeyelim güçlü olmazsak bu yola çıkmanın anlamı ne? herşey gönlünce olsun Allah yardımcın olsun:dua:

İnşallah hamileyim yazarsın buraya dua edicem.. Ama değilsende aynı olumlu duygularla tedavine başla lütfen pes etmeyelim güçlü olmazsak bu yola çıkmanın anlamı ne? herşey gönlünce olsun Allah yardımcın olsun:dua:

Çok çok teşekkür ederim amin inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun. :KK54:

Merhaba herkese yaş 39 iki aşılama iki tüp biri pozitif 16. haftada sebepsiz düşük diğeri malesef negatif rezerv azlığı ve amh düşüklüğü nedeniyle tedavi alıyoruz kısmetse 3. tedavi için hazırlanıyoruz Allah herkesin gönlündekini verir inşallah

sen adet olmayımı bkliyorsun eger olursan ilk defamı başlıycn tedaviye

Evet canım ilk defa başlayacağım tedaviye 1 ay öncesinden görüşmüştük doktorla da reglin 2. günü gelmemi söylemişti ama 5 gün geçti hala olmadım :KK43: bekliyorum sabırsızlıkla yarın ne olur ne olmaz diye kan verecem ona görede adet söktürücü kullancam.

Merhaba herkese yaş 39 iki aşılama iki tüp biri pozitif 16. haftada sebepsiz düşük diğeri malesef negatif rezerv azlığı ve amh düşüklüğü nedeniyle tedavi alıyoruz kısmetse 3. tedavi için hazırlanıyoruz Allah herkesin gönlündekini verir inşallah

Amin inşallah hayırlı tedavileriniz olsun bu son olur inşallah.

amin insalllah.allahm insalllah nasip eder hepimize kendini stresten uzak tut sadece insallah tutar

Evet canım ilk defa başlayacağım tedaviye 1 ay öncesinden görüşmüştük doktorla da reglin 2. günü gelmemi söylemişti ama 5 gün geçti hala olmadım :KK43: bekliyorum sabırsızlıkla yarın ne olur ne olmaz diye kan verecem ona görede adet söktürücü kullancam.

insallah adet olmazsın insallahda hamilesindir. gzel haberlerini beklliyoruzzzzzzz.... sorun neydi

insallah adet olmazsın insallahda hamilesindir. gzel haberlerini beklliyoruzzzzzzz.... sorun neydi

Ayy çok teşekkür ederim amin inşallah allahım o güzel haberleri hepimize verdirir inşallah. Sorun sperm azlığı ve morfoloji hareketlilik sıkıntıları var eşimde :KK43:

kızlar mrb herkes iyi herşey yolunda umarım,,,yrn yumurtalarım toplanıyor dualarınızı bekliyorum,,,heyecanlıyım çok inşalla h acısız ağrısız rahat bi gün olur,,

İnşallah sağlıklı iyi kaliteli yumurtaların olsun inşallah seninle dualarım :KK54:

Hoşgeldin aramıza. Allah en kısa zamanda hayırlı evlat nasip etsin sana da bizlere de inşallah. Bir kere pozitif görmen diğer tedaviler için umut verici. Amh kaç acaba. Sana önerim organik arı sütü,bal,polen. Ancak arı sütü organik olmalı. Bu üçünü mutlaka tahta kaşıkla iyice karıştırıp dolaba koy hergün sabah akşam aç karnına birer tatlı kaşığı tüket(tahta kaşık kullanmak şartıyla). Ayrıca avakado üzerine zeytinyağıyla birlikte yiyebilirsin oda çok faydalı. Koenzim q10 desteği almalısın. Çay kahve hazır gıdalar uzak durulmalı. Bol su tüketilmeli. Yeşil yapraklı sebzeler bol bol tüketilmeli. Akdeniz usulü beslenilmeli mutlaka.Belki tüm bunları zaten biliyosun ama yine de paylaşmak istedim bir faydası olsun diye:KK200:

Merhaba arkadaşlar bu gruba yeni geldim benim başarısız bir denemeden sonra şimdi ikinci deneme dondurulmuşlarla olacak cumartesi transferim var rabbim dualarımızı kabul etsin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
amin insallah iiyi sonuc alırız hepsimiz.nerde yatırıyorsun embiriyoları nekadara dondurdun ve çözülmesi nekkadr

X