2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

:KK200:
Hadi bakalım canım hayırlısıyla 10 gün falan kaldı sanırım, sıra bizlerde artık. Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah. :dua: Armut ve havuç ye bol bol. İyi su yapıyor onlar. Belli olursa yaz buraya dularımızı edelim canım
Yazarım mutlaka canım dua isterim sizlerden. Saol kuzucum benim armut da yiyeyim artık:KK200:

İnşallah guzel sonuclar alırsın ve dogumu hayırlısıyla atlatırsin bebegine kavusursun.. bol su ve meyve suyu kendin sık arkadaş ta öyleydi dogumda sıkıntı yasamadi
Saol canım benim Allah razı olsun inşallah sağlıkla atlatırız. Dualarımdasın sende..

Kuzumm demek o kadar yaklaştı doğum:) çok heyecanlandım. Riskli haftaları da atlattın zaten. Hayırlısıyla ve sağlıkla al inşallah kucağına. İsim düşündünüz mü :)
Evet kuzum benim yaa bir de beni düşün nasıl heyacan var:))) Alp olacak ismi Rabbim izin verirse. Riskli haftaları atlattık şükür şimdi de suyu azalmış deyince ona taktım. Sürekli diken üstü yaşıyorduk bu da extra. Allah yardımcımız olsun

Evet kuzum benim yaa bir de beni düşün nasıl heyacan var:))) Alp olacak ismi Rabbim izin verirse. Riskli haftaları atlattık şükür şimdi de suyu azalmış deyince ona taktım. Sürekli diken üstü yaşıyorduk bu da extra. Allah yardımcımız olsun
Bir sıkıntı olmaz canım Allahın izniyle. İsmi de çok güzelmiş küçük beyin :nazar: ismiyle yaşasın inşallah.

Mrb canlar. Biz bugün safra asidi test sonucumuzu aldık. Temiz çıktı şükür. :KK49:Dr um çikolata ve yumurta yi kes demişti bir haftadır yemiyorum kaşıntı da geçti. Demekki cikolatayi bn biraz fazla abartmisim :olamaz:. Kızım 2600 gr olmuş teyzelerı uzun bacaklı olacak dedi dr umuz.:KK48: günümüz de kesinleşti 7 subat öncesinde bi sancı ve acilma olmazsa meleğim 7 sinde kollarimda olacak Rabbim nasip ederse. Bizden haberler böyle. Bu durumu çok kafaya takmıştım hepinize çok tsk ederim arkadaşlar desteğiniz için. :KK60:

Amin inşallah kuzum beğenmene sevindim:KK66: bir gün gelir belki bir araya getiririz bebekleri nasip:KK5:
İnşallah canım ya inşallah. Sağlıkla doğumlar tamamlansın ve biraz büyüsün bebişlerimiz de bir ankara toplaşması yaparız belki :KK19: Sen, ben tugken tugken Avalon80 Avalon80 becidina becidina gibi Ankara ekibi ve belki diğer illerden gelenler de olur. Ne güzel olur :KK200:

Mrb canlar. Biz bugün safra asidi test sonucumuzu aldık. Temiz çıktı şükür. :KK49:Dr um çikolata ve yumurta yi kes demişti bir haftadır yemiyorum kaşıntı da geçti. Demekki cikolatayi bn biraz fazla abartmisim :olamaz:. Kızım 2600 gr olmuş teyzelerı uzun bacaklı olacak dedi dr umuz.:KK48: günümüz de kesinleşti 7 subat öncesinde bi sancı ve acilma olmazsa meleğim 7 sinde kollarimda olacak Rabbim nasip ederse. Bizden haberler böyle. Bu durumu çok kafaya takmıştım hepinize çok tsk ederim arkadaşlar desteğiniz için. :KK60:
Oh çok şükür canım. Çok sevindim. 7 şubat’a da çok az kaldı. Hadi hayırlısı bakalım dört gözle bekliyoruz :anne:

Oh çok şükür canım. Çok sevindim. 7 şubat’a da çok az kaldı. Hadi hayırlısı bakalım dört gözle bekliyoruz :anne:
Sagol cnm bnm :KK200: gün yaklaştıkça heyecan artıyor. Daha dün gibi transfer aşamalarını konuşurken bugün dogumu bekliyoruz. Çok şükür :dua: Rabbim bütün hamislere sağlıklı ve kolay doğum nasip etsin. Ve bekleyen isteyen kullarına da hayırlısıyla bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin inşallah.

İnşallah canım ya inşallah. Sağlıkla doğumlar tamamlansın ve biraz büyüsün bebişlerimiz de bir ankara toplaşması yaparız belki :KK19: Sen, ben tugken tugken Avalon80 Avalon80 becidina becidina gibi Ankara ekibi ve belki diğer illerden gelenler de olur. Ne güzel olur :KK200:
Aynen büyük bir zevkle katılırım:KK19: inşallah sağlıkla kavuşalım bizlerde bebeklere kuzum:dua:

Çok şükür canımm maşallah minik prensese Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin çok sevindim kuzum benim:KK200::anne:

Sagol cnm bnm :KK200: gün yaklaştıkça heyecan artıyor. Daha dün gibi transfer aşamalarını konuşurken bugün dogumu bekliyoruz. Çok şükür :dua: Rabbim bütün hamislere sağlıklı ve kolay doğum nasip etsin. Ve bekleyen isteyen kullarına da hayırlısıyla bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin inşallah.
Aminnn canım :dua:

Çok şükür canımm maşallah minik prensese Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin çok sevindim kuzum benim:KK200::anne:
Tsk ederim cnm aminn inşallah arkadaşım sende oglusunu sağlıkla al kucağına. Sorunsuz ve kolay bi şekilde olsun dogumun :dua: bnde sevindim hem öyle rahatladım ki sona yaklasmisken bi sorun çıkacak diye korkmustum. çok şükür bugunumuze...:KK200:

Oh süper bir haber, çok geçmiş olsun. Tarih de belli olunca şimdi zaman geçmez. :anne::KK200:

Canım gözün aydın çok güzel haberlerle gelmişsin :nazar:
Kaç gün stres yaptın sonuç kötü çıkıcak diye alerjikmiş :)
Bu arada minnak kızına :nazar::KK200:
Kavuşmaya az kaldı:anne:

Ne güzel olur valla, bebişler azıcık ele gelsin, havalar da kırılsın ilk baharda yapalım bence:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X