2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

amin amin .. sen hepimizden bilgilisin sagol hersey icin arkadaşm
Sende saol canım. Estafurullah. Ya ben 4 yılımı verdim 4 tüp bebek 4 aşılama ve bu aralarda da bir çok deneyim yaşadım ve nette falan çok araştırdım bilimsel anlamda. Aslında çok bilmekte hiç iyi değil o zaman duyduğun herşeye takıyorsun.En iyisi akışına bırakmak. Ben çok arkadaşıma destek oldum tüp bebekten. Mesela bir arkadaş hiç bilgi sahibi değildi transfer sonrası bi kaç gün sonra midem çok fena dedi afedersiniz sıcak banyo yapıcam biraz oturucam sıcağa dedi whatsapp grubunda aman sakın dedim çok çok sakıncalı..vs hamile kaldı şükür ama herşey vesile işte bi yardımımız dokunsun yeterki. Sonuçta biz bu yolda birbirimizi tanımasak ta hepimiz aynı derdi paylaşıyoruz. Dr lar ve hemşireler bilgi vermiyolar çok fazla maalesef gerisi bize kalıyor.

inşallah kuzum Allah büyük bekleyeceğim artk is yapmayacaksın spor falan kesinlikle yok uzun yürüyüş yok 2 gün kıpırdamak yok 3 4, günler biraz yavaştan gezinmeye başlarım,,tv karşısında dinleneceğim mecbur,,

Öyle yap canım benim sonra pişman olma rabbim pişman etmesin güzel haberler verirsin inşllah hep dualarimdasiniz:KK15:

doktorlar hep günlük yaşantınıza dewam edeceksiniz diyorlar fakat tüp bebek sahibi olan bi yakınım var kesinlikle yatacaksın diyor,,bi arkadaşımda asilamadan sonra hareket etmiş sanırım tutmadı diyor dikkat edemedim diye anlatmıştı bana
kimi görsem kuluçkaya yatar gibi yatacaksın dediler,,sende iğnelerle dilekcim kayısı kıvamında hergun haşlanmış yumurta ye,,bol bol c vitamini portakal suyu içtim cola çay kahve çoktan çıkarmıştım zaten hayatımdan,,ananas iyi geliyor,,birde annem yeni umreden gelmişti hurma poleni getirmiş ondan yedim sabahları biraz hurma da bulabilirsen ye incir gibi şeyler de iyi geliyor yumurtalara esin içind e aynen

Ayy çok teşekkür ederim tavsiyelerin için canım benim dikkate alacağım ve bende başlayacağım yemeye allahım yardım etsin dualarımızı kabul etsin inşllah :dua:

Kızlar birşey söyleyeceğim 2. Gün iğnelerimize yaptım çok şükür fakat bugün canım çok yandı menepur 75 olan iğne çok acıttı ve kanadı neden kanadı acaba siz vuruncada kanıyor mu Allahım hepimiz için dua ediyorum bu zorluklarin karşısında bizde mutlu olacaz inşallah :KK61:

Kızlar birşey söyleyeceğim 2. Gün iğnelerimize yaptım çok şükür fakat bugün canım çok yandı menepur 75 olan iğne çok acıttı ve kanadı neden kanadı acaba siz vuruncada kanıyor mu Allahım hepimiz için dua ediyorum bu zorluklarin karşısında bizde mutlu olacaz inşallah :KK61:
İğneyi dik tutmadınmı canım bende de arada oluyordu kanama az

İğneyi dik tutmadınmı canım bende de arada oluyordu kanama az

Eşim yapıyor canım henüz cesaret edemedim ben dik de tuttu aslında ama neden kanadı bende anlamadim çok da acıdı sızladı baya inşallah hep bu şekilde acımaz öyle yada böyle sonundaki mutluluk için katlanacağım Allahım hepimizin yardımcısı olsun

http://www.cocukistiyorum.com/tup-bebek-tedavisinde-transfer-sonrasi-rahimde-gelismeler.html

Kızlar bu tabloyu inceleyin 3.gün embriyosu konulan ya da 5. gün embriyosu konulan ayrı ayrı tablolarda baksın gün gün anlatıyor anne adayının rahimdeki durumunu. Transfer gününün ertesi günü 1.gün kabul ediliyor bu arada bilginiz olsun. Ben daha önceki tüp denemelerimde bu tabloya bakıp takip ederdim ve özellikle tablodaki gibi 4. ve 5. günler daha dikkatli olurdum sürekli uzanarak geçirirdim bu iki günü çünkü yerleşme başlıyor. Transferi olan bakar artık burdan bilginize

kızlar opu oldum uyandigimdan acayip sancim vardi hic duramadm kalçama vurdu resmen igne yaptılar eve geldim bissürü ilac verdiler arayp haber vercekkler dooktor esime demis 17tane yumurtaa aldık: -)

kızlar opu oldum uyandigimdan acayip sancim vardi hic duramadm kalçama vurdu resmen igne yaptılar eve geldim bissürü ilac verdiler arayp haber vercekkler dooktor esime demis 17tane yumurtaa aldık: -)

Ohh maşallah canım benim inşallah hepsi çok kaliteli olur sanada sımsıkı tutunurlar :dua::KK15:

ohh iyi maşallah hadi geçmiş olsun toplama.isleminde hafif ağrılar olur rahat ol dinlen transfer ne zaman
sagoll. zatn suan yatiyorum.:-) benm cok sancim oldu bünyem zayf ilaclardaa yan etki yapmıştı. transferi sylemediler yumurtalara bagli arayip haber vercekler

Ohh maşallah canım benim inşallah hepsi çok kaliteli olur sanada sımsıkı tutunurlar :dua::KK15:
amin insaallah aablmlar annem eltim habire pozitif olcak bizim içimize dguyor dyorlar insallah olur

sagoll. zatn suan yatiyorum.:-) benm cok sancim oldu bünyem zayf ilaclardaa yan etki yapmıştı. transferi sylemediler yumurtalara bagli arayip haber vercekler

amin insaallah aablmlar annem eltim habire pozitif olcak bizim içimize dguyor dyorlar insallah olur

İnşallah canım benim dualarımız seninle :KK15: :dua:

banada söylememişlerdi cnm 48 saat sonrasinda bilgi vermişlerdi,,inşallah tutunurlar hayırlı olur,,bende senin için pozitif hissediyorum,,,tv karşısında yatıyorum çok canım sıkıldı böyle,,:KK16:

banada söylememişlerdi cnm 48 saat sonrasinda bilgi vermişlerdi,,inşallah tutunurlar hayırlı olur,,bende senin için pozitif hissediyorum,,,tv karşısında yatıyorum çok canım sıkıldı böyle,,:KK16:
inşllah birbirimizi tanimadan bukkadr olumluyuz hepiniz sagolun bende tv karşısındayım
insalllah hepimizin olumlu olur:-)

Maşallah canım geçmiş olsun iyice bir dinlen uzan geçmiş olsun

X