2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Benim de çok yakınımda 24. Haftadan itibaren plasente previa tanısı konulmuştu o Dinlenerek geçirdi o süreci sağlıkla da bebeğine kavuştu. İnşallah sen de sağlıkla kucağına alacaksın güzel olumlu şeyler düşün lütfen.
Amin insallah darisi basimiza. İlk universitedeki doktorlar baya korkuttu anlatirken ama simdi yavas yavas kabullendim sanirim. Rabbim korusun hepimizi ve yavrilarimizi...

Cqnim yuksek degil degerin cok sukur. 17 ustu icin yatis vs. Yapiliyor diye biliyorum. Sen bol bol emzir ki dussun. Cis kaka sayisini kontrol et. Biizim dr
Da emel hanim. Zaten allah sukur bir sikayet ile gitmedikten sonra aile hekimininde yaptigi aylik kontrolden farki yok. Boy kilo gelisim bogazina kulagina bakiliyor vucut inceleniyor.kalp ciger dinleniyor falan. Biz tamamlayici sigo4ta yaptirdik cok rahat ettik ucret konusundada. Ayrica ilgililer sevimliller korunun ekibi genel olarak. sorun varsa en ince ayrintisina kdr rahatlati bni. Surati pek gulmez ama tecrubesine diyecek yok.
Saol canım ya çok şükür bende takmıştım dünden beri. Yüzü de hafif sarı. Emdikçe atlatır inşallah. Dr a devam eder miyiz bilemedim ama işinde iyi olduğu belli sadece soğuk:)

Günaydın canlar. Dün yazamadım ağrılarım çoktu kusuruma bakmayın. Dün sabah 8 de kızıma kavuştum. 2800 gr 48 cm olarak dünyaya geldi çok şükür. Sağlığımız iyi. Yalnız bnm sütüm hala gelmedi :KK43: inş bugün yada yarın gelir.hepinize çok tsk ederim. Darısı siz bekleyenlere olsun arkadaşlar. Sağlıkla kavusun.:KK200:

Günaydın canlar. Dün yazamadım ağrılarım çoktu kusuruma bakmayın. Dün sabah 8 de kızıma kavuştum. 2800 gr 48 cm olarak dünyaya geldi çok şükür. Sağlığımız iyi. Yalnız bnm sütüm hala gelmedi :KK43: inş bugün yada yarın gelir.hepinize çok tsk ederim. Darısı siz bekleyenlere olsun arkadaşlar. Sağlıkla kavusun.:KK200:
Gözünüz aydın. Allahım sağlık, sıhhatle büyütmeyi nasip etsin. =)

Hayırlı olsun canm sağlıkla büyüsün minik kızın. Adı ne oldu :) sütün gelir zamanla hiç stres yapma. sen bol bol su iç ve bebeği sürekli memende tut. Havluyu sıcak suyla ıslatıp göğüslerine kompress yap.

Saol canım ya çok şükür bende takmıştım dünden beri. Yüzü de hafif sarı. Emdikçe atlatır inşallah. Dr a devam eder miyiz bilemedim ama işinde iyi olduğu belli sadece soğuk:)
Evet :))) emzir bol bol bnmkide 9 flndi sarilik kan almaya gerek duymadi. Bebegi sirf anne tedrgin diye kan alip testler yapip yipratma yorma taraftari degil oyle dusun.zaten bebegin sikayeti yok cok sukur
Gun isigina tut bebisi sariligini kontrol et.. En son vucuduna yayilir goz ve kafadan sonra . Emzirdikce duzelir. Buarada hergun alpin koltuk altini ilik su yap pamuk ile sil canim. Gobek dustumu bilmiyrm dus aldirdiniz mi ama orasi hava almadgndan cabuk yara olur acimasin alpimiz kiymetli:KK200:

Gözünüz aydın. Sağlıcakla büyütün inşallah

Cok sukur kucuk anneye :KK68: sutum gelmedi demek yok geliyor de surekli koynuna al op kokla prensesi. Su ic bol bol memede tut dolar tasar o gogus. Birde yuru ve gogusune sicak masaj yap:KK200::KK200:

Masallah cok onemli bi operasyonu atlattiniz insallah agrilariniz da bi an once gecer. Sira bizde benim de bastan beri plesanta rahim agzini kapatiyor deniliyordu dunku detaylida plesanta previa totals oldugu kesinlesti bana da dua edin lutfen cok korkuyorum insallah saglicakla sizin gibi bebeklerimizi kucagimiza aliriz. Tekrar gecmis olsun ve hayirli olsun.
Saol canım benim darısı sana olsun inşallah kolaylıkla atlatacaksın sende hiç merak etme stres yapma. Benim de totalisti. Korkma hiç Allahın izniyle sende atlatırsın benim sonradan korktuğumuz gibi kanamam da olmadı şükür. İnşallah sende sağlıkla kavuşursun canım benim

Maşallah canım benim:dua: hiç merak etme benim de aynı ilk gün gelmedi moralim bozulmuştu şırıngayla mama verdiler mecburen. Sonraki gün az az geldi şimdi maşallah çok iyi geliyor. Sezaryenden dolayı çok normal dedi dr. Hiç moralini bozma. Eve geçince rezene çayına başla bol bol su iç bak göreceksin nasıl çoğalıp gelecek. Allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin:KK200:

Gözün aydın canım, Allah sansını bol etsin, iyi insanlarla karşılaştırsın kuzuyu. İnşallah sütün de hemen gelir canım, indirme kucağından, öp kokla hep bebişi. :KK200::anne::nazar::nazar::nazar:

Evet :))) emzir bol bol bnmkide 9 flndi sarilik kan almaya gerek duymadi. Bebegi sirf anne tedrgin diye kan alip testler yapip yipratma yorma taraftari degil oyle dusun.zaten bebegin sikayeti yok cok sukur
Gun isigina tut bebisi sariligini kontrol et.. En son vucuduna yayilir goz ve kafadan sonra . Emzirdikce duzelir. Buarada hergun alpin koltuk altini ilik su yap pamuk ile sil canim. Gobek dustumu bilmiyrm dus aldirdiniz mi ama orasi hava almadgndan cabuk yara olur acimasin alpimiz kiymetli:KK200:
Oy benim tatlı arkadaşım ya iyi ki varsın:KK68:teşekkür ederimm bugünden başlayım dediğini yapmaya. Bir de sana ne soracam ben her emzirme sonrası yatırırken yan yatırıyorum bir sola bir sağa sırayla. İlk başta yuvarlaktı kafası şimdi biraz sivrildi. Yuvarlak olması için nasıl yatırmak gerek. Düz yatırmayada korkuyorum ya kusarsa falan:KK64:

Gözün aydın canım minik kuzuyada maşallah :nazar::KK200:
Analı babalı sağlıkla büyüsün minik prenses:emir_bebek:
Psikolojik olarak etkileme canım kendini bol bol sütün gelsin,gelicek kızımı emziricem diye beynine sinyal gönder canım :anne:

Kınalıkadın; Çok şükür bebeğini kucağına almışsın rabbime binlerce şükürler olsun, o kadar sıkıntıdan sonra yüzün güldü. Sağlıkla hayırlısıyla büyüsün inşallah. Kusura bakma ben yeni okudum geç yazdım. Transfer hazırlığına başladım. Kısmet olursa çarşamba transfer olacak. Çok stresliyim. Tekrar çok geçmiş olsun. Allaha emanet olun. :dua::KK200:
Allahım yardımcın olsun inşallah güzel haberlerin gelir kuzum benim

Oy benim tatlı arkadaşım ya iyi ki varsın:KK68:teşekkür ederimm bugünden başlayım dediğini yapmaya. Bir de sana ne soracam ben her emzirme sonrası yatırırken yan yatırıyorum bir sola bir sağa sırayla. İlk başta yuvarlaktı kafası şimdi biraz sivrildi. Yuvarlak olması için nasıl yatırmak gerek. Düz yatırmayada korkuyorum ya kusarsa falan:KK64:
B3nde hep emzirme sonrasi saga sola yatirdim canim gunduz yaninda ikende gunde 2 defa falan sirtustu yatirdim ama yanindan ayrilmadim gozumu kirpmadim :))) .o sekilde yap zaten 10 gun falan sonra gundiz biraz daha sirt usstu suresini uzatirsin. Uyanik kalmaya baslar kendi kendine izlemeye baslar o zmanda sirtustu yatir. Kafasi sekillenir canim.

kinalikadin kinalikadin tatlım Doğum yaptın mı geçmişi okuyamadım dua isteyecektim zaten listende adım vardı İnşâAllah unutmamışsındır :)
Listemdesin zaten kuzum isminle beraber unutur muyum hiç:KK66: anca yazabildim kusura bakma Allah razı olsun kuzum

B3nde hep emzirme sonrasi saga sola yatirdim canim gunduz yaninda ikende gunde 2 defa falan sirtustu yatirdim ama yanindan ayrilmadim gozumu kirpmadim :))) .o sekilde yap zaten 10 gun falan sonra gundiz biraz daha sirt usstu suresini uzatirsin. Uyanik kalmaya baslar kendi kendine izlemeye baslar o zmanda sirtustu yatir. Kafasi sekillenir canim.
Ay saol ya bende öyle yapayım başından ayrılmam aynen:)) o zamanları iple çekiyorum:dondurma:

X