2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ağızdan olan rota diğer üçü normal aşı menenjit değil yani. Sizlerde yazınca dedim erken değil mi bu adam ne diye yaptırdı. Kartına bir bakayım. Rota 2.ay yaptı 3.ay başka aşı kalıyor mu peki canım ya
3.ayda zorunlu aşı yok canm. rotayı bizimki 3 ve 5.aylarda yapacağı için onu yaptırmıştık. sen rotayı 2 de yaptırdığın için 3'te aşı yok.

Ağızdan olan rota diğer üçü normal aşı menenjit değil yani. Sizlerde yazınca dedim erken değil mi bu adam ne diye yaptırdı. Kartına bir bakayım. Rota 2.ay yaptı 3.ay başka aşı kalıyor mu peki canım ya
Yok canim 3.ayda rahatsiniz. 4.ayda var iki bacaktan:KK66:)

Kızlar inanın ne deseniz çok hakkısınız biliyorum hepinizi çok merakta bıraktım :KK43:
Lütfen kusuruma bakmayın kendimi çok mahcup hissettim.
@sbry den rica edicektim durumumu haber vermesini onu bile unuttum.
Kızım cuma gecesi dünyaya gözlerini açtı
Doğduğunda solunumunda sıkıntısı vardı
Kesik kesik ağlıyordu,doktor gözetim altına alalım takip edelim dedi.
Yoğun bakım doktoru yatmasını uygun bulmuş antibiyotik tedavisi başlandı.
Süt istiyor doktorlar sütüm gelmiyordu :KK43:
Dünden beri çok şükür azda olsa gelmeye başladı.
Psikolojik olarak çöktüm resmen sütüm geldikçe morelim yerine geldi.
Göğsümün ikiside yara birinden kanlı geldiği için sağdığım sütü döküyorum :KK43:
Doğumum tugken tugken ve Avalon80 Avalon80 nin doğum süreçi ve anlattıkkarı sayesinde çok şükür güzel gelişti. 1kez bile bağırmadım süreçin akışına bıraktım kendimi.
Suni sancı verilmedi açıklığım kendi ilerledi.
5-6 cmden sonra epidurel oldu.

Şuan tek isteğim duam kızımın sağ salim süreçi atlatıp kucağımıza almak :dua::anne:
Benim bildirim ayarlarım kapalı arkadaşlar,yetişemedim lütfen kusuruma bakmayın
Canim sagsaglim dogumu atlatmissin cok sukur bundan sonrasinda da uzulm3 insallah hersey duzelecek kizinda yakinda cikar kavusursunuz vuslatiniza bindan sonra hel olumlu dusun💕😘
Canlar tekrarladım 196,2 çıktı bugünde. 12.gün 82,8 di bugün 15.gün 196,2 çıktı. Daha sevinmek için erken mi bilemedim ama şükür katlandı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Canim cok sevindim ne guzel katlatmanmis iste artik icin rahat etsin darisi keseye insallah bundan sonra hep guzel haberlerini bekliyoruz😘

Perşembeyi cumaya bağlayan gece kızım dünyaya gözlerini açtı 😍
Maşallah çok güzel bir doğumum oldu.
Kızımı doğar doğmaz gözetim altına aldılar,şuan yoğunbakımda küvezde.
Solunum sıkıntısı var doğduğunda kesik kesik ağlıyordu. Durumu şuan çok şükür iyi tedavinin tamamlanıp bitmesini bekliyoruz :dua:
Gözün aydın canım rabbim tez zamanda sağlıkla evinize dönmeyi nasip etsin

Canim b3nim degerlerin gayet guzel artiyor insallah kese kalp atisida olusup saglikla devam eder simdiden degerlere takilip canini sikma keyfini cikar
Ayy bi bilsem devam edeceğini değer hiç önemli değil tabi 🙈 amin inşallah canım çok saol 😘😘😘
Canim sagsaglim dogumu atlatmissin cok sukur bundan sonrasinda da uzulm3 insallah hersey duzelecek kizinda yakinda cikar kavusursunuz vuslatiniza bindan sonra hel olumlu dusun💕😘

Canim cok sevindim ne guzel katlatmanmis iste artik icin rahat etsin darisi keseye insallah bundan sonra hep guzel haberlerini bekliyoruz😘
Ayy inşAllah canım inşAllah hep güzel haberler paylaşmak nasip olur çok teşekkür ederim 😘❤️❤️

Amin canım inşallah tek duam sağ salim sağlıkla kavuşmak :dua: hem kızım küvezde hemde sütüm gelmiyor diye çok stres yaptım. Çok şükür Rabbime az azda olsa gelmeye başladı. Allah razı olsun canım. Rabbim kimseyi hastane kapılarında çaresiz dertli bırakmasın inşallah
Canım çok geçmiş olsun, bir an önce kızına kavuş inşallah :dua: doğum sürecinin öyle geçmesine çok sevindim, hele o çıktığı an çok duygu yüklü oluyor. :KK200: Gümüş kapakları tavsiye ederim birazcık pahalı ama başka hiçbirşey kullanmana gerek kalmıyor, krem oaralarını toplasan hesaplı bile sayılır. Benim de kanıyordu, kullanmaya başladıktan 4 saat sonra mucizevi bir şekilde hiçbir yara kalmadı. Lu an sadece onları kullanıyorum. Süt için humananın anne çayını, tahin, dere otu ve malt içecek al canım, çok fark ediyor... allah minik kuzuyu iyi insanlarla karşılaştırsın, en güzel dua bu bence :KK200::nazar::nazar::nazar:

Onun belli bir zmani yok canim sende 2 dk da iniyorsa yagli sut atiyorum bende 5 dk.da iniyor. Sen 15 -20dk arasi sag . Dogru yapiorsun. Sut bitmez asla bunuda unutma .
Şimdi anladım canım çok sağol. Bugün baktı ebeler göğüslerin biraz rahatlasın birisi çok daha zarar görmüş onu elle diğerini makine ile 3 saatte bir 15-20 dk arası sağ dedi
canım gözünüz Aydın siz iyi olunda geçte haber alırız hiç önemli değil, tez zamanda iyileşir de kavuşursunuz inşAllah Vuslatla. Az daha sabır. MaşAllah Rabb im zorunuzu kolay etsin tez kavuştursun 😘
Allah razı olsun canım. Amin canım inşallah inşallah biran önce toparlanır kavuşuruz hayırlısıyla sağ salim :dua:

Canım bu arada gözün aydın değerini gördüm maşallah Rabbim kat kat artmasını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍

satırlarını okuyunca kendi doğumum aklıma geldi Ben de maalesef doğar doğmaz haber verememiştim bebekteki sıkıntı nedeniyle

benim oğlumda nefes almakta zorlandığından biraz da kakasını yemisti antibiyotik tedavisi için yoğun bakıma alınmıştı zor bir süreç ama geçiyor merak etme Allah sağlıkla yavrunu sana bağışlasın evinize sağlıkla dönün inşallah
Siz toplam kaç gün kaldınız canım.
Sütün hemen geldi mi benim dünden beri geliyor çok şükür
Amin canım Allah razı olsun güzel duan için
Rabbim kimseyi hastane kapılarında çaresiz bırakmasın cümlenin yardımcısı olsun inşallah

Kızlar yarın sabah içimde ki parça için histeroskopiye giriyorum. (parça mı kaldı, pıhtı mı yoksa polip mi yarın belli olacak.) Bugüne kadar 4 kere polip aldırdım çok alışığım ama bu sefer aklıma bir dünya saçma senaryo geliyor. Allahım kızımla beni ayırma diyorum sürekli. Saçmalıyorum biliiyorum ama loğusalık geçmemiş henüz sanırım, Allah hepimizin yardımcısı olsun.

İnşallah canım hayırlısıyla sağ salim kavuşuruz. Elimden geldiğince olumlu olmaya çalışıyorum olabildiğim kadar
Gözün aydın canım rabbim tez zamanda sağlıkla evinize dönmeyi nasip etsin
Allah razı olsun canım inşallah inşallah tez vakitte kavuşuruz :dua:

Şimdi anladım canım çok sağol. Bugün baktı ebeler göğüslerin biraz rahatlasın birisi çok daha zarar görmüş onu elle diğerini makine ile 3 saatte bir 15-20 dk arası sağ dedi

Allah razı olsun canım. Amin canım inşallah inşallah biran önce toparlanır kavuşuruz hayırlısıyla sağ salim :dua:

Canım bu arada gözün aydın değerini gördüm maşallah Rabbim kat kat artmasını sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍
Saol canım amin inşAllah ALLAH arazi olsun 😘❤️

Kızlar yarın sabah içimde ki parça için histeroskopiye giriyorum. (parça mı kaldı, pıhtı mı yoksa polip mi yarın belli olacak.) Bugüne kadar 4 kere polip aldırdım çok alışığım ama bu sefer aklıma bir dünya saçma senaryo geliyor. Allahım kızımla beni ayırma diyorum sürekli. Saçmalıyorum biliiyorum ama loğusalık geçmemiş henüz sanırım, Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Maksimum duygusallıktasın ondandır canın hiç aklına getirme öyle kötü şeyler, ALLAH esirgesin. Gayet iyi geçecek histeroskopi pıhtıyı alacaklar olup bitecek inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.

Canım çok geçmiş olsun, bir an önce kızına kavuş inşallah :dua: doğum sürecinin öyle geçmesine çok sevindim, hele o çıktığı an çok duygu yüklü oluyor. :KK200: Gümüş kapakları tavsiye ederim birazcık pahalı ama başka hiçbirşey kullanmana gerek kalmıyor, krem oaralarını toplasan hesaplı bile sayılır. Benim de kanıyordu, kullanmaya başladıktan 4 saat sonra mucizevi bir şekilde hiçbir yara kalmadı. Lu an sadece onları kullanıyorum. Süt için humananın anne çayını, tahin, dere otu ve malt içecek al canım, çok fark ediyor... allah minik kuzuyu iyi insanlarla karşılaştırsın, en güzel dua bu bence :KK200::nazar::nazar::nazar:
Doğduğu an gerçekten çok duygu yüklü oldu gözleriyle bana bakışı aklımdan hiç çıkmıyor 😍
Canım bu gümüş kapak nasıl bişey
Makineyle sağım yapıyorum ben şuanda makineyle sağarken kullanabilir miyim
Süt içinde dediğin çoğu şeyi kullanıyorum canım inşallah en kısa sürede fark eder şifa olur kızıma :dua:
Şuan anne olduğun için tüm bu kadar duygu yüklüsün canım
Arkanda kalanın olduğunu düşünmek seni üzüntüye sokuyor
İnşallah bir sorun çıkmadan güzelce hallolur canım hiç korkma

Doğduğu an gerçekten çok duygu yüklü oldu gözleriyle bana bakışı aklımdan hiç çıkmıyor 😍
Canım bu gümüş kapak nasıl bişey
Makineyle sağım yapıyorum ben şuanda makineyle sağarken kullanabilir miyim
Süt içinde dediğin çoğu şeyi kullanıyorum canım inşallah en kısa sürede fark eder şifa olur kızıma :dua:

Şuan anne olduğun için tüm bu kadar duygu yüklüsün canım
Arkanda kalanın olduğunu düşünmek seni üzüntüye sokuyor
İnşallah bir sorun çıkmadan güzelce hallolur canım hiç korkma
İnşallah canım, bu gün kız da kucağımdan ayrılmıyor, çok duygusallaştım. Gümüş göğüs kapakları yaz canım google a, iki marka var zaten. burada link atarsam belki yasaktır. emzirdikten sonra veya sağdıktan sonra onları kapatıyorsun göğüs uçlarına. Dışına da göğüs pedi koyuyorum, yoksa akıyor. Gümüşün iyileştirme özelliği var, çok işe yarıyor. Başka krem falan kullanmıyorum hiç. Temizlik için sadece suyla yıkıyorum.
Maksimum duygusallıktasın ondandır canın hiç aklına getirme öyle kötü şeyler, ALLAH esirgesin. Gayet iyi geçecek histeroskopi pıhtıyı alacaklar olup bitecek inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.
İnşallah canım hormonlar yönetiyor bizi, doğrunun ne olduğunu biliyorum ama duygulara engel olamıyorum. Hayırlı olsun çok güzel artmış değerin :KK200::nazar::nazar::nazar:

İnşallah canım, bu gün kız da kucağımdan ayrılmıyor, çok duygusallaştım. Gümüş göğüs kapakları yaz canım google a, iki marka var zaten. burada link atarsam belki yasaktır. emzirdikten sonra veya sağdıktan sonra onları kapatıyorsun göğüs uçlarına. Dışına da göğüs pedi koyuyorum, yoksa akıyor. Gümüşün iyileştirme özelliği var, çok işe yarıyor. Başka krem falan kullanmıyorum hiç. Temizlik için sadece suyla yıkıyorum.

İnşallah canım hormonlar yönetiyor bizi, doğrunun ne olduğunu biliyorum ama duygulara engel olamıyorum. Hayırlı olsun çok güzel artmış değerin :KK200::nazar::nazar::nazar:
Saol canım 😘❤️❤️ İnşAllah güzel devam eder bakalım 🙏🏻

Canim cok gecmis olsun hic aklina kotu seyler getirme insallah hic bisey cikmaz ciksada herseyin cozumu var icini ferah tut Allahin izniyle yavrun herzaman seninle olacak 😍💕

Siz toplam kaç gün kaldınız canım.
Sütün hemen geldi mi benim dünden beri geliyor çok şükür
Amin canım Allah razı olsun güzel duan için
Rabbim kimseyi hastane kapılarında çaresiz bırakmasın cümlenin yardımcısı olsun inşallah

Canım bize ilk alındığı zaman 5-7-10 süreli antibiyotik tedavisi uygulandığı söylendi 7. Gün verilen antibiyotik tedavisi fayda saglamadi dendi ve başka antibiyotik tedavisine başlandı ben o zaman en az 5 gün daha yavrum orda çok üzuldumm sure yazdığı için toplamda 13 gün kaldı

Bende senin gibi cuma günü doğum yaptım sütum pazar öğleden sonra geldi ama ben oğlumu Çarşamba günü emzirmeme izin verildi hergun 8-11-14-17-20-23 saatlerinde oglumun yanına gittim gece saydığım sütü gece yarısı verdiler

insallah senin kızın daha çabuk şifa bulur ve evinize dönersiniz

X