2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

çok mutlu oldum çok şükür canım arkadaşım inşallah isteyen herkese nasip olur. Sağlıkla huzurla büyüsün inşallah

Gözlerim doldu okuyunca..çok şükür bugünlerimize. Sonunda oldu artık bir oh diyebilirsin kuzum çok çektik ama değdi

Arkadaşlar selam buraya sık yazmıyoruz herkes yoğun ama belki duyan okur diye yazıyorum gönül bağım baki
Zor bir süreç yine. Tedaviden sonra oğluma kavuştum 17 aylık oldu şimdi de hamileyim 18.haftanın içinde. Ultrasonda beyinde kist görüldü sanki biz kist konusu konuştuk ben okudum diye hatırlıyorum var mıdır bilgisi olan

Selam kizlar nasilsiniz herkes kucagina aldi bebeklerini hatta ikiniciye hamile olanlar da var. Saglikla kavusmanizi diliyorum hepsi saglikla guzelliklerle buyusun. Benim oglus tam bir zıpır hic durmuyor gunduz bazende uyumuyor tum gun pesindeyim.surekli arabalarla yaris yapiyoruz. Bi iki bassaa diye
kasimda 2 yas bitiyor cok sukur.

Selam kızlar herkes büyütmüş bebeğini maşaAllah Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin kardeşte nasip etsin benim kızım dslu biliyorsunuz 17 aylık oldu kalp ameliyatı olmuştu 4 aylıkken üstüne bi sürü sıkıntı oldu ama hamdolsun şuan biraz toparladı hep hastanelerde koşturduk Rabbim bu günlerimizi aratmasın. Halen biberonla besliyorum yutkunmasında sıkıntı yaşıyorum kaşıkla veremiyorum yutamıyor çünkü uzun süre nazogastrik sonda ile beslendi 6 ay kadar ek gıda dönemi hep burundan sondayla beslendi buna bağlı olarak alışması biraz zaman alacak gibi dua edin bizim için... Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla

Canim allah yardimcin olsun sabir guc versin sana bebeginede bol bol sifa

Neredesiniz arkadaşlar kimse yazmaz oldu ben de dahil. Özledim hepinizi
Slm hayırlı gunler eskıden cok yazardık bende uzun zaman oldu gıremıyorum 2018 de ılk tup denemede oglum olmustu sonra dogal yolla kızım,,sımdı oglum 30 aylık hafıf otizm teshısı konuldu cok zor gecıyor 1 aydır zaman,,tekrar otizmli evladı olan aılelerle konusmak danısmak ıcın onlıne oldum,,Allah herkesin evladına saglok sıhhat versin ınsallah,,

Geçmiş olsun inşallah en kısa sürede çözülür sorun benim de oğlum tam 2 yaşında ama halen konuşmuyor dil terapisi vs araştırıyorum
Size teşhis nasıl kondu
Grubu hatırlıyorum arada bakıyorum ben 2018de okumadığım gün olmazdı

Arkadaşlar selam çoğumuzun 2 yaşında bebisleri benim 2. bebeğim de 2 aylık oldu.. özledim burayı çok.. arada yazsak ne güzel olur ♡♡
hilal1907 sen nasılsın ikiz bekliyordun sanırsam♡
Ah canim bende ozledim oyle arada girip bakiyorum nevar ne yok diye. Malesef agustos ayinda 11 hafta 4 gunlukken ikizlerin kalbi durdu kaybettim ikisinide. Nasip degilmis. Sen nasilsin nasil gidiyor iki cocukla hayat

Ah canim bende ozledim oyle arada girip bakiyorum nevar ne yok diye. Malesef agustos ayinda 11 hafta 4 gunlukken ikizlerin kalbi durdu kaybettim ikisinide. Nasip degilmis. Sen nasilsin nasil gidiyor iki cocukla hayat
hilal1907 canım cok üzüldüm ne yapalım sağlık olsun Allah evladına sağlıklı güzel bir ömür versin♡
Ben iyiyim çok yorgun ama tammbir yorgun savaşçı modundayim 29 nisan oğlumun doğum günü ❤
Zaman nasıl geçiyor anlamıyorum bile burada 2018 yazında satır satır mesaj okuyordum sürekli araştırıyordum
Şimdi de aynen telefona bakmaya fırsat yok♡♡
O bile güzel ♡

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ben geçen ay tüp bebek yaptım 26 yumurtam toplandı 16 tanesi dollendi 3. Güne çıktı 5. Gunde gelişimleri durdu iptal ettiler tedavimi 2. Tedavime başlayacam ama tekrar ayni durumu yaşarım diye çok korkuyorum

Öncelikle hayırlı olsun canım.. ben şunu görüp anladım ki kafayı psikolojiyi rahatlatmak cok önemli.. amh değeri hormonal durum vs bilmiyorum ama benim hersey normaldi. Eşimde sadece morfoloji bozukluğu vardı bahceci de tedavi oldum 2018 haziranda başladım sürece 2109 nisanda oğlum geldi çok şükür ancakkk çok zor zamanlar atlattık. 15 yumurta toplandı 8i dollendi pgtden 1 i sağlam geldi ve benimle ♡
Ama bahceci sorumluluk almamak için kalitesiz yumurta vs dedi 3.gunde muhtemelen olmayacak vs dendi ama 5.gune 2 tane geldi. Bizden değil sorun demek için yapıyorlar. Yakın arkadaşım aret kamarda tedavi oldu ilk denemesi 0.1 amh 2 yumurta toplandı ve 1i tuttu o kadar rahattı ki...
Demem o ki rahat olmak çok önemli ve rahat hissetmeni sağlayacak doğru doktor...

Cok tesekkur ederim canm cevabın için bende bahçecide yaptırdım canm 25 yaşındayım pco var bende eşimde de sperm sayısı az ilk tüp bebek denememizdi 3. Güne cok kaliteli 16 emriyo geldi 5. Gune takibi surdurecegiz dediler 5. Gunde gelişimi durdu iptal ettiler tedaviyi yıkıldık resmenn bütün hayallermiz paramiz hepsi boşa gitti sadece yumurtalarda anormalik var denildi sadece omega 3 verdiler 3 ay sonra tekrar 2. Deneme yapalim dediler bide kromozom testi istediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…