2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Herkese merhaba tup bebek tedavisinde ginera yani dogum kontrol hapi nicin kullanilir bilen var mi 20, gundur kullaniyorum canimdan bezdirdi bu ilac

Herkese merhaba tup bebek tedavisinde ginera yani dogum kontrol hapi nicin kullanilir bilen var mi 20, gundur kullaniyorum canimdan bezdirdi bu ilac
Ben aşılama öncesi kullanmıştım. Aşılamadan önceki ay kist oluşumunu engellemek için tedbir amaçlı kullanıyorlar bildiğim kadarıyla. Tedavin hayırlı olsun

Cok teşekkürler canim ınsallah hepimiz sağlıklı bebeklere kavuşuruz bir an önce. Bide şunu merak ediyorum muayene alttan degil dışardan ultrasonla mi yapılıyor regli döneminde olacağım icin merak ettim dogrusu
Alttan maalesef:eek:

Iyi akşamlar arkadaşlar Istanbul da tedavi gören varmi aramizda:KK16: aslinda tüm sayfayı okudum ama kafam karıştı kim nerede hangi aşamada biraz karışik

Iyi akşamlar arkadaşlar Istanbul da tedavi gören varmi aramizda:KK16: aslinda tüm sayfayı okudum ama kafam karıştı kim nerede hangi aşamada biraz karışik
Ben ankaradayım mesela başkent ünv de tedavi yapılıyor. Herkesin durum karışık kimi transfer oldu kiminin yumurtaları toplandı kimi trdaviye başlicak vs canım senin de hayırlı sonuçlarını güzel haberlerini duyarız inş:KK25:

Ben ankaradayım mesela başkent ünv de tedavi yapılıyor. Herkesin durum karışık kimi transfer oldu kiminin yumurtaları toplandı kimi trdaviye başlicak vs canım senin de hayırlı sonuçlarını güzel haberlerini duyarız inş:KK25:
Allahın izniyle zamanla guzel haberler vereceğiz birbirimize:KK16: inaniyorum hersey cok guzel olacak.

İyi akşamlar Canım bende Ankarada tedavi görüyorum lik tedavim ve bugün 4. Ignelerimi vurdum. Inşallah hepimiz güzel haberler veririz, rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah :KK54: seninde hayırlı olur tedavin inşallah güzel haberler alırsın:KK49:

İyi akşamlar Canım bende Ankarada tedavi görüyorum lik tedavim ve bugün 4. Ignelerimi vurdum. Inşallah hepimiz güzel haberler veririz, rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah :KK54: seninde hayırlı olur tedavin inşallah güzel haberler alırsın:KK49:
Ben de iğnelere başlayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Sonun da hayirli haberlerini aliriz insallah :KK24:

Aminnnn inşallah ilk mi olacaktı sizin :KK54:
Evet ilk Hoppa6 yıllık evliyim 4 sene once bir bebegimiz olsun artik dedik. Zannediyorum ki ha deyince olacak 1.2.3 derken baktık 4 sene geçmiş. Oyle istemekle olmuyormuş :KK16: onun gelmeye niyeti yoksa biz arayip bulalım dedik ve bu yola girdik. Insallah guzel sonuçlanır.

Evet ilk Hoppa6 yıllık evliyim 4 sene once bir bebegimiz olsun artik dedik. Zannediyorum ki ha deyince olacak 1.2.3 derken baktık 4 sene geçmiş. Oyle istemekle olmuyormuş :KK16: onun gelmeye niyeti yoksa biz arayip bulalım dedik ve bu yola girdik. Insallah guzel sonuçlanır.

İnşallah canım inşllah ilk ve son olur müjdeli haberler verirsin bizlere de inşallah. Allahım dualarımızı kabul etsin hepimizin.:KK54::KK36:

Merhaba arkadaslar
Bende bu hafta 2. Tüp bebek denemesi için gorusmeye gidecegim.yazın tedavi olmayı düşünüyorum.
İlk denemede 3. Gün embriyosu 3 tane transfer edildi hiç biri tutmadı.
Eşimde morfoloji sorunu var.
10 yumurtadan sadece 3 ü döllenmişti.
İnşallah bu denemede yüzüm güler
Allah hepimizin yüzünü güldürsün.hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin.

Maddi manevi cok zorlu bi yol Allah yardımcımız olsun

Ben istanbul bahçeci umutta yaptıracagım ilk denemem de oradaydı. Bazı olumsuzluklar yasamama ragmen yakın oldugu için orayı tercih ettik yine

Yaşınız kaç inşaallah olumlu güzel bir süreç sizinle olur

Gunaydnlr.banada yardmci olurmsnz ankarada tanidigniz cok iyi bir doktor varmi tup bebek uzerine devlete gdersem eger 2 asilama sonucu tup bebek yapacklrni soyluyolrms 3000 liraya maal oluyor ha dersen gatada kendi paramla yaptrmk istiyorm die onada tmm diyorlms bende diormki hic degilse ozelde yaptrrm kafam cok karisik tup bebek uzerine mayatup anatolia tup vrms

X