2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

hilal1907 hilal1907 kuzum her şey olacağına varır sabret. İnşallah sağlıkla doğar yavrun güzel gönlünden geçen duaların kabul olur. Ne olursa olsun bebeklerimizden vazgeçecek değiliz annelik duygusu başka. Bazı dr lar sanki fazla üstlerine alınıyorlar onlara ne oluyorsa? Sen her türlü kabulum dedikten sonra uzatmanın anlamı yok. Eşin ne düşünüyor

hilal1907 hilal1907 kuzum her şey olacağına varır sabret. İnşallah sağlıkla doğar yavrun güzel gönlünden geçen duaların kabul olur. Ne olursa olsun bebeklerimizden vazgeçecek değiliz annelik duygusu başka. Bazı dr lar sanki fazla üstlerine alınıyorlar onlara ne oluyorsa? Sen her türlü kabulum dedikten sonra uzatmanın anlamı yok. Eşin ne düşünüyor
Oyle canim hakkimizda hayirlisi. Esim her seferinde ilk defa duymus gibi karalar bagliyo o gun zehir oluyo biraz beni bunaltiyo canim cok sıkılıyo ama sonrasinda sakinliyo ben vazgecmem diyorum. Onunda farkli dusundugunu sanmiyorum ama uzuluyorum oyle de yapinca.

Oyle canim hakkimizda hayirlisi. Esim her seferinde ilk defa duymus gibi karalar bagliyo o gun zehir oluyo biraz beni bunaltiyo canim cok sıkılıyo ama sonrasinda sakinliyo ben vazgecmem diyorum. Onunda farkli dusundugunu sanmiyorum ama uzuluyorum oyle de yapinca.
Üzülme canım erkekler gebelik sırasında bizim gibi düşünmüyorlar malesef, bebeği sen içinde taşıdığın için şu an en çok sen hissiyatli davranırsın. Benim eşim hamileliğimde 7.aya kadar hiçbir alışveriş yaptırmadı indirimde gördüğüm şeyleri bile alamadım. Ya ölürseonu kaybedersek diyip aldırmıyordu. Öyle söyleyince benimde modum düşüyordu.
Ama bi doğum yap eşin kucağına alsin herkesten senden bile daha güçlü olacak eminim

Kızlar bende doğum yaptım kontrolüm vardı bugün bebeğimin nstleri hep hareketsiz çıkıyordu birde belim tutulmuştu doktorum öncelikle bel ağrım olduğu için doğum tarihini erkene alacağını söyledi bugğn 3 kez nstye girdim hareket yok serum verdiler 4.nst yine hareketsiz acilden sezaryen oldum 2300 gr emme refleksi tam oluşmadığı için yoğun bakımda ama durumu iyi hamdolsun iki kez kordon boynuna dolanmış Allah korumuş bu arada ikili testimiz riskli çıkmıştı ve doğru çıktı bir melek annesiyim artık bizim için dua edin💕 pgtsiz transfer olmayın
Canım Rabbim şifa versin tez vakitte çıksın inşallah kuvezden. Annelik insana farklı bir güç veriyor , Allahım senin gücüne güç katsin inşallah.

Erkekler bizler gibi güçlü duramıyor maalesef. Ama bir doğsun kucağına alsın o zaman kopamaz yüzünden gülücükler eksik olmaz bak gör inşallah. Sen hamilesin bencil olacaksın bu dönem. Ben ve bebeğim önemliyiz diyeceksin üzülmeyeceksin hiç bir şeye.

Üzülme canım erkekler gebelik sırasında bizim gibi düşünmüyorlar malesef, bebeği sen içinde taşıdığın için şu an en çok sen hissiyatli davranırsın. Benim eşim hamileliğimde 7.aya kadar hiçbir alışveriş yaptırmadı indirimde gördüğüm şeyleri bile alamadım. Ya ölürseonu kaybedersek diyip aldırmıyordu. Öyle söyleyince benimde modum düşüyordu.
Ama bi doğum yap eşin kucağına alsin herkesten senden bile daha güçlü olacak eminim
Ayni yaa hic kiyafet namina bisi almadik erken erken deyip duruyo bi bebek arabasi aldik oda indirim geciyo diye okadar deli oluyorumm.
Erkekler bizler gibi güçlü duramıyor maalesef. Ama bir doğsun kucağına alsın o zaman kopamaz yüzünden gülücükler eksik olmaz bak gör inşallah. Sen hamilesin bencil olacaksın bu dönem. Ben ve bebeğim önemliyiz diyeceksin üzülmeyeceksin hiç bir şeye.
insallah canlar insallah oyle olur yoksa ben buyuk patlarim kendimi zor tutuyorum 😡

Ayni yaa hic kiyafet namina bisi almadik erken erken deyip duruyo bi bebek arabasi aldik oda indirim geciyo diye okadar deli oluyorumm.
insallah canlar insallah oyle olur yoksa ben buyuk patlarim kendimi zor tutuyorum 😡
Bak şimdi de gerekli gereksiz evi doldurdu. Oğluma feda olsun diyor. Geçen gün alışverişe çıktık ucan balonlardan almış, çocuğun salladığı yok henüz küçük dedim olsun diyor. Yanı geçiyor canım bu günler, biz tedaviyle anne baba olunca gebelikte biraz farklı geçiyor. Rabbim kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin

Bak şimdi de gerekli gereksiz evi doldurdu. Oğluma feda olsun diyor. Geçen gün alışverişe çıktık ucan balonlardan almış, çocuğun salladığı yok henüz küçük dedim olsun diyor. Yanı geçiyor canım bu günler, biz tedaviyle anne baba olunca gebelikte biraz farklı geçiyor. Rabbim kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin
Bilmiyorum hayirlisi olsun artik. Amin cnm insallah bi dogsaydi

Kızlar hayırlı cumalar.. Aklıma geldi (eğlencesine) topiğimizin “en”leri yazmak istedim:)) yazdıklarınızla bana hissettirdiklerinizden yola çıktım
Topiğin;
En deneyimlisi A anneveoglusu
En güçlüsü @becidina
En özlenen @Dlk2606
En kibar tugken tugken
En cool @Turkuazvesari
En meraklı @Egehanezra
En araştırmacı tuana05 tuana05
En dirayetli S sinemis25
En sevimli @Brave and beautiful
En bilinçli ruhum_mavi ruhum_mavi
En sevecen @melike222
En yardımcı begonyas begonyas
En konuşkan @Mucizemm1234
En hoşsohbet Avalon80 Avalon80
En düşünceli @Brunettex
En hassas @natalia01
En şüpheci @Cinar1453
En sabırlı A anidefteri
En kaçak @Deepblue_6
En sağlam @morestrong
En duygusal @kanaryamm
En iyi kalpli @456578
En iyimser @Adanagelini

Ben bu mesajı yeni gördüm canım, sen de benim için en mütevekkil kişisin. Bu sürecin tek artısı bana sabrı öğretti gerçekten, böyle görmene de çok sevindim.
:KK200:

tugken tugken kinalikadin kinalikadin ruhum_mavi ruhum_mavi begonyas begonyas nasılsınız arkadaşlar bebisler nasıl
Biz 5.5 aylık olduk artık daha bilinçli bakıyor gülüyor kuzu ek gıda tattirma yapıyordum Dr hayır dedi 180 günün dolmasını bekliyorum iki disimiz görünüyor damakta ama hala çıkmadı

Kızlar bende doğum yaptım kontrolüm vardı bugün bebeğimin nstleri hep hareketsiz çıkıyordu birde belim tutulmuştu doktorum öncelikle bel ağrım olduğu için doğum tarihini erkene alacağını söyledi bugğn 3 kez nstye girdim hareket yok serum verdiler 4.nst yine hareketsiz acilden sezaryen oldum 2300 gr emme refleksi tam oluşmadığı için yoğun bakımda ama durumu iyi hamdolsun iki kez kordon boynuna dolanmış Allah korumuş bu arada ikili testimiz riskli çıkmıştı ve doğru çıktı bir melek annesiyim artık bizim için dua edin💕 pgtsiz transfer olmayın

Canım gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün yavrunu inşallah rabbim o meleği ona en güzel şekilde annelik yapacağın için sana nasip etti benim büyük oğlumda hafif zeka geriliği var iyi eğitim ile herşey yoluna giriyor özel çocuk anneleri güçlü kadınlar bunu görüyorum hep çevremde inşallah kan sonucunuz iyi çıkar inşallah

tugken tugken kinalikadin kinalikadin ruhum_mavi ruhum_mavi begonyas begonyas nasılsınız arkadaşlar bebisler nasıl
Biz 5.5 aylık olduk artık daha bilinçli bakıyor gülüyor kuzu ek gıda tattirma yapıyordum Dr hayır dedi 180 günün dolmasını bekliyorum iki disimiz görünüyor damakta ama hala çıkmadı
Merhaba canim iyiyiz. Bugun 6 aylik sasilarimiz vardi. Bayramdan dolayi ertelenmisti. 1 yasina kadar asimiz yok. 9.aydaki ozel asi haric😊
Gercekten harika degisim ve gelisim gosteriyorlar sasirip kaliyorum . Zamanimizin hepsini oyun ve gezdirme aliyor artik. Ek gidada 180 gunu tamamlayip o sekilde tadimlara basladik bizde. Yogurt ile basladik. 3 er gun kurali ile. Sebzeler meyveler seklinde geciriyoruz. Illaki hergun de yapip vermiyorum acele etmiyorum cok annesutu ana besini . Meyveleri silikon file ile veriyorum damagi ile eziyor yiyor. Bogazina kacma durumu olmuyor . Once normal file almistim ama hic hijyenik gelmedi silikon daha kullanisli. Sen nasilsin neler yaptiniz

Ben de iyiyim canım :ıslık: :KK200: Dişler hayırlı olsun. Neyle başlamayı düşünüyorsun ek gıda olarak, yoğurt, sebze, meyve sıralaması mı yoksa farklı mı düşündün?

Merhabalar canım iyiyiz doktor maceralarımız devam ediyor, yarın yine rop muaynesi var yusufun , aynı zamanda çocuk cerrahi ye gideceğiz fitik için. Agulamaya başladık, düzeltilmiş yaşına göre 2 ayı doldurdu, bir-çok hareketi doğum tarihi değilde düzeltilmiş yaşına göre gidiyor. Bizde durumlar böyle..
Bebisle abisini öpüyorum, dis çıkarmakta zor Allah yardımcınız olsun

X