2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

guzel hamis takvimde cok yakismis. Masallah . Nasilsin keyfin yerindemi belli oldumu cinsiyet

Hamdolsun canım iyiyim bebiş de iyi. İştahsızlığım hala devam en başından beri. Zorla yiyorum yani.

Cinsiyette doktorlar kız gibi diyor ama kesinleştiremiyorlar :) ama ben hissediyorum kız olduğunu

Hamdolsun canım iyiyim bebiş de iyi. İştahsızlığım hala devam en başından beri. Zorla yiyorum yani.

Cinsiyette doktorlar kız gibi diyor ama kesinleştiremiyorlar :) ama ben hissediyorum kız olduğunu
Ye canim az az herseyden kendini cok zorlamadan. Masallah bak haftakar nasilda su gibi akip gecmis bir kucuk prenses daha geliyor allah anali babali buyutmeyi saglikla kavusmayi nasip etsin. Dogum seklin ne olacak canim

Ye canim az az herseyden kendini cok zorlamadan. Masallah bak haftakar nasilda su gibi akip gecmis bir kucuk prenses daha geliyor allah anali babali buyutmeyi saglikla kavusmayi nasip etsin. Dogum seklin ne olacak canim

Allah razı olsun canım benimmm doğum şeklimi bilmiyorum kuzum yaa. Burası küçük yer. Ayrıntılı ultrason için bile Ankara'ya sevk etti. Bayramda gideceğim artık

Sevgili arkadaşlar, ben artık bu konuyu takip etmeyeceğim. Çoğunuzun bildiği gibi 8 tüp bebek denemesi sonucunda ikizlerime kavuştum. Artık onlara fayda sağlayacak forumlara bakacağım. Çok yazmasam da hepinizin derdini kendi derdim gibi hissettim. Tedavi sonucu beklerken burayı okumak, sizlerin desteği beni ayakta tuttu. Çok zordu ve şükür atlattım. Bunun için hepinize sonsuz teşekkür ederim. Kınalı kadın sana ayrıca teşekkürler bu forumu açıp ayakta tuttuğun için. Kk’dan ayrılmıyorum, soruları olan beni etiketlesin, o zaman bakarım, arada da fırsat bulunca girerim elbet. Hoşçakalın

Meraba gitmeden ilk ben sorayım o zaman önce Allah sizlere bağışlasın ikizleri :) acaba sorun neydi 8 kere deneme yaptınız ben 4. Ye başlayacağım tabi ne zaman bilmiyorum embriyom oluşmuyor benim döllenen ilerlemiyor sizin neydi sorun özel değilse

Merhaba, bende ve eşimde sorun yoktu, her şey tamamdı.. Sorun embriyolar sağlıksız oluşuyordu yani kromozom anamolisi vardı. Detayları geçmişimden okuyabilirsiniz. Yumurtanız varsa vazgeçmeyin.. sevgiler..

Isin zor kismini atlatmissin sukur saglikla kavustun minigine gozunuz aydin gerisi hallolur. Hemen toparlayip cikar annesi merak etme bu surecte bol bol suyunu ic rezene ic dinlen yavrun cikinca cok ihtiyacin olacak maraton baslayacak cunku
Cok sukur canim evet zor kismi atlattik tesekkur ederiz. İnsallah herkes saglikla kavusur bebegine. Bu gun basladik maratona anne bebek uyum odasina aldilar bizi iki gun birlikte gozlemliceklermis bir yandan da sarilik tedavisi icin isik aliyoruz.

MaşAllah canım sağlıkla kavuşun inŞAllah ALLAH acil şifa versin sarılığı da tez geçsin Gözünüz aydın

canm hayırlı olsun, sağlıklı büyüsün bebeğin inşallah. Biliyorsun ben de 34+4'te doğum yaptım. Benim kızım da küvezde kaldı. Zorluklarını iyi bilirim ama şuan gayet sağlıklı bir kızım var 8,5 aylık olduk bile

İkizlerinle mutluluk dolu günler geçirmen dileğiyle canım Sohbetlerinde hep seviyeli ve kaliteli bir kadın olduğunu net hissettirdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…