2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

O da ayri bi dert canim neyse burdan konusulcak seyler degil iyice stres oldum hic bisey istedigim gibi degil ne bileyim yaa
oyle yapmaya calisiyorum canimm elimden geldigi kadar iste
İnşaAllah bu mübarek günler hürmetine sağlıkla doğsunlar Rabbim bizi evladımızla sınamasın

Az kaldı evet :) zor bi gebelik geçiriyorum bulantılı kusmalı halsiz evde yatarak çoğunlukla 😁hamdolsun yinede bebişim sağlıkla doğsun Başka bişey istemiyorum gelip geçiyor bi şekilde
Ayy halami kusuyosun cok sukur benim hic bulantim kusmam olmadii. Kac kilo aldin

Az kaldı evet :) zor bi gebelik geçiriyorum bulantılı kusmalı halsiz evde yatarak çoğunlukla 😁hamdolsun yinede bebişim sağlıkla doğsun Başka bişey istemiyorum gelip geçiyor bi şekilde
Son aylara yakınsın hâlâ bulantı varsa tansiyonunu takip et sürekli canım. Bende de vardı ve sonra çok sorun yaşadım. Rabbim yardımcın olsun sağlıkla al kucağına

Son aylara yakınsın hâlâ bulantı varsa tansiyonunu takip et sürekli canım. Bende de vardı ve sonra çok sorun yaşadım. Rabbim yardımcın olsun sağlıkla al kucağına
Amin canım çok sağol 😘
Benimde aklıma ilk sen gelmiştin galiba tansiyon çıkmıştı sende yanlış hatırlamıyorsam.
Bende ölçüyorum sürekli çok şükür bi sıkıntı yok benim bulantım çok farklı kusma her zaman yok ama sanki bitmek bilmeyen bir araba yolculuğundayım ne yaparsam yapayım geçmiyor. Doktorum bu aylarda iyice artar dedi benim gibi olanlarda genelde atarmış ☹️ şikayetçi değilim hamdolsun napalım o kadar zor nasip oldu ki olsun diyorum Rabbim başka dertler vermesin beterinden korusun sağ salim isteyen herkese nasip etsin inşAllah 🤲

Amin canım çok sağol 😘
Benimde aklıma ilk sen gelmiştin galiba tansiyon çıkmıştı sende yanlış hatırlamıyorsam.
Bende ölçüyorum sürekli çok şükür bi sıkıntı yok benim bulantım çok farklı kusma her zaman yok ama sanki bitmek bilmeyen bir araba yolculuğundayım ne yaparsam yapayım geçmiyor. Doktorum bu aylarda iyice artar dedi benim gibi olanlarda genelde atarmış ☹ şikayetçi değilim hamdolsun napalım o kadar zor nasip oldu ki olsun diyorum Rabbim başka dertler vermesin beterinden korusun sağ salim isteyen herkese nasip etsin inşAllah 🤲
Evet canım, benimde ölçümlerde hep normal çıkıyordu nasıl bir bünyem var anlamadım ne olduysa 31.haftadan sonra oldu. Ama tabiki herkesin başına gelecek diye birşey yok sadece tansiyonun önemini anlamış biri olarak bütün gebelerin takip etmesi gerektiğini anladım. Cevremde hamile plan arkadaşlarıma hep tembih ediyorum bulantiyi , tansiyonu, bebek haraketlerini takip edin diye. Ilk gebelik acemilik oluyor şimdi bazı şeyleri daha iyi idrak edebiliyorum

Kizlar size bisey sormak istiyorum. Bende kan pıhtılaşması sorunu var. Coraspin ve oksapar devam ediyorum ama bunların dozlarını ayarlamada kadın doğum uzmanları yeterlimidir. Yoksa bi hematolog yardimiylami beraber götürmem gerekir. Fikirleriniz önemli
Homozigot mutant. Mhrs6677 yazıyodu raporda

Evet canım, benimde ölçümlerde hep normal çıkıyordu nasıl bir bünyem var anlamadım ne olduysa 31.haftadan sonra oldu. Ama tabiki herkesin başına gelecek diye birşey yok sadece tansiyonun önemini anlamış biri olarak bütün gebelerin takip etmesi gerektiğini anladım. Cevremde hamile plan arkadaşlarıma hep tembih ediyorum bulantiyi , tansiyonu, bebek haraketlerini takip edin diye. Ilk gebelik acemilik oluyor şimdi bazı şeyleri daha iyi idrak edebiliyorum
Şimdi nasılsınız canım sen kaç haftalık doğum yapmıştın kaç kiloydum bebiş şimdi ne kadarlık oldu

Hayirli cumalar kinalianne😘
Anneler hamisler tedavi asamasinda olanlar nasilsiniz cok sessiz kalmis buralar
Evet sessizleşti bende pek giremiyorum. Yorgunluktan vakit bulamıyorum ramazan sebebiyle. Herkes iyidir inşallah. Son durumlar nasıl acaba

X