2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bize 4.ay kontrolünde henüz oturtmayın demişti doktorumuz. Ama 4,5 aydan sonra serra oturmak istedi. Oturtmayı denedim büyük adam gibi oturuyor ☺ Yüzüstü yatırmayı bize de önerdi doktor. Uyanıkken sevmiyor ama uykudayken yatırıyorum ben. Daha uzun uyuyor yüzüstü.

Hay maşallah maşallah yavruna çok tatlı kuzu olmuş annesi

Kızlar inanın ne deseniz çok hakkısınız biliyorum hepinizi çok merakta bıraktım :KK43:
Lütfen kusuruma bakmayın kendimi çok mahcup hissettim.
@sbry den rica edicektim durumumu haber vermesini onu bile unuttum.
Kızım cuma gecesi dünyaya gözlerini açtı
Doğduğunda solunumunda sıkıntısı vardı
Kesik kesik ağlıyordu,doktor gözetim altına alalım takip edelim dedi.
Yoğun bakım doktoru yatmasını uygun bulmuş antibiyotik tedavisi başlandı.
Süt istiyor doktorlar sütüm gelmiyordu :KK43:
Dünden beri çok şükür azda olsa gelmeye başladı.
Psikolojik olarak çöktüm resmen sütüm geldikçe morelim yerine geldi.
Göğsümün ikiside yara birinden kanlı geldiği için sağdığım sütü döküyorum :KK43:
Doğumum tugken tugken ve @Avalon80 nin doğum süreçi ve anlattıkkarı sayesinde çok şükür güzel gelişti. 1kez bile bağırmadım süreçin akışına bıraktım kendimi.
Suni sancı verilmedi açıklığım kendi ilerledi.
5-6 cmden sonra epidurel oldu.

Şuan tek isteğim duam kızımın sağ salim süreçi atlatıp kucağımıza almak :dua::anne:
Benim bildirim ayarlarım kapalı arkadaşlar,yetişemedim lütfen kusuruma bakmayın

satırlarını okuyunca kendi doğumum aklıma geldi Ben de maalesef doğar doğmaz haber verememiştim bebekteki sıkıntı nedeniyle

benim oğlumda nefes almakta zorlandığından biraz da kakasını yemisti antibiyotik tedavisi için yoğun bakıma alınmıştı zor bir süreç ama geçiyor merak etme Allah sağlıkla yavrunu sana bağışlasın evinize sağlıkla dönün inşallah

Ver cqnim ne olur ne olmaz ates kotu. Bizim 2 .ayda hic etkilenmemisti ama bu sefer agir geldi sanirim.bende verdim 3 gundur.vucut tolere edemiyor demekki. Gecmis olsun canim canli asilar sonucta bebislerin vucuutlari savasiyor
Vereyim canım aynen. Daha da yükselir Allah korusun içim rahat değil. 4 tane aşı bir den ağır geldi belki de i. Sizede geçmiş olsun kuzuna sağlık versin Allah

kinalikadin kinalikadin canim buarada sormayi unuttum. Gecen gun menenjit asisida mi yapildi size.. oda cok cok huzursuzluk veren bir asi. Normalde 5.ay yapilmasi gerekirken dr.umuz 9.ayda yaptiralim dedi. Cok fqzla suriyelilerle temasiniz yoksa eger dedi .benim 6ok ama esimin isi malum surekli icice hastaliklarla oda maske ve eldivenle korunuyor bir sekilde. Kendi cocuklatinada 9.ayda yaptirmis bizede oyle uygun olur dedi.
Evet yapıldı canım 4 aşı yapıldı biri ağızdan. Belki de o ağır geldi. 2 gün verdim calpol ama yeterli gelmedi belki de. Bize erkenden yaptırdı hepsini anlamadım. Hastalıklar uzak olsun hepimizinden🙏🏻

Evet yapıldı canım 4 aşı yapıldı biri ağızdan. Belki de o ağır geldi. 2 gün verdim calpol ama yeterli gelmedi belki de. Bize erkenden yaptırdı hepsini anlamadım. Hastalıklar uzak olsun hepimizinden🙏🏻
3 normal asi bir de agizdan yapildi ohalde agizdan olan rota virusu canim. Ucretli. Menenjit yapilmamis ohalde. Amin canim hastalik olmasin hic

Canlar tekrarladım 196,2 çıktı bugünde. 12.gün 82,8 di bugün 15.gün 196,2 çıktı. Daha sevinmek için erken mi bilemedim ama şükür katlandı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Maşallah maşallah Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

Perşembeyi cumaya bağlayan gece kızım dünyaya gözlerini açtı 😍
Maşallah çok güzel bir doğumum oldu.
Kızımı doğar doğmaz gözetim altına aldılar,şuan yoğunbakımda küvezde.
Solunum sıkıntısı var doğduğunda kesik kesik ağlıyordu. Durumu şuan çok şükür iyi tedavinin tamamlanıp bitmesini bekliyoruz :dua:
canım gözünüz aydın hayırlı olsun. Sağlıkla tez zamanda kavuşsun sana inşallah :KK200:

kinalikadin kinalikadin canim buarada sormayi unuttum. Gecen gun menenjit asisida mi yapildi size.. oda cok cok huzursuzluk veren bir asi. Normalde 5.ay yapilmasi gerekirken dr.umuz 9.ayda yaptiralim dedi. Cok fqzla suriyelilerle temasiniz yoksa eger dedi .benim 6ok ama esimin isi malum surekli icice hastaliklarla oda maske ve eldivenle korunuyor bir sekilde. Kendi cocuklatinada 9.ayda yaptirmis bizede oyle uygun olur dedi.
kinalikadin kinalikadin kızlar biz de yarın 5 aylık oluyoruz ama menenjit aşısı yapmadı henüz doktorumuz. 9-10.ay falan yapacak galiba.

Canlar tekrarladım 196,2 çıktı bugünde. 12.gün 82,8 di bugün 15.gün 196,2 çıktı. Daha sevinmek için erken mi bilemedim ama şükür katlandı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Maşallah canımm çook sevindimm inşallah sağlıkla devam eder hayırlı olsun kuzum ya🤲😁❤️❤️

3 normal asi bir de agizdan yapildi ohalde agizdan olan rota virusu canim. Ucretli. Menenjit yapilmamis ohalde. Amin canim hastalik olmasin hic
Ağızdan olan rota diğer üçü normal aşı menenjit değil yani. Sizlerde yazınca dedim erken değil mi bu adam ne diye yaptırdı. Kartına bir bakayım. Rota 2.ay yaptı 3.ay başka aşı kalıyor mu peki canım ya

X