2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah yardımcın olsun inşallah olumlu sonuç alman nasip olur canım inşallah

Benim doktorum devletteki tahlilleri kabul etti hatta eksik olanlar icin de devlette yaptırıp getirin demişti. Spermiyogram iki kere yapmıştık dışarda tekrar istemedi

Tarif ettiğin kasılma canım bende de var maalesef . 3 gündür magnezyum kullanıyorum geçmedi henüz. Senin doğum yakın tabi önden bir işarette olabilir.

Eki Görüntüle 2233359 Kızlar çok heyecanlıyım inşallah oluşudur ama yüzdeler yeterli mi milyonlar falan yardımcı okursanız çok sevinirim
Tam anlamamakla beraber genel olarak sonuçlar iyi gibi geldi bana. Eşin hastaneye yumurta toplamada gelse yeterli. Zaten tedavi kadın üzerinden ilerliyor. Erkek kaynaklı sorun yoksa sadece opu da bir de transferde imza için gelmesi yeterli

Tarif ettiğin kasılma canım bende de var maalesef . 3 gündür magnezyum kullanıyorum geçmedi henüz. Senin doğum yakın tabi önden bir işarette olabilir.
Canım sürekli dinlen sol tarafına yat maden suyu iyi geliyordu bana. Bazen duş sonrası rahatlıyordum (tabi sıcak değil). Bu zamanlar kasılma çok oluyor belki nst ister dr un.

Canim benim çok sevindim Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin. 1 yıl ara dan sonra tekrar deneme kararı aldık. Salı günü dr gidiyorum inşallah Rabbim bizlere de nasip eder. Çok öpüyorum tatlım bebisinle uzun sağlıklı bir ömür diliyorum.

Canım sürekli dinlen sol tarafına yat maden suyu iyi geliyordu bana. Bazen duş sonrası rahatlıyordum (tabi sıcak değil). Bu zamanlar kasılma çok oluyor belki nst ister dr un.
Nst istemedi canım ama iki kere rahim ağzını ölçtü bir sorun yok normal dedi. 34.haftada tekrar çağırdı . Genellikle akşamları ve geceleri daha çok kasılma oluyor benim için sorun yok ama erken doğumu tetikler diye endişe ettim. Gerçi bebekte yan duruyor henüz doğum pozisyonuna girmedi. Bakalım hakkımızda hayırlısı

Canım çok şükür iki embriyo iyi kalitedymis dondurulmuş bir iki ay beklemedeyim rahim dinlensin o ara da kisti baskilariz dedi adeti bekliyorum sen nasıl oldunn iyii misin
Maşallah kuzumm tıpkı benim gbi benim de 2 embriyo kalmıştı 5. Güne bekletti ikisini de. Hatta ben kesin devam etmez diye düşünmüştüm ama şükür oldu. Senin adına çok sevindim sende bu bekleme döneminde stresten uzak dur iyi beslen enerji depola keyfine bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…