2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Iyi akşamlar arkadaşlar Istanbul da tedavi gören varmi aramizda:KK16: aslinda tüm sayfayı okudum ama kafam karıştı kim nerede hangi aşamada biraz karışik
hosgeldin aramıza k.bakma geç yazdm malum opu oldum biraz sancılı gecti ben isstanbulda yaptiriyorum bir sorun falan olursa hem burdan hem özelden yazabiilirsin

Merhaba arkadaslar
Bende bu hafta 2. Tüp bebek denemesi için gorusmeye gidecegim.yazın tedavi olmayı düşünüyorum.
İlk denemede 3. Gün embriyosu 3 tane transfer edildi hiç biri tutmadı.
Eşimde morfoloji sorunu var.
10 yumurtadan sadece 3 ü döllenmişti.
İnşallah bu denemede yüzüm güler
Allah hepimizin yüzünü güldürsün.hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin.

Maddi manevi cok zorlu bi yol Allah yardımcımız olsun

Amin inşallah. Rabbim bu sefer güldürür yüzünüzü bu son olur inşallah. Şimdiden hayırlı olsun tedaviniz. Herşey gönlünüzce olsun inşallah :dua:

Merhaba arkadaslar
Bende bu hafta 2. Tüp bebek denemesi için gorusmeye gidecegim.yazın tedavi olmayı düşünüyorum.
İlk denemede 3. Gün embriyosu 3 tane transfer edildi hiç biri tutmadı.
Eşimde morfoloji sorunu var.
10 yumurtadan sadece 3 ü döllenmişti.
İnşallah bu denemede yüzüm güler
Allah hepimizin yüzünü güldürsün.hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin.

Maddi manevi cok zorlu bi yol Allah yardımcımız olsun
amin allahm herkese nasip etsin insallah hepimizin yüzü güler gercekten maddi manevi insan baya yoruluyor yıpranıyor

Gunaydnlr.banada yardmci olurmsnz ankarada tanidigniz cok iyi bir doktor varmi tup bebek uzerine devlete gdersem eger 2 asilama sonucu tup bebek yapacklrni soyluyolrms 3000 liraya maal oluyor ha dersen gatada kendi paramla yaptrmk istiyorm die onada tmm diyorlms bende diormki hic degilse ozelde yaptrrm kafam cok karisik tup bebek uzerine mayatup anatolia tup vrms

Ben Novaart Tüp Bebek merkezine gidiyorum. Ahmet Mehmet Erdem İkiz doktorlar önerebilirim bende birçok tavsiye üzerine oraya başladım ilk denemem ve 5. günümdeydim iğnelerde. Çok güler yüzlü doktorlara ve çalışanlara sahipler.

Canım çok teşekkür ederim iyiyim şükür yarın ilk kontrolüm vardır inşallah iğneler güzel tepki vermiştir, heyecan var biraz. Sen nasılsın zaman geçirmeye devam dimi :KK24:
nedemek canm insallah gzel sonuc alırsın kendine stres yapma rahat ol surekli dua et.bende napiyim dun aradı embiriyolog 17yumurtadan 13 kalip 9döllenmiş araayip bugn tekrr haber verceklrr bende transfere kadr temizlik yappcam malum transferden sonra yapamayiz insallah gzel sonuc olur

nedemek canm insallah gzel sonuc alırsın kendine stres yapma rahat ol surekli dua et.bende napiyim dun aradı embiriyolog 17yumurtadan 13 kalip 9döllenmiş araayip bugn tekrr haber verceklrr bende transfere kadr temizlik yappcam malum transferden sonra yapamayiz insallah gzel sonuc olur

Ayy inşallah canım benim hepimiz güzel sonuç alırız inşallah :dua: Ohh maşallah canım inşallah çok kaliteli olurlar sanada sımsıkı tutunurlar annesi :KK66: Aynen canım transferden sonra da bol bol dinlenirsin. İnşallah rabbim hepimize nasip eder :KK54:

Ayy inşallah canım benim hepimiz güzel sonuç alırız inşallah :dua: Ohh maşallah canım inşallah çok kaliteli olurlar sanada sımsıkı tutunurlar annesi :KK66: Aynen canım transferden sonra da bol bol dinlenirsin. İnşallah rabbim hepimize nasip eder :KK54:

insalllah arkadasm hepimizin olurda sımsıkı tutunurlar. 2eltim var biri biliyo biri bilmiyo bilen eltim kmsrye syleme diyodu ben gelirim diyodu yaparm diyodu anneme ablamlara söyledim opudan sonra cok sancm vardı gelmedi bile ckti öbur eltiye gtti oturmaya esimde gerek yok ben transferdenn snra temizliğide yemegide yaparm dedi ondan smdiden ben yapiyim snra esim yapar k.bakma cok yazdm ama cok sinirlendim strese grmemek llazm aslinda bu süreçte :-(

insalllah arkadasm hepimizin olurda sımsıkı tutunurlar. 2eltim var biri biliyo biri bilmiyo bilen eltim kmsrye syleme diyodu ben gelirim diyodu yaparm diyodu anneme ablamlara söyledim opudan sonra cok sancm vardı gelmedi bile ckti öbur eltiye gtti oturmaya esimde gerek yok ben transferdenn snra temizliğide yemegide yaparm dedi ondan smdiden ben yapiyim snra esim yapar k.bakma cok yazdm ama cok sinirlendim strese grmemek llazm aslinda bu süreçte :-(
aynı sıkıntı bendede var cnm gerginim.cok,,kimse anlamıyor,,transferin 3,günündeyim ailem uzakta eşim canı isterse yapıyor :)))trajikomik yani kayınvalide falan hepsi bencil insanlar,,kendilerinin tırnağı kopsa kıyameti koparırlar,,kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum

aynı sıkıntı bendede var cnm gerginim.cok,,kimse anlamıyor,,transferin 3,günündeyim ailem uzakta eşim canı isterse yapıyor :)))trajikomik yani kayınvalide falan hepsi bencil insanlar,,kendilerinin tırnağı kopsa kıyameti koparırlar,,kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum
yok cnm benim ailem yakin ama esim gndermez beni 1 gun olsa tmda 1hafta falan koymaz kaynanam memlekette ondan sorunum yok hic allaha sukur ama eltim bi degisik czemedim :-( allah yardımcımız olsun

yok cnm benim ailem yakin ama esim gndermez beni 1 gun olsa tmda 1hafta falan koymaz kaynanam memlekette ondan sorunum yok hic allaha sukur ama eltim bi degisik czemedim :-( allah yardımcımız olsun
kıskançlık yapıyor dur içten iç e boşver sen evinde huzurlu mutlu ol biseyinide anlatma birdaha

Eşinden başka kimseye güvenme sen canım yanında sadece o varsa hayırlısı olsun senin için inşallah sıkma canını hiçbirşey senden inşallah doğacak çocuğundan önemli değil strese falan girme. Estağfirullah canım benim ne kusuru istediğin gibi yazabilirsin tabiki rahatlarsın hem birileriyle paylaşırsan. Çok güzel demiş eşin işte sen hiç canını sıkma canım annen biliyor mu?

Eşinden başka kimseye güvenme sen canım yanında sadece o varsa hayırlısı olsun senin için inşallah sıkma canını hiçbirşey senden inşallah doğacak çocuğundan önemli değil strese falan girme. Estağfirullah canım benim ne kusuru istediğin gibi yazabilirsin tabiki rahatlarsın hem birileriyle paylaşırsan. Çok güzel demiş eşin işte sen hiç canını sıkma canım annen biliyor mu?
aynn cnm sikmamak lazm cnimizi ama insan tek ve ccuk olmayimca herkese gveniyo inananiyo. :-( evet ailem biliyo bnm

Canım sende sıkma canını strese girmeyin maddi manevi zor bir süreçteyiz evet böyle şeylerde canımızı çok sıkıyor ama dediğim gibi hiçbirşey şuan sizin hayalinizden önemli değil inşallah da hepimiz gerçekleştireceğiz o hayalleriz az kaldı Allahın da izniyle bol bol dua edin :KK54::dua:

Katılıyorum sana canım aynen sen huzurlu mutlu ol gerisi önemli değil
kaynanam köyde yasiyor eltiim bana diyo sn hamilr kalirsan ben glmem niye diyorum is yapmazsn diyo onun 2tane oglu var ben küçüğüne cok duskunm benim olmadigi icin bunu fırsat buluyor kye hergitmemizde ben isleri yapiyorum kaynanam bile kiziyo yapmaakizim diyor 2tane erkek ccugu var diye geriliyor onu uyardm büyük eltiye annene syle dedm guya annesine dmemis gecen diyo annem dedi eltinn ccugu varmi gulmus olursa erkek olcak demis o demediyse annesinn aklina nasl gelcek aannesinn 9sene sonra ccugu olmus eltim oda bunn nedemek oldugunu bildigi halde bana tembel dedi gine ses ckarmadm eltim allem edip kallem edip laf aliyo agzimdan buyuk eltiminn arkasndan konusuyo knusuyo gdiyo yuzune gülüyo oda esllerimiz büyük kaynimn yannda clisiyo yagcilik yapiyo eltim

X