2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar nasılsınız umarım herkes iyidir ben bugün kontrole gittim 28 Ocak transfer dedi Dr heyecanlıyım mutluyum umutluyum korkuyorum hepsini bir yaşıyorum umarım bu defa gelir kuzucum gelirde benle kalır inşallah miniğim dualarınizda bana da yer verin canlar hepinizi seviyorum ama minnoslarinızi daha çok

Çok sevindim canım benim yaaa,Allahım bu sefer inşallaaahhh yüzünü güldürür senin yaaaaaa ,Sana günlük dua ederim canım benim inşallah bu sefer bebeğin sana sımsıkı tutunur yaaaa ,sen yeterki ümidini kaybetme Allah'a dua et, transferden sonra günlük elini karnına köy bebeğinle konuş ben hep öyle yaptım

Ahhh canım insan bi umuda tutunacak dal arıyor işte illa 6. Günüm bugün yine pek belirti yok artık kısmet bekliyoruz bakalım
6.haftam canim hala hicbi belirtim yok. 5.haftada hafif kanamam oldu o kadar pozitif ol canim. Geziyorum yerimde durmuyorum valla. Cok yorulursam belim agrir gibi oluyo korkuyorum agrimasin daha iyi

Hadi hayırlısı cnm. Rabbim o güzel haberi almani ve devamında sağlıklı bir gebelik geçirmeni nasip etsin. Korkma bol bol dua et ve kendini rahat bırak stres olmaman lazım bu surecte. Olacağına inan Rabbim yardimcin olsun. Bizlerde Duaciyiz inşallah kabul olur

Ahh canımmmm benim ya allahım senden razı olsun sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah darısı tez zamanda bekleyen hepimizin başına ümitsiz değilim canım aksine önceki deneme kadar umudum var sadece çok korkuyorum içimdeki kaybetmek korkusunu atmam lazım inşallah bu defa sağlıkla ilerler sağlıkla kucağıma alirimda kaybettiğim bebeğimin acısı diner bakalım biliyorum sabır ile dua ile gelecek inşallah beklenen benim adım Ayten dua ederken ismimle edersen çok makbule geçer allahım senden razı olsun sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah gelişmelerden haber veririm mutlaka

Allah razı olsun canım inşallah güzel haberler ardından sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir evlat sahibi olurum ben de korkumu atamıyorum içimden evet haklısın atıp stresten arınmam lazım ama nerdeeedualarınızda olmak beni rahatlatıyor inanın bende hergün dua ediyorum allahım tüm hamileler sağlıkla kucaklasin diye tez zamanda bizede hayırlı sağlıklı evlatları nasip etsin diye dua ediyorum hamileleri hiç unutmuyorum dualarımda insan o acıyı yaşayınca başkasının yaşamasını istemiyor inşallah benimde son yaşadığım acıdır ve güzel günler yakındır

Senden de Allah razı olsun canım benim

Hangi gün test yapacaksın canim
26 ocakta canım 3. Gün embriyosu olduğu için sanırım uzun ara verdi doktor. Acaba idrar testi yapsam mı haftaya diye de düşünmüyor değilim :)

6.haftam canim hala hicbi belirtim yok. 5.haftada hafif kanamam oldu o kadar pozitif ol canim. Geziyorum yerimde durmuyorum valla. Cok yorulursam belim agrir gibi oluyo korkuyorum agrimasin daha iyi
Hayırlısı olsun canım Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah ve darısı hepimizin başına ne bileyim birileri belirti yazınca insan kayıtsız kalamıyor valla ama aramamak en iyisi tabiki. Pozitifim ama işte heyecan çok

Yapma canım idrar testi az sabır :) az kalmış . 26 si haftasonuna geliyor cuma günü kan tahlili yaptir bence

begonyas canim sendin degil mi kolik olan. Kiz yat kalk annenin elini op sonra tekrar yat kalk tekrar op annenede selam soyle :))) kolik bebek cooooooooook zor allahim hicbisey fayda etmiyor allah yardim etsin 3 ayi doldursaydik bir gun sayiyorum resmen en guz3l gunlerini laciriyorum kucagima alip daha doyasiya foto cekemedim 2 yada 3 fotomuz var sadece ((((

begonyas olabilir canım :) o zaman bir koç burcu olarak ya sabır ya sabır

Ben de koçum. İlk denemede 6. gün başladım idrar testlerine önce bir çıkıyor gibi oldu (çatlatma iğnesinden) sonra tertemiz beyaz. Ne ağladım ne üzüldüm. Dedim bir daha idrar testi asla yapmıcam. 2. denemede 6. gün başladım aynı hikaye ne ağladım ne üzüldüm. 3. denemede gene idrar testi ama tuttu Allahtan... Şimdi de hem korkuyorum, hem azcık daha dursun kuzucuk diye kuveze falan girer diye vicdan yapıyorum, hem de çok uzunmuş yahu yeter artık gelsin diyorum. İşimiz zor canım...

Allah kolaylık versin canım çok zor yahu, inşallah kısa sürede geçer. Kefir içmeyi denedin mi?

Canm allah yardımcın olsun. İnşallah tez zamanda o gazlar çıkar gider huzura kavuşur bebeğin:)

Canım gönlünü ferah tut hiç korkma,kendini vesveseye sokma
Allahın izniyle miniğin 9 ay sonra kollarında olucak inşallah
Dualarım senin ve bütün bu yolda koşturan kardeşlerimle ❤

Canım gönlünü ferah tut hiç korkma,kendini vesveseye sokma
Allahın izniyle miniğin 9 ay sonra kollarında olucak inşallah
Dualarım senin ve bütün bu yolda koşturan kardeşlerimle ❤
Allah razı olsun canım benim amin amin inşallah canım sende sağlıkla kucağına al inşallah

Bendim canım :) valla annem hep söylüyor zaten sen bana neler çektirdin diye. Sulalede yedi kat yabancı tanımadığım insanlar beni tanıyınca aaa bu o küçükken çok ağlayan yaramaz olan kız değil mi diyorlar babam vardiyalı çalışırmış o zamanlar gündüz uyusun diye annem akşama kadar ayağında sallarmis beni .
Ama çok erken konuşmuş ve yurumuşum , yasitlarimdan hep ondeymişim..
Zor geçecek ama inşallah sağlığı yerinde olsun canım gerisi zaman akıp gidiyor annesini biraz yoracak artık :)

Bu arada bende çok ah almışım annemden benim ki ne olacak bakalım inşallah bana çekmez

Allah razı olsun canım benim amin amin inşallah canım sende sağlıkla kucağına al inşallah
Sendende Allah razı olsun canım ❤
Amin inşallah inşallah cümlemiz sağ salim kavuşalım evladımıza

Bir an karşımda ikizim var sandım
Bende hiç uyumazmışım canım aynı sen gibi annem saatlerce sallarmış ama bir gram uyku yokmuş,babam aynı seninki gibi vardiyalı çalışıyormuş.
İşten gelince sallama işini babam devralırmış,işte o zaman tek 2 saat anca uyurmuşum
Şimdide uykuya doymuyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…