2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sidefer kullaniyorum canim demir damlasi. Kilo alimi iicin birsey demedi normalde ilk 3 ay hep en az 1 aldi. 4.ayda zaten en az 500 kilo almasini b3kleriz dedi .hareketler artiyor ilgileri daha cabuk degisiyor diye. Normal dedi oyuzden . Rezene cayi ic canim etki yapar mutlaka sutune.

Sen nasılsın canım
Canım çok şükür artıyor değer istirahat modundayım hala. 12. Gün 82 15. Gün 196 17.gün 421 yarın tekrar gideceğiz teste. Hummana nın gül kurusu renginde çayı vardı ablama o iyi gelmişti, tahin helva , boza da artırıyor sütü. Artsın inşAllah tez zamanda hayırlısıyla sütün şifa olsun kuzuna
Allah razı olsun canım. Sen nasılsın iyi misin
Amin canım cümlemizden bende iyiyim şükür merakla günlerin geçmesini bekliyorum değer arttıkça rahatlıyorum

Arkadaşlar amh 0.23 olduğundan acil tüp be ek dediler samsunda 2 merkezle istanbulda maslak acıbademle görüştüm.ankarada Bahçeci Tüp bebek merkezi Prof Dr Berfu Demir i takip ediyorum şuan ona karar verebilirim.hem fiyat hem gidişat hem ilaçlar hemde yumurtalar vs her konuda bilgiye ihtiyacım var.amh 0.23 ve sadece 1 folikülüm görünüyor.bana prp yönteminden bahsettiler.deneysel aşamadaymış buyüzden hemen yaptırmak istemedim prp yaptıran var mı aranızda? Birde havuzlama yöntemini bilen var mı aranızda.bende birkaç kez toplama yapılacakmış buyüzden her toplamada nerdeyse bir tüp bebek ücreti isteniyor ne diyorsunuz bu durumu yaşayan var mı?

Maşallah iyi artışın yarına güzel haberlerini alırız inşallah

Humana still tea içiyorum tahinli helvaya yanarım zaten ne yapsam etsem öyle artmıyor

Maşallah iyi artışın yarına güzel haberlerini alırız inşallah

Humana still tea içiyorum tahinli helvaya yanarım zaten ne yapsam etsem öyle artmıyor
İnşAllah canım ALLAH razı olsun canını çok sıkma zaten eminim elinden geleni yapıyorsundur. Vardır bir hayr zamanla artar inşAllah

Hayırlısı ile kavuş yavruna canım
Teşekkür ederim. Bekleyen herkes sağlıcakla kavuşsun inşallah. Sona yaklaştıkça duygular karmakarışık oluyor. En iyi bu süreci yaşayan sizler anlarsınız bizi. Evladına kavuşanlarda sağlıcakla büyütün inşallah

becidina kinalikadin @tuğken kızlar bhcg ti başkent te mi verdiniz? Doktorla görüşebildiniz mi o gün? Tekrarla gel falan mı dediler?
Canım ben acile başvurmak zorunda kalmıştım zaten artmasını takip etmişlerdi. Çok şükür pozitifi aldın merak etme her şey güzel olacak olumlu ol
Kızlar , doğum yapanlar kanamaniz kaç gün sürdü ? 2 Nisan'da kırkımiz çıktı hâlâ azar azar kanamam var tam bitti diyorum yikaniyorum tekrar geliyor.
Canım benim hala devam ediyor ara ara kesilip devam 31 aradıktan bu yana. 40 günden sonrası zaten hastalık sayılır.
Bizde lansinoh kullanıyoruz gerçekten çok başarılı silikon emziği. Oğlum meme de emiyor kız obur sabırsız memeyi emmiyor.
Qnladim canim bizimki aventin 3mzigini kullaniyor 2 ayindan buyana . Biberonu bir kere vermistim tutmustu ama su icimi sert ya biberonla icebilirmi diye merak ediyorum
. Cunku bazi seyler tamamen ticari geliyor
Ben kaşık ile veriyorum suyu zaten çok az içiyorlar sevdiler kaşık işini. Mama içiyorlar ya pamukçuk daha kolay oluyormuş o nedenle su ile az temizlensin diyorum.
Benim kız çok kabız iki mama birden kullanıyorum özellikle ama olmuyor. Ek gıda inşallah çözer.
Emzirince süt adeti geciktirir yazıyor bir yerde öyle okudum canım.
Bu şekilde de sıkıntı namaza baslayayim dedim bitmiyor bir türlü gerçi bir yerden sonra özür sayılır herhalde
Canım özür hali zaten kırk gün sonrası arada 15 gün kadar temiz kalmak lazım namazını kılarsin diye biliyorum.
Çok tatlı olmuş maşallah bayıldım
Kızlar 3. Gün embriyosu 12. Gün bugün 82,8 değer . Kimyasal mı acaba diye çok korkuyorum. Dua edin güzel katlansın muallakta kaldım şuan sevinemiyorum.
Canım katlanma çok iyi gidiyor hiç düşünme kötü şeyleri.
Ben oğlana tattirdim şimdiden yoğurt sevdi azıcık da pekmezli yoğurt testi yaptım onu fa sevdi hatta çay çok sevdi bir iki damla verdim devam istiyor.
Gözün aydın canım sağlıkla yanına gelecek üzülme sen, moralini yüksek tut hisseder annesini.
Süt benim üçüncü gün geldi ve yaralar oldu çok sagdim diye elimle devam ettim yara olana ve yaralarına her defasında süt sürüp Burak o kadar hızlı iyileşir insan inanamıyor benim öyle oldu. Doğumun çok güzel geçmiş sevindim.
Ben direk üzerini ince tuttum ikisinin de hiç ateş olmadı ama belki de çıkmayacakti zaten bilemedik.
Canlar tekrarladım 196,2 çıktı bugünde. 12.gün 82,8 di bugün 15.gün 196,2 çıktı. Daha sevinmek için erken mi bilemedim ama şükür katlandı
Maşallah çok güzel.
Geçmiş olsun canım iyi geçmiş annelik işte.
Sezeryan tarihim belli oldu; 25 mayısta 39. haftamda olacak
İnşallah bekler minik yavrular sağlıkla gelsinler.
Sağolun kızlar, eve geldik. Odadan giderken çok duygulandım denizime bakakaldım, benim halime annem ağlamış çok, şükür bir problem çıkmadı.
Çok şükür
Evet canım hamdolsun kese ile folk kesesi göründü. Bakalım darısı bebeği görmeye inşaAllah

Sen nasılsın
Maşallah iyi bir hamilelik geçirirsin inşallah güzel düşün.
Galactago diye bir damla kullandım bende artırdı gibi ama çok gaz yaptı bıraktım elimde 1,5 kutu kaldı hatta çocuklarda gazdan duramayinca bıraktım.
Tahin pekmez güzel süt yapıyor. Ama acayip kiloda yaptı bende. Mecbur mama veriyorum ben iki olunca zaten çok dert etmemek lazım sonuçta elimizden geleni yapıyoruz.

Dün Bülent tıraş prp yönteminden bahsetti çok iyi şeyler söyledi erken menopoza girenler için dünyada 2. Gebelik elde edilmiş

Ben galacto ve bestlak damla kullaniyorum canım kilo olayına hiç girmeyelim hiç gitmiyor kilo digrusun biz elimizden geleni yapıyoruz

becidina teşekkür ederim kuzum. Düşünmemeye çalışıyorum kötü şeyler elimden geldiğince. Hayalde kurmamaya çalışıyorum. MaşAllah ikiz olunca süt yetirmek mucize olur zaten Mayda ya zeytinyağı mı içirsen, bizimkiler öyle yapıyorlardı. Sonra popo çatlağı oluyor zorlamaktan.

Cümleten hayırlı cumalar hayırlı kandiller kızlar. Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin kimin derdi sıkıntısı varsa gidersin tedaviye başlayan arkadaşlar bu zorlu süreçte Allah yardımcınız olsun pozitif sonuçlar alırsınız inşallah.HAmile arkadaşlara da rabbim kolay doğum nasip etsin sağlıklı sıhhatli evlerine dönerler inşallah.Doğum yapan arkadaşlarım rabbim hayırlı salih kullarından eylesin her bir yavrunuzu amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…