2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

ruhum_mavi ruhum_mavi canım dondurulmuş embriyolarla ilgili konuşmuşsunuz yeni okudum , bence de doğru kararı vermişsin..

Bende her çocuğun en az bir kardeşe sahip olması gerektiğini düşünüyorum. Doğumda o kadar sıkıntı çektim kardeşlerim etrafımda pervane oldular herseyime koştular Allah razı olsun.

Benimde 3 tane dondurulmuş var 5 yıllık süresi var demişlerdi her sene 250₺ yatiracakmişiz. Yalnız gebelik zehirlenmesi beni korkutuyor ikincide tekrar yaşayabilirsin dediler. Tabi önden takip edilirim ama yinede zor bir karar. Bir yandan da aşırı duygusalim , şimdi Yusuf'u gördükçe sanki o embriyo lari hastaneye terkettigim evlatlarım gibi görüyorum . Hâlâ lohusa psikolojisi nden çıkamadım sanırım
Ben de zor bir hamilelik geçirdim canm. Önce hidronefroz böbrek ağrısı sonra açılmamın olması erken doğum yapmam falan çok korkutuyor beni. Böbrek ağrısı çekerken bir daha asla istemiyorum demiştim. Biraz da büyük konuştum. Gerçi şuan da düşünmüyorum ama işte zaman ne gösterir bilemiyorum. Yıllık 250 TL çok iyiymiş bizimki embriyo başı ve dolar üzerinden sanırım. Tam bilmiyorum. Aradıklarında sorarım bakalım.

ruhum_mavi ruhum_mavi canım dondurulmuş embriyolarla ilgili konuşmuşsunuz yeni okudum , bence de doğru kararı vermişsin..

Bende her çocuğun en az bir kardeşe sahip olması gerektiğini düşünüyorum. Doğumda o kadar sıkıntı çektim kardeşlerim etrafımda pervane oldular herseyime koştular Allah razı olsun.

Benimde 3 tane dondurulmuş var 5 yıllık süresi var demişlerdi her sene 250₺ yatiracakmişiz. Yalnız gebelik zehirlenmesi beni korkutuyor ikincide tekrar yaşayabilirsin dediler. Tabi önden takip edilirim ama yinede zor bir karar. Bir yandan da aşırı duygusalim , şimdi Yusuf'u gördükçe sanki o embriyo lari hastaneye terkettigim evlatlarım gibi görüyorum . Hâlâ lohusa psikolojisi nden çıkamadım sanırım
Canım bi ara genetik trombofili testi yaptır , eğer gerekirse 2.gebelikte sulandırıcı kullandırırlar aynı sorunu o zaman yaşamazsın inşaAllah dediğin gibi takipli olmak önemli

Kizlar 4 gun once sanciyla hastaneye gittim dogum sandim megerse apandisitmis apse intihap yapmis acil ameliyata alindim temizlediler allaha sukur bebegime bisey olmadi dua edin bana biran once iyilesim bebis ameliyata dayandi zarar gormedi
Canim cok gecmis olsun
Umreci58 Umreci58 @Dilan60 @bianca_82 nasılsınız arkadaşlar
Hamislik nasıl gidiyor

melike222 melike222 sen nasılsın canım doğuma az kaldı

begonyas begonyas nasılsın oglus nasıl

kinalikadin kinalikadin sen nasılsın canım oglus nasıl

ruhum_mavi ruhum_mavi sen nasılsın canım kizcen nasıl
Cok sukur canim iyiyiz 11 haftalik olduk bu gun evimize donuyoruz 😍

begonyas begonyas canım toparladın mı nasılsın.
Çok şükür canım ben iyiyim Yusufla uğraşıyorum dün kırkımiz çıktı. Doktor muayneleri oluyor erken doğunca herseyi ayrıntılı kontrol ediliyor. Ona kosturuyoruz. Bugünde aşısı vardı ona gittik . Sen nasılsın Alp nasıl ?

İyi muhafaza etmişsin maşaAllah o yumurtaları sen yaaaa 🤭🤭🤭🤭😍😍😍😍😍 Şaka bir yana Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin arkadaşımm
Ultrasonda sayarken doktorum 45 falan diyordu. Opudan sonra gözlerimi açınca ilk sprduğum soru kaç tane olmuştu 😊😊
Amin canım inşallah inşallah Rabbim cümlemize sağ salim evlatlarını kucağına almayı nasip etsin inşallah :dua::KK200:

Umreci58 Umreci58 @Dilan60 @bianca_82 nasılsınız arkadaşlar
Hamislik nasıl gidiyor

melike222 melike222 sen nasılsın canım doğuma az kaldı

begonyas begonyas nasılsın oglus nasıl

kinalikadin kinalikadin sen nasılsın canım oglus nasıl

ruhum_mavi ruhum_mavi sen nasılsın canım kizcen nasıl
Çok şükür iyiyiz canım kontrollerimiz sıklaştı,sağ salim sağlıkla kızımın gelmesini bekliyoruz ☺ sen nasılsın ufaklık kaç aylık oldu :) abi süreçe iyice adapte olabildi mi 💙

melike222 melike222 canim nasilsin gunun cok az kqldi
İyiyim çok şükür canım dün kontrolümüz vardı. Sancım çıktı nstde doktor ilk defa çatı yaptı. Açılmam yokmuş bekliyoruz şuanda ☺
Çatıdan sonra kahverengi leke gelmeye başladı bugünde geliyor ara ara cuma tekrar kontrolümüz var :) sen nasılsın canım oğluşun nasıl tam sevilcek zamana gelmiştir şimdi oğluşun miss kokusunu çek benim yerimede 😍
melike222 melike222 sıra geldi ona:) uykusuz geceler kulübüne katılmak üzere:))
Çok şükür canım bugünümüze gerçekten az kaldı şaka gibi ☺ bazen inanamıyorum bile günümüzün çok az kaldığına 🤗

ve büyük beklenti mutlulukla sonuçlandı çok sevindim arkadaşım o kadar sabrettin uğraş verdiğin ki Rabb'im gönlüne göre nasip etti çok şükür

İnşallah sağlıkla ilerleyip 9 ayın sonrasında o meleği kucağına alacaksın hep güzellikler sizinle olsun gelişmeleri yaz oldu mu tekrar tekrar tebrik ederim çok mutlu oldum bu mübarek günde Rabb'im gönlüne göre versin
Çok teşekkür ederim canım😊 çok şaşkınım açıkçası alışmakta zorluk çekiyorum inşallah devamı gelir bir sıkıntı olmaz.Keseyi görsem kalp atışını duysam biraz rahatlıcam sanırım.Böyle beklemek zormuş gerçekten. Yarın ilaç yazdırmak için doktora gidicem ama daha erken sanırım kese görmek için.Rabbim bütün emek verenlere isteyen herkese nasip etsin inşallah.Allah nasip etti çok şükür olmayanlara daha da üzülür oldum.

Kızlar bir şey soracağım. Şimdi gebelik testlerim pozitif çıkıyor. Kanda da 67.7 çıkmıştı pazartesi günü.

Ben hala idrar testi yapıyorum meraktan 🤭 Aklıma takılan ikinci çizgi ilk biraz kalın çıkıyo ama kaldıkça neden ince çizgiye dönüşebiliyor. Bilen var mı acaba yaaa

Çok şükür iyiyiz canım kontrollerimiz sıklaştı,sağ salim sağlıkla kızımın gelmesini bekliyoruz ☺ sen nasılsın ufaklık kaç aylık oldu :) abi süreçe iyice adapte olabildi mi 💙
canımmm çok az kaldı çok heyecanlıyım senin için. İnşallah sağlıkla gelir minnoş kızın :nazar: bizi habersiz bırakma :KK36:

X