2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

2 günde bir deyince ben pazar diye düşünmüştüm pazartesi yaptırayım o zaman. Evet aynı hastanede yaptırmak için eve yakın yere gittim. Pazartesi tekrar gideyim o zaman ALLAH tan hayırlısı. ALLAH razı olsun canım inşAllah öyle olur
İnşAllah canım ne bileyim ya katlansa da rahatlasam zaten pimpirikliyim maalesef ziyadesiyle. Hoca da sana rağmen oldu demişti transferde inşAllah güzel haberler veririz karşılıklı pazartesi

O pimpirik hiç bitmiyor ztn ömrümden ömür gitti heralde pazartesi bi gelemedi.Olacağı varsa gerçekten oluyor.Ben ilk denememde hep yatmıstım annem yanımdaydı.Bunda transferden cıktık kahvaltıya gıttık her işimi kendım yaptım yalnızdım belkı de daha ıyı oldu boyle sakin geçti bu süreç inşallah zaman çabuk geçer güzel haberler alırız

Ayy inşAllah canım yaa normalde bugün regl günüm sancımda var olacakmış gibi düştü gene moralim hayırlısıyla pazartesi gelse de hayırlı güzel sonuçlar alsak bi

Ayy inşAllah canım yaa normalde bugün regl günüm sancımda var olacakmış gibi düştü gene moralim hayırlısıyla pazartesi gelse de hayırlı güzel sonuçlar alsak bi
Bende hala var canım sancı hatta asırı gaz var kullandıgım ılaclar da yapıyor sanırım.Kendını dınleme Allahın ıznıyle her sey guzel olacak kafanı dağıtmaya calıs yıllar gecıyor, 3-5 gün gecmıyor

Aynen öyle dizi izliyorum işte ona dalıyorum biraz . Gazı progesteron yapıyor canım doktorum bana probiyotik verdi 2,5-3 ay kullan bunu demişti baya rahatım. Aşılamalarımda çok sıkıntılıydı gaz ben son zamanlardaki rahatlığımı probiyotiğe bağlıyorum.

Iyı yapıyorsun canım bende bagırsak problemlerı hep olurdu ama nasıl bı gaz anlatamam biraz moral de etkılıyor sanırım esımın ıslerı kotu sıkıntıdan sanırım bagırsak agrım var bır de oncekı gebelıkten dolayı sol yumurtalıgım da yapısıklık var 3 parmak kdr yukarda hep agrım olurdu ztn hamılelıgı gectım bununla ugrasıyorum canımdan bezdırdı benı.Carsamba gunu tup bebek merkezıne gıdıcez ılac bısey versınler kendımı kesıcem artık o duruma geldim.Rabbım kımsenın basına vermesın ya cekılecek gıbı degıl.

Stres başa bela zaten canım herşey olacağına varır ALLAH hayırlı nasipler versin. Aynen çöz birde bulantı falan üstüne binmesin. Benim strese dayalı bir ara sancım çok oluyordu hergün düzenli ayran soda limon tuz karıştırıp tüketiyordum baya rahatlatmıştı zararı da yok aklımda bulunsun.

Kızlar melike222 nisan anneleri topiğinde paylaşmış tüm aşamaları,doğumu.. doğum olmuş ancak solunum sıkıntısı sebebiyle bebeği kuvözdeymiş. Antibiyotik tedavisi görüyormuş inşallah sağlıkla evlerine dönerler Allah yardımcıları olsun. Bende merak edip baktım diğer topicte kızlara yazmış sizlere de haber vereyim dedim.

İnşAllah sağlıkla evlerine dönerler canım, Rabb im şifa versin tez zamanda Çok saol haber verdiğin için içime dert olmaya başlamıştı benim

Tesekkur ederiz canim meraklanmisti herks sen nasilsin alpbeyimiz nasil

Arkadaşlar merhaba yeni uyeyim umarım doğru yere yazmisimdir bu ay tup bebek ile hamile kalanlardanim evlat bekleyen herkese allah tez vakitte versin inşallah birbirimizin tecrübelerinden faydanalim istedim
Hoşgeldin canım. Hayırlı olsun inş sağlıkla alırsın kucağına

Merhaba arkadaslar. Uzun zamandir yazamadim. Bebegini kucagina alanlarin gozu aydin gule gule büyütsunler insallah. Yeni hamile kalanlara ve tedaviye baslayanlara hayirli ugurlu olsun. Allah tez zamanda tamamina erdirsin. Bizim de 35 haftalik oldu cok sukur kizimla seruvenimiz. 32 de izne ayrildik. Sezeryan olacak ama daha günümüz belli degil insallah o gunleri görürüz. Herkese mutlu günler.

Naptinz kuzu kavustunuz mu
Perşembeyi cumaya bağlayan gece kızım dünyaya gözlerini açtı
Maşallah çok güzel bir doğumum oldu.
Kızımı doğar doğmaz gözetim altına aldılar,şuan yoğunbakımda küvezde.
Solunum sıkıntısı var doğduğunda kesik kesik ağlıyordu. Durumu şuan çok şükür iyi tedavinin tamamlanıp bitmesini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…