2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızım 3035 gr, oğlum 3020 gr olarak 39. haftanın ilk günü dünyaya geldiler. Ama ben dünyada mıyım, uzayda mıyım bilmiyorum :)
Herkese sevgilerr 🙋🏻

Ayy maşallah, o kadar seviniyorum ki bu haberleri okuyunca bana da Umut oluyor 🧿 Kiloları da süper, uykusuz gecelerin olacak ama hep şükret canım, bize de dua et. Sağlıkla büyüsünler inşallah

Arkadaşlar deneyimli anneler anne adayları olacak birşey danışacağım size, 3 negatiften sonra acaba 2 embriyo mu transfer ettirsem diyorum, doktorum çok sıcak bakmıyor ama değiştireceğimiz birşey de kalmadı şans artık diyor. Siz ne dersiniz?
Canım bencede 2 tane şansı artırır benim dr da sıcak bakmıyordu bir önceki düşük oldu diye ama ben ısrar ettim biri inşallah tutunur bana dedim çok şükür 2 meleğim yanımda 😍çok zor oluyor tabiki ama herşeye değer rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤

4 456578 Canım kavuşmuşsunuz bebislere tebrik ederim:) Rabbim sağlıklı huzurlu güzel bir ömür nasip etsin hem yavrulara hem annelerine babalarına inşallah.
Zaman hem hızlı hem yavaş geçiyor sanki :) biri kimler test günü bekliyor demişti bende senin beklediğini yazmıştım daha dun gibi..
Canım benim çok teşekkür ederim çok şükür kavuştuk 😍amin canım ne heyecan ne stresli günlerdi tuttu mu kalbi atacak mı sağlıklı mı derken meleklerim yanımda çok şükür tarifsiz mutluluk yer ile gök bir oldu sanki uykusuzluk hat safhada ama nasıl dayanma gücü veriyor insana rabbim çok büyük isteyen herkese nasip etsin rabbim ❤

benim de cuma günü transfer olacak inş.
günde iki tane kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ve diğerleri.......
inş bayrama şekerim karnımda olur....
cuma günü transfer için bekleyen var mı
Rabbim gönlünden geçeni hayırlısıyla nasip etsin bayrama hamiş olarak girersin inşallah

Cok sukur iyiyim canimm valla nasil gidiyor bende bilmiyorum her kontrole gittigimde farkli bisi diyolar kafamiz allak bullak oluyo sorun yasamadim hic bas agrisi disinda ama keyfini de yasayamadim. Amniyo sentez diye tutturuyolar. Yok kollari bacaklari kisa kalbinde iki leke var zaten ikili testin temiz cikmadi falan. Rabbime biraktim diyorum unutmaya calisiyorum soylediklerini baska bisey cikariyolar. Ankara uni cebeciye gidiyorum bu arada cnm
Canım hiç sıkıntı yapma Rabbim bilir. Sen sabret güzel düşün. Sana tavsiyem Perinatolog Aydan biri ye bir muayene ol. Çok çok iyi bir dr gözünden hiç bir şey kaçmaz. Uzun uzun muayene ediyor türkiye de önde gelen isimlerden sanırım ücret 400 yine de sekretere sorabilirsin. Pahalı evet ama değer. Allahım yardımcınız olsun ferahlık versin kalplerinize. Benim tel değişti o nedenle numaralar telefona kayıtlı kaldı haberin olsun. Benim yapabileceğim bir şey olursa mutlaka haber ver kuzum. Miniğini sağlıkla alacaksın inşallah🤲❤️

Cok sukur iyiyim canimm valla nasil gidiyor bende bilmiyorum her kontrole gittigimde farkli bisi diyolar kafamiz allak bullak oluyo sorun yasamadim hic bas agrisi disinda ama keyfini de yasayamadim. Amniyo sentez diye tutturuyolar. Yok kollari bacaklari kisa kalbinde iki leke var zaten ikili testin temiz cikmadi falan. Rabbime biraktim diyorum unutmaya calisiyorum soylediklerini baska bisey cikariyolar. Ankara uni cebeciye gidiyorum bu arada cnm

Canım benim hamileliğimde Dr um Kınalıkadın ın dediği Aydan Biri ydi. Çok iyi bir Dr, hem perinatolog, hem genetik uzmanı, hem sorunlu gebeliklere bakıyor. Ben de tavsiye ederim, aynı zamanda çok uzun muayene ediyor ve hiç sıkılmadan çok ayrıntılı anlatılıyor, her şeyi bilince rahatlıyorsun. Benim ikili testim riskli çıktığı için amniyosentez yaptırdık, sorunsuz atlattık şükür. Tüp bebek Dr um Ankara universitesi cebecideydi, orada histeroskopi de oldum, oradaki prof olmayan Dr lara pek güvenme canım. Hatta labarotuarda çıkan sonuçların bile bazıları yanlış, kendi Dr um kendisi bölüm başkanı olduğu halde kendisi söylemişti... Bizim laboratuarda şu sonuçlar yanlış çıkıyor diye.

Maşallah canımmm🤲❤Topiğimizde hamile olmayan kalmayacak inşallah Rabbim nasip etsin anne olmayı tüm kardeşlerime🤗
Amin inş canim. Sağlıklı bi gebelik yaşarım. Belki bir gun ankarada olanlar buluşuruz bebeklerimizle. Olabilirmi ki
Maşallah canımmm🤲❤Topiğimizde hamile olmayan kalmayacak inşallah Rabbim nasip etsin anne olmayı tüm

Canım hiç sıkıntı yapma Rabbim bilir. Sen sabret güzel düşün. Sana tavsiyem Perinatolog Aydan biri ye bir muayene ol. Çok çok iyi bir dr gözünden hiç bir şey kaçmaz. Uzun uzun muayene ediyor türkiye de önde gelen isimlerden sanırım ücret 400 yine de sekretere sorabilirsin. Pahalı evet ama değer. Allahım yardımcınız olsun ferahlık versin kalplerinize. Benim tel değişti o nedenle numaralar telefona kayıtlı kaldı haberin olsun. Benim yapabileceğim bir şey olursa mutlaka haber ver kuzum. Miniğini sağlıkla alacaksın inşallah🤲
Canım benim hamileliğimde Dr um Kınalıkadın ın dediği Aydan Biri ydi. Çok iyi bir Dr, hem perinatolog, hem genetik uzmanı, hem sorunlu gebeliklere bakıyor. Ben de tavsiye ederim, aynı zamanda çok uzun muayene ediyor ve hiç sıkılmadan çok ayrıntılı anlatılıyor, her şeyi bilince rahatlıyorsun. Benim ikili testim riskli çıktığı için amniyosentez yaptırdık, sorunsuz atlattık şükür. Tüp bebek Dr um Ankara universitesi cebecideydi, orada histeroskopi de oldum, oradaki prof olmayan Dr lara pek güvenme canım. Hatta labarotuarda çıkan sonuçların bile bazıları yanlış, kendi Dr um kendisi bölüm başkanı olduğu halde kendisi söylemişti... Bizim laboratuarda şu sonuçlar yanlış çıkıyor diye.
Artik hic doktora falan gidesim kalmadi valla. Gelsin dogum vakti doguma gideyim. İnsallah hayirlisi olsun hakkimizda. Bunaldim iyice.

Arkadaşlarım selam, süreçte hangi vitaminleri kullandınız? Bana asistan tek bir vitamin verdi ama hiç güvenmiyorum kendisine
Canim tam tedavi esnasinda bu multivitaminler oluyorya icerisinde bir cok vitamini barindiriyor onu kullanmistim benimkinin adi megadayndi ama sonra hamilelikde daha farkli vitaminler verdil

Artik hic doktora falan gidesim kalmadi valla. Gelsin dogum vakti doguma gideyim. İnsallah hayirlisi olsun hakkimizda. Bunaldim iyice.
Öyleyse hiç bir şey düşünme hamileliğinin tadını çıkar Rabbim bilir en doğrusunu. Sen hazırlıklarını yap bebek için gereken bir sürü ihtiyaç var annesi şimdiden al bir şeyler at kenara:))

Ayy maşallah, o kadar seviniyorum ki bu haberleri okuyunca bana da Umut oluyor 🧿 Kiloları da süper, uykusuz gecelerin olacak ama hep şükret canım, bize de dua et. Sağlıkla büyüsünler inşallah
Hepinize hep dua ediyorum, sağolun gerçekten burası bana o kadar iyi geldi ki. Hastaneden çıktık eve geldik, her şey yolunda. Herkese cevap yazamadım affola..

Canım bende aynı durumdayım benimde ikili kombine 1:110 ikili risk 1:50 çıktı ense kalınlığı burun kemigi normaldi çok şükür ama detaylıda kalpte parlaklık görüldü. Doktorum acaba mı deyip duruyor. Biz unutalım istiyoruz onlar kurcalıyor velev ki öyle napabiliriz ki kalbimizi ferah tutalım duadan başka elden hiç birşey gelmiyor🤗

Öyleyse hiç bir şey düşünme hamileliğinin tadını çıkar Rabbim bilir en doğrusunu. Sen hazırlıklarını yap bebek için gereken bir sürü ihtiyaç var annesi şimdiden al bir şeyler at kenara:))
O da ayri bi dert canim neyse burdan konusulcak seyler degil iyice stres oldum hic bisey istedigim gibi degil ne bileyim yaa
Canım bende aynı durumdayım benimde ikili kombine 1:110 ikili risk 1:50 çıktı ense kalınlığı burun kemigi normaldi çok şükür ama detaylıda kalpte parlaklık görüldü. Doktorum acaba mı deyip duruyor. Biz unutalım istiyoruz onlar kurcalıyor velev ki öyle napabiliriz ki kalbimizi ferah tutalım duadan başka elden hiç birşey gelmiyor🤗
oyle yapmaya calisiyorum canimm elimden geldigi kadar iste

X