2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canim benim tesekkur ederiz sende cok cok tatlisin asla vazgecmeyen anne

Herkese merhaba hayırlı cumalar. Arkadaşlar benim bugün daha ikinci günüm ancak dün ishal oldum. Neden kaynaklı anlamadım. Bir sıkıntı olurmu acaba, bir kaç yerde okudum değilmiş aranızda hiç böyle olan oldu mu? Sanki hiç transfer olmamış gibiyim

Cnm bende olmustum uc gun surmustu ishalim bende cok korkmustum ama bak hamileyim onla alakasi yok yani patates hasla ye

Transferin hayırlı olsun canım hiç korkma ve kendini strese sokma birşey olmaz. Bu dönem beslenmene falan dikkat et lütfen. İlk 4-5 gün 1er silim ananas, kabak çekirdeği, haşlanmış yumurta, ceviz bunları tüketmeye calış ve günde en az 3 lt su iç mutlaka

Ne bileyim istemesem de stres oluyor. Yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. İl dışında geldiğim için bir akrabamda kalıyorum. Gerçi iki gündür hastaneye yakın bir pasiyondayım bugün geçeceğim. İnşallah iyi olur hepimiz için. Rabbim yüzümü güldürsün inşallah.

Aynı şekilde yatırıyorum bende sırtını yastığa dayıyorum bende Avalon80 kinalikadin begonyas

Masallah maşallah kızına ve sana Allah analı ve babalı büyütsün inşallah meleğini

Sütun için yavrunu kucakla bol bol su iç ve göğsüne sıcak su torbası koy

Hayırlı cumalar, ilaçların etkisi de olabilir canım yada uşutmus olabilirsin kafana takma bunu. Bol su iç vücudun sussuz kalmasın , patates haşla ye geçer insallah

Maşallah 20 haftalık olmuşsun cok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah
Çok teşekkür ederim canım çok sağol Amin İnşâAllah sağlıkla nasip etsin Rabbim bu sefer sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin İnşâAllah şu mübarek gün hürmetine isteyen herkese nasip etsin
Siz nasıl oldunuz bebeğin nasıl?

Çok normal canım yalancı sancı bunlar

Allah muradini saglikla nasip etsin inşallah

Yani kafa altına yastık kullanmıyoruz ama sırtına ince bir destekleyici yastık koyuyoruz . Hem rahat nefes alsın hemde kafası tepsi gibi düz olmasın diye. Doğru mu anladım canım
Kesinlikle doğru bu şekilde yatış kusma olursa boğulmayı da engeller

Amin

İyiyiz şükür topladık kendimizi kırkımız çıktı oglus da iyi teyzesi sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…