2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Teşeklür ederim arkadaşlar geçti şükür, düşüncesi bile öok kötü, allah bize de yavrularımıza da sağlık versin.

günaydın kızlar :KK200:

Avalon80 Avalon80 canım bununla gelmiş geçmiş olsun. iyi olmana sevindim :nazar: Polip miymiş?
Turkuazvesari Turkuazvesari canım doğum tarihi belli olmuş. Çok az kaldı hayırlısı olsun inşallah hakkında :dua:

Ya polip ya plesanta parçası muhtemelen dedi dr um. Haftaya salı kontrolüm var, patoloji sonucu anca çıkar muaynede konuşuruz dedi.

Teşeklür ederim arkadaşlar geçti şükür, düşüncesi bile öok kötü, allah bize de yavrularımıza da sağlık versin.

Ya polip ya plesanta parçası muhtemelen dedi dr um. Haftaya salı kontrolüm var, patoloji sonucu anca çıkar muaynede konuşuruz dedi.
Cok ozel olmayacaksa bir problen oldugunu nasil anladiniz acaba

Dogum yaklasiyo yavastan korku basiyor bir yandan hazirliklara yavastan basladim bide kizlar dogum zamani apandisit ameliyati olali iki ay olmus olcak normal dogum olurmu dikisler tam iyilesmis olurmu zorlamazmi doktor normal doguma engel degil diyo

A anneveoglusu canim pasa nasil kilo alimi azalmis demistin bizimkide 4. Ay kontrolunde sadece 400 gr almis.cok hareketlendi hic durmuyor eller kollarr ayaklar hep kalkmak istiyor.ayakta kucakta bile karsiya bakarak duruyor ellerini rahat kollarini sallamak icin 😁
Demire de basladik buarada

A anneveoglusu canim pasa nasil kilo alimi azalmis demistin bizimkide 4. Ay kontrolunde sadece 400 gr almis.cok hareketlendi hic durmuyor eller kollarr ayaklar hep kalkmak istiyor.ayakta kucakta bile karsiya bakarak duruyor ellerini rahat kollarini sallamak icin 😁
Demire de basladik buarada

Canım benimkide çok hareketli eller ayaklar hep oynuyor. Birde bu ay meme reddi vardı ara ara bizde 400 Gr aldık 3. Ayda. Benim sütünde azaldı gibi damla verdi süt arttırmasi icin humana still tea içiyorum

Dr ne dedi canım kilo alımına Dr bu ay bakarız olmazsa mama verirsin dedi benim sütüm yetmediginde iki üç günde bir bir kez mama veriyorum zaten

Ne marka kullanıyorsun demir markası olarak

X