2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Cok sukur canim gecmis gitmis. Bende iyiyim bebek ev derken aksam yataga kendimi zor atiyorum bu kezde yorgunluktan kollar bacaklar agriyor😆😆 cok asiri hareketlendi birakamiyorum iki dk bile yuvarlana yuvarlana evi dolasiyor resmen . Her isi o kucagimdayken yapiorum tek elle 😋😋 cok sukur varligina
Maşallah epey hareketli senin minik erkek:) Sağlıklı olsunlar mutlu olsunlar da her şeye razıyız.
Bazen hala inanamıyorum ya nereden nereye🥰

Canım ben transfer olmadım ya . 3 embriyom kaldı 5. Güne ve genetiğe yolladılar. 10 gün oldu sonucu bekliyorum. Transfer sonucunu beklemek kadar zormuş bu süreçte. Gün geçmiyor sanki. Sürekli dua ediyorum. İnşallah sağlıklı gelen olur da transfer olurum bi an önce 🤲
Allah yardımcın olsun canım arkadaşım benim❤️🤲

hilal1907 hilal1907 kuzum doğum yapmışsın çok şükür. Aklım sendeydi arada girip bakıyordum görünce şaşırdım korktum ama her şey yolundaymış okudum yazdıklarını sonra:). Çok çok mutluyum adına sonunda sende kavuştun yavruna Rabbim hiç ayırmasın. Taze anne benim yerime de öp kokla miniğimi. Misss🥰🍼👶🏻❤️

hilal1907 hilal1907 kuzum doğum yapmışsın çok şükür. Aklım sendeydi arada girip bakıyordum görünce şaşırdım korktum ama her şey yolundaymış okudum yazdıklarını sonra:). Çok çok mutluyum adına sonunda sende kavuştun yavruna Rabbim hiç ayırmasın. Taze anne benim yerime de öp kokla miniğimi. Misss🥰🍼👶🏻
canim benimmm valla yazayim dedim yazamadim burayi actim bisi cikti unuttum kaldi. Whatsapp dan yazim dedim yine unuttumm ☺️
Cok sukur canim valla neye ugradigimi sasirdim zamanim cok eylulde gelicek derken bi anda geldi kuzu. Kuvozde simdi insallah cabucak cikar. Sarilik sinirda dediler bu gun onun icin tedavi goruyor. Birde solunumu tek basina idare edemiyormus destek aliyor. Ya minicik kucagima aliyorum ama cok korkuyorumm eve gelince farkediyorum kasilmisim iyicee. Nasil tutmaya calisiyosam artikk.

canim benimmm valla yazayim dedim yazamadim burayi actim bisi cikti unuttum kaldi. Whatsapp dan yazim dedim yine unuttumm ☺️
Cok sukur canim valla neye ugradigimi sasirdim zamanim cok eylulde gelicek derken bi anda geldi kuzu. Kuvozde simdi insallah cabucak cikar. Sarilik sinirda dediler bu gun onun icin tedavi goruyor. Birde solunumu tek basina idare edemiyormus destek aliyor. Ya minicik kucagima aliyorum ama cok korkuyorumm eve gelince farkediyorum kasilmisim iyicee. Nasil tutmaya calisiyosam artikk.
Ara sıra bu sayfaya bakıyordum. Hayırlı olsun galiba beklenenden baya erken oldu. Umarım bebeğin iyidir. Allah anali babali büyütsün. Amin1🤲

Ara sıra bu sayfaya bakıyordum. Hayırlı olsun galiba beklenenden baya erken oldu. Umarım bebeğin iyidir. Allah anali babali büyütsün. Amin1🤲
Tesekkur ederim canimm 🥰 evet baya erken geldi 33hafta 4 gunluktu cok sukur kuvozde ama iyi insallah en yakin zamanda kavusuruz 9 da esimle sut gonderdim ilk defa hazirlayip hemen veririz demisler cok sevindimm.

Tesekkur ederim canimm 🥰 evet baya erken geldi 33hafta 4 gunluktu cok sukur kuvozde ama iyi insallah en yakin zamanda kavusuruz 9 da esimle sut gonderdim ilk defa hazirlayip hemen veririz demisler cok sevindimm.
Merak etme hemen toparlar. Sütün de gelmiş fayda sağlar Allah 'ın izniyle.

canim benimmm valla yazayim dedim yazamadim burayi actim bisi cikti unuttum kaldi. Whatsapp dan yazim dedim yine unuttumm ☺
Hiç merak etme öyle hızlı büyüyorlar ki değişimleri inanılmaz😁benim ki de 2700 doğdu sonra daha da düştü kilosu ama toparladı. Sarılık bizde de vardı atlattık. Çok şükür sağlıkla doğdu gerisi hallolur. Zamanla birbirinize daha da çok alışacaksınız. Acemilik bir kaç güne yerini deneyime bırakacak😀❤️👶🏻

Merak etme hemen toparlar. Sütün de gelmiş fayda sağlar Allah 'ın izniyle.
insallah canimm 💕
Hiç merak etme öyle hızlı büyüyorlar ki değişimleri inanılmaz😁benim ki de 2700 doğdu sonra daha da düştü kilosu ama toparladı. Sarılık bizde de vardı atlattık. Çok şükür sağlıkla doğdu gerisi hallolur. Zamanla birbirinize daha da çok alışacaksınız. Acemilik bir kaç güne yerini deneyime bırakacak😀👶🏻
İnsallahhhh hayirlisiyla gelsin de yanima 💕

Hadi hayırlısı canım benim 3. Tedavim de malesef olumsuz sonuçlandı yoruldum ne yapacağımı bilemez durumdayım :KK43:
kuzum asla pes etme sakin ben 2 tup bebek 1 aşılama yaptırdım ondan öncesi var bnimde yıldığım yerler vardır ama sabretmeliyiz bak damlaya 6.dami ne oldu oglusu pes durumdaydı bikere daha denedi oldu rabbim bizimde yüzümüzü güldürecek korkma yılma cnim arkadaşım

kuzum asla pes etme sakin ben 2 tup bebek 1 aşılama yaptırdım ondan öncesi var bnimde yıldığım yerler vardır ama sabretmeliyiz bak damlaya 6.dami ne oldu oglusu pes durumdaydı bikere daha denedi oldu rabbim bizimde yüzümüzü güldürecek korkma yılma cnim arkadaşım
Valla bana kalsa bırakacağım canım da eşim bırakmıyor :KK43: inşallah biz de bir gün o mutluluğu yaşarız moral oldun bana teşekkür ederim canım :)

canim benimmm valla yazayim dedim yazamadim burayi actim bisi cikti unuttum kaldi. Whatsapp dan yazim dedim yine unuttumm ☺
Isin zor kismini atlatmissin sukur saglikla kavustun minigine gozunuz aydin gerisi hallolur. Hemen toparlayip cikar annesi merak etme bu surecte bol bol suyunu ic rezene ic dinlen yavrun cikinca cok ihtiyacin olacak maraton baslayacak cunku 😁😁

X