2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sabır versin Rabbim bizlere inşallah
Peş peşe hamileyiz deriz inşallah
amin inşallah burada herkes ankaradan ben antalyadan başka gruptan antalyadan bi.iki daha bayan var onlar antalya tüp.bebekte ben gelecek tup de yaptırdım,4 gün oldu transfer,,ilk 2 gün dinlenmek 4 5 gün çok önemli,,ayaklarının altında yastık özellikle 4,5,günler,,burda arkadaşımız kinalikadin bi topik paylaşmıştı 3,gün embriyo ve 5,gün embriyo transfer sonrası gelişim tabloları diye netten bulabilirsen incele,,dr lar hemsireler günlük yaşantıya dewam diyorlar da sıradan bisi deil ki durumumuz

Ben Antalya Memorial hastanesi Mehmet ÖZTÜRKMEN doktorum ilk deneme oldum canım

Hayırlı olsun bende istanbuldayım ilk defa tüp bebek düşünüyoruz şubat ayı içinde istanbuldan deneyimli olanlar paylaşımlarda bulunursa yardımcı olur :)

İstanbul da en iyileri istanbul da olanlar bilir canım
Ben çok uzağım

Canım üzüldüm ama hayırlısı diyelim karamsarlık olmasın içinde tüp bebek için kendini psikolojik olarak hazırlamaya başla sen sağlıklı olacaksın rahat olacaksın ki yumurtaların bol bol olsun
Hayırlısı canım napalım. Zaten tutmayacağından emindim bakalım önümüze yapacak bişey yok

Benim tüp bebek surecim sonucu göremeden bitti kızlar 3.gün aradılar istenilen kalitede değil 5.günü bekleyeceğiz dediler nedense! Ve hiç açıklama yapılmıyor bana soru soruyorum gecistirici cevaplar size bilgi verilmedi mi hiçşu günde şu kadar hücreli falan diye

Nerede yaptırdın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…