2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Buralar sessiz artık kuzum yazmaz olduk eskisi gibi. Sen nasılsın nasıl gidiyor
Evet canım sessiz kalmış bebişler tüm günümüzü alıyor :)
Biz iyiyiz çok şükür 14 aylık olduk. Diş çıkarmayla uğraşıyoruz. Her gün sokağa çıkmak istiyor evde zapdedilmiyor
Sen nasılsın canım Alp nasıl yanaklarının sıka sıka öptüm

Hayırlısıyla inşallah en kısa zamanda nasip olur canım
Rabbim emeklerinin karşılığını versin
Şuan denemede misiniz
Biz aslında ilk denemede bebek sahibi olduk ancak baya ileri haftada kaybettim. Doğumum maalesef Sezaryen olmak zorunda olduğu için beklemem gereken asgari süre vardı onu tamamlamaya çalışıyorum. Bir yandan da tekrar tedaviye başlayalım embriyo donduralım dedik.

Çok üzüldüm kaybınız için Rabbim sabır versin. Neden kaybettiniz peki pıhtılaşma sorununuz falan mı vardı
Yeni tedaviniz inşallah güzel sonuçlar getirir

Çok üzüldüm kaybınız için Rabbim sabır versin. Neden kaybettiniz peki pıhtılaşma sorununuz falan mı vardı
Yeni tedaviniz inşallah güzel sonuçlar getirir
Sebepsiz. Kalbi durmuş. Genetik taramalı idi zaten. Pıhtılaşma için ilaç kullanıyordum. Teşekkür ederim umarım bu defa eve sağlıklı bir Bebek getirebilirim

Maşallah çok sevindim sağlıkla büyüt inşallah. Toparlandın mı. Bebekle alışma dönemini geçmişsiniz bile olmuş baya kuzum.
evet toparladik cnim 1 ay 2 günlük bugn aşısı var onu vurdurtcaz gaz sorunu var gazla karin ağrısı oluşmuş bagirsakta ilac kullanıyoruz şuan. inşaLLah en kısa zamanda geçer bu soruunda kızım anlayınca bende ktu oluyorum rabbim bebeklerimizi korusunnnn

Arkadaşlar merhaba yeni tedaviye başlayan hekese hayırlı olsun kolaylıkla ilerlesin inşallah süreç.
Bahcecideolmuştum ilk tedaviyi kanama alanı çok fazlaydı 20 gün yattım hiç kıpırdamadan o süreçte kinalikadin çok destek olmuştu. Pgt sonucu beklerken saatlerce okuyordum. . Ne badireler.. oğlum 15 aylık oldu bile... şimdi hamileyim ve şoklardayım.. tüp bebek tedavisi sonrası çok oluyor dedi doktorum hazır mıyım bilmem ama özlemişim burayı ve yazmak istedim büyük çoğunluğu hatırlıyorum. Sevgiyle

Merhaba izmirde kimde mikrocip yaptiniz acaba?

Bende seninle ayni durumdayim oglum 11 aylik ve kendiliginden gebe kaldim. Dun de ikizlerim olacagini ogrendim soktayim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah.

Seni hatırlıyorum canım hayırlısı olsun. Ben oğlumu ilk aylarda çok zorlanarak büyüttüm kolik süreci aşana kadar akla karayı seçtik. Şu anda nakadar hazır olduğum tartışılır. Şükrediyorum evet ama fizyolojik olarak ne kadar sağlam durabilirim bilmiyorum. İkizlere maşallah kaç haftalık oldular

Bende kendimi hic hazir hissetmiyorum ama artik cok gec 7 hafta bitiyo cnm hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…